Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment



        • Biljana, tada jedna od najpoznatijih jugoslovenskih manekenki, kreće u Sarajevo i u novi život, a Bora, s kojim se izvesno vreme zabavljala, zove je da se oproste. Nalazi ga u kafani "Pod lipom", a on kao da je upravo izašao iz pesme - bio je za šankom, mrzeo pomalo i sebe i druge. Potom joj je u dahu izrecitovao pesmu čiji refren poentira onim čuvenim "Ostani đubre do kraja".
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment




          • Comment



            • Doslo neko vrijeme da se bolja muzika slusa na nebu nego na zemlji
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

              Comment


              • Počivaj u miru Legendo

                Comment



                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Comment


                    • Pocivaj u mru Legendo...




                      @LegendaBL Izvini sto editujem post pole lajka, setio sam se naknadno ove pesme, da ne dupliram postove. Uz Tajna zena, ovo mi je omiljena...

                      Last edited by tantuz; 21-01-15, 16:58.

                      Comment


                      • Ма сашиј.

                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment




                        • Pocivaj u miru Kemo Legendo...ziveces u nasim srcima zauvek.
                          Last edited by Pertla; 21-01-15, 18:08.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment




                          • When I need you
                            I just close my eyes and I'm with you
                            And all that I so want to give you
                            It's only a heart beat away

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kako ovo obozavam... Udjem na topic, po default-u izudaram lajkove i izadjem...

                                Comment

                                Working...
                                X