Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • za moju olju....hvala

      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • a ova je za mene

        don't be scared homie
        sigpic

        Comment




        • Last edited by wanderer; 21-02-15, 20:39.

          Comment


          • ova je za zvezdu



            koja (i dalje) vodi
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by denia_el View Post
              za moju olju....hvala

              i drugi put draga...

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • I znaš šta... subota veče.. a tada se šta radi? Pa đuska...





                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment




                • Malo sam istrazivao po ovoj umetnici posto sam nedavno preslusao njenu pesmu Big Eyes iz istoimenog filma.Kod ovakvih pevacica ne obracam preterano na tekst pesme, vise me melodija kako da kazem opusta.Ono sto razumem malo od teksta, cujem da je depresivno.Ima veoma kvalitetan glas i ono sto cenim kod nje je sto nije ugradila silikone kako bi dobila jos vise na popularnosti.Ona je to sto jeste, njena muzika je kvalitetnija od vecih muzickih imena od nje.Jedna od boljih zenskih vokala(mada ne pratim tu muzicku scenu, pa ne mogu bas da kazem da je najbolji), steta sto ne peva nesto veselije.Jos da obracam paznju na spotove i da pocinjem da analiziram svu tu simboliku, nije to za mene.Mada moram reci da sam veoma sokiran krajem ovog spota, vise sam se potreso od tog dogadjaja nego kada je Ned Stark smaknut.Mislim da cu cak da potrazim par njenih fan foruma, kako bih citao sve te analize teksta i njenih video spotova.Bas me interesuje kako njene fangirl razmisljaju.Nadam se da nisu striktno zenski, lako ce me provaliti posto sam veoma nevest po tom pitanju.Ne dao Bog da peva na Superbolu, pola gledalaca bi se ubilo dok bi trajao HT Show.

                  Comment




                  • Ajmo sada malo da se uozbiljimo, o moj Boze sta se to desilo u epizodana 2.7 i 2.9.I didn't see that coming, Lynch throwed missle at me.Kadar nevera...Cekamo sledece da vidimo sta ce se desiti.Kapiram da ce me barem jos jednom zesce istrolovati dok zavrsim sa drugom sezonom.

                    Comment


                    • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Muzicki i horski spektakl

                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post


                            Malo sam istrazivao po ovoj umetnici posto sam nedavno preslusao njenu pesmu Big Eyes iz istoimenog filma.Kod ovakvih pevacica ne obracam preterano na tekst pesme, vise me melodija kako da kazem opusta.Ono sto razumem malo od teksta, cujem da je depresivno.Ima veoma kvalitetan glas i ono sto cenim kod nje je sto nije ugradila silikone kako bi dobila jos vise na popularnosti.Ona je to sto jeste, njena muzika je kvalitetnija od vecih muzickih imena od nje.Jedna od boljih zenskih vokala(mada ne pratim tu muzicku scenu, pa ne mogu bas da kazem da je najbolji), steta sto ne peva nesto veselije.Jos da obracam paznju na spotove i da pocinjem da analiziram svu tu simboliku, nije to za mene.Mada moram reci da sam veoma sokiran krajem ovog spota, vise sam se potreso od tog dogadjaja nego kada je Ned Stark smaknut.Mislim da cu cak da potrazim par njenih fan foruma, kako bih citao sve te analize teksta i njenih video spotova.Bas me interesuje kako njene fangirl razmisljaju.Nadam se da nisu striktno zenski, lako ce me provaliti posto sam veoma nevest po tom pitanju.Ne dao Bog da peva na Superbolu, pola gledalaca bi se ubilo dok bi trajao HT Show.
                            lana..aaaaaaaaaa



                            ona je taaaaako super seksi da u dublju analizu nisam ni ulazila
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • Open your hand, Take a glass,
                              Don't be scared, I'm right here,
                              Even though, You don't roll,
                              Trust me girl, You wanna be high for this...
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X