Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto ce vam to smaranje, sd card i mirni ste. A da, to je Iphone, ne moze ni pjesme da se skine, kamoli da se metne sd. Sili mi.

    Spoiler
    Bas dok ovo kucam skinuh dvije pjesme, jednu stavio kao zvono, prebacio seriju na flesku i sad da gledam na telefonu. Zlatio se android. Poyy
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Ja ne. Meni su to komplikacije, na 100 mjesta pohranjeni backup podaci i fotke. Doduse, moj SE je 64 gb i uvijek imam bar 25 slobodnih, tako da s tim nemam problema.
      Imamo isti dakle. [emoji4]
      To sam samo hteo da razjasnim, znaci nema potrebe. A iskreno nisam ni neko ko puno fotka, tako da ću imati i vise nego dovoljno sa 64GB.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Sto ce vam to smaranje, sd card i mirni ste. A da, to je Iphone, ne moze ni pjesme da se skine, kamoli da se metne sd. Sili mi.

        Spoiler
        Bas dok ovo kucam skinuh dvije pjesme, jednu stavio kao zvono, prebacio seriju na flesku i sad da gledam na telefonu. Zlatio se android. Poyy
        iTools gospodar rušenja svih mitova o iPhoneu! Kineski program alternativa itunesu. Sjajan pregled imaš, skidaš pjesme i na njemu ih režeš po volji za ringtone, import i export fotografija funkcioniše kao sa windowsom, veoma brz i što je najbitnije, apple ga nije suspendovao. Trenutno se plaća, al ja sam uspio skinuti dok je bio free i sad samo kopiram instalaciju sa računara na računar.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Sto ce vam to smaranje, sd card i mirni ste. A da, to je Iphone, ne moze ni pjesme da se skine, kamoli da se metne sd. Sili mi.

          Spoiler
          Bas dok ovo kucam skinuh dvije pjesme, jednu stavio kao zvono, prebacio seriju na flesku i sad da gledam na telefonu. Zlatio se android. Poyy
          Ja ne moram da prebacujem serije, a ni filmove




          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • Ne mora niko, Popcorn ce odraditi posao.

            Ali uvijek sa vama Ajfonistima je nesto, te neka dodatna aplikacija, te nesto da se malo plati, odem na yt, kopiram link, odem na google chrome, pejstujem link pjesme i skinem pjesmu. Udjem u pjesmu, katujem je po potrebi, ne treba mi nikakava third party app posto tu opciju imam po automatizmu, i postavim za melodiju zvona

            Ipak Deni fleska bi ti olaksala zivot, ne bi razmisljao o oblacima, vec bi uvijek mogao imati sve na sigurnom, na usb. O sd necu ni da pocinjem.
            sigpic

            Comment


            • Čitav život sam bio protiv iPhone-a, zlatnih retrivera i kojekakvih statusnih simbola! Duboka alternativa, uvik kontra, uvik kontra. iPhone SE mi je najbolji telefon još od Nokia N-gage, uskoro kupujem Mini coopera ( probao i zaljubio se ) i moja Ena ( ženka zlatnog retrivera koju sam dobio na poklon od bivše djevojke ) mi je podigla količinu svakodnevne sreće na najviši nivo koji sam iskusio!

              Zahvaljujući Deniju nikad više ne bih prešao na android, opet zbog tih sitnica i svakodnevne upotrebe.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Eh zahvaljujuci Deniju, da si ga pitao koji telefon da uzmes samo malo ranije sad bi bio ponosni Meizu vlasnik

                Svakako bi bio jos ponosniji nego sa SouthEast Iphoneom. Ali vazno da si zadovoljan

                Kakvi ste vi Arsenalovci snobovi, puni ste para, nije ni cudo sto je karta za Arsenalove utakmice najskuplja
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ne mora niko, Popcorn ce odraditi posao.

                  Ali uvijek sa vama Ajfonistima je nesto, te neka dodatna aplikacija, te nesto da se malo plati, odem na yt, kopiram link, odem na google chrome, pejstujem link pjesme i skinem pjesmu. Udjem u pjesmu, katujem je po potrebi, ne treba mi nikakava third party app posto tu opciju imam po automatizmu, i postavim za melodiju zvona

                  Ipak Deni fleska bi ti olaksala zivot, ne bi razmisljao o oblacima, vec bi uvijek mogao imati sve na sigurnom, na usb. O sd necu ni da pocinjem.
                  Ja evo tonove sam sredio kad sam kupio telefon i imam ih jedno 10 najviše zbog osoba kojima sam dodelio, a isto je tako bilo i na proslom telefonu. Ja menjam jednom u 3-4 godine ringtone.

                  Jeste fleška crkne i šta da radim da se slikam. MicroSD mi je jedan crkao i jedna fleška, izgubio sam mnogo podataka i važnih slika 10% sam možda spasao, ne treba mi više to nerviranje. Kad se opeces na mleko i u jogurt duvas.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Eh zahvaljujuci Deniju, da si ga pitao koji telefon da uzmes samo malo ranije sad bi bio ponosni Meizu vlasnik

                    Svakako bi bio jos ponosniji nego sa SouthEast Iphoneom. Ali vazno da si zadovoljan

                    Kakvi ste vi Arsenalovci snobovi, puni ste para, nije ni cudo sto je karta za Arsenalove utakmice najskuplja



                    Hahahahahahaha

                    true story

                    Prva generacija coopera je u pitanju
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment




                    • Inače čisto da se vidi ja sam tada imao Android Meizu M2 Note, jer sam u oktobru kupio iPhone 7. Tako da Vladane nije zato što sam prešao na iPhone, pa sam zato Vesu predložio iPhone SE


                      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                      Comment


                      • Vidiš da i Wenger koristi SE

                        Ako to nije preporuka, ne znam šta jeste
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Huawei honor 8 ili Samsung Galaxy A5?
                          Već 4 godine koristim S4,I dalje radi bez problema i skoro brz kao i kada sam ga uzeo,jedino baterija ne valja,menjao sam je dva puta kao i samo 16gb internog prostora.
                          Razmišljam između ova dva,čini mi se da je honor malo bolji,ali a5 ima bolju kamera(mada meni od s4 i ne treba bolja,valjda honorova nije ispod s4).
                          sigpic

                          Comment


                          • A5 2017

                            Evo Olja ga uzela, moze da ti kaze sve

                            Comment


                            • Imam ga od skoro, nema jos mesec dana, pa ne znam da li je moje iskustvo merodavno...al radi perfektno i izuzetno sam zadovoljna...i ni jednu mu manu nisam pronasla.

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Gboard je proslost, Chrooma keyboard je broj jedan
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X