Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iphone uopste nije skup. Prije 3g sam kupio HTC One SV,platio sam ga 250€. U to vrijeme tel srednje klase s 1,2 dual core procesorom,1GB rama,full HD video, Gorilla 2, super LCD 2 ekran... Ali nisam bio sretan s njim,osjecao sam se jadno u drustvu,inferiorno,mislio sam da svi gledaju u mene i misle u sebi "vidi jadnika,kakav mu je ono jeftini telefon". Zbog HTC sam rijeđe izlazio u grad,izbjegavao sve socijalne događaje. Na kraju sam postao anksiozan, 2 godine se lijecio i potrosio na doktore vise od 2 Iphonea. Ca 1g sam vlasnik Iphone 6 plus i moj zivot ponovo ima smisao,druzim se s ljudima i mnogo sam sretan

    Comment


    • Originally posted by black_sax View Post
      Iphone uopste nije skup. Prije 3g sam kupio HTC One SV,platio sam ga 250€. U to vrijeme tel srednje klase s 1,2 dual core procesorom,1GB rama,full HD video, Gorilla 2, super LCD 2 ekran... Ali nisam bio sretan s njim,osjecao sam se jadno u drustvu,inferiorno,mislio sam da svi gledaju u mene i misle u sebi "vidi jadnika,kakav mu je ono jeftini telefon". Zbog HTC sam rijeđe izlazio u grad,izbjegavao sve socijalne događaje. Na kraju sam postao anksiozan, 2 godine se lijecio i potrosio na doktore vise od 2 Iphonea. Ca 1g sam vlasnik Iphone 6 plus i moj zivot ponovo ima smisao,druzim se s ljudima i mnogo sam sretan
      Tek je 11 dana proslo u ovoj godini a forum moze da se ugasi!

      Mileticu

      P8 lite je trebao da bude srednja klasa telefona, ali je u stvari ispod toga. Bivsi sef ga je koristio 10 dana max i to za neke osnovne stvari, Viber, Whatsup, poruke, pozive, i pizdeo je. Znao je da se pregreje od 20min razgovora, baterija ni dan nije gurala.
      Burazer je imao neku G ili Y verziju pitacu ga bas, i ista prica je bila.

      Nikada se ne zna, ne mora da znaci da su to losi moguce da se tako zadesilo samo.

      Slazem se za Ip ako uspe da nadje 5cu po toj ceni lagano. S4 je ipak kada se pojavio bio telefon top! 800evra tako nesto. A i dalje ima 2gb rama i 16gb. Ko sto voli...
      Last edited by l1m4r; 11-01-16, 17:44.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • hahahahahahah

        Comment


        • Novi sam na ovoj temi,prelistao sam posljednjih 6 stranica i na njima niko ne spominje tel s WP platformom. Ipak bi i 3% trzista trebalo da se ispostuje Kada bih ja sada kupovao tel do 200€ vjerovatno bi to bila Lumija 640. Za 175€ dobijas tel s 2g garancije,dobrom kamerom i baterijom,2 utora za sim,jako fluidnim sistemom na kojem su mnoge app doduse losije nego na iOS i And ali ce s W10M vjerovatno i to da se popravi.
          Danas preko neta ili kod svercera mozes prilicno jeftino da kupis androide s mocnim hardwerom ali u praksi sve i nije tako bajno,osim toga sta da radis s tim tel kad ti se pokvari nakon 2mj a Kinez 10000 km daleko odnosno svercer od kojeg si kupio tel kaze "garancija ne pokriva taj kvar"
          Last edited by black_sax; 11-01-16, 18:09.

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangrena View Post
            Sad kad dođe Aki i kaže "Samo Epl samo Ajfon 6s" i da se popiša po sirotinji
            Ne znam sto mi tako ponizavate brata . Pre neki dan lupi Gojko da mu je telefon 500 evra, sad ti Gangic pises s6 koji je 600 evra, a nas brat koristi s6 plus koji je 800

            Comment


            • Limar, to sto se pregrejava moze biti to primerka, ne modela. Evo ljudi oko mene su imali dobra iskustva sa Huawei telefonima, cak i slabije klasa, Y modeli.
              Moto G 3rd gen proglasen za najbolji midbudget phone, ispred Asus ZenFonea (svaki uredjaj koji moze biti Asus kod mene je Asus, tako da ga ne bih uzeo ni da je 5 evra koliko su dosadili ). Mada je nedavno Blu izbacio jaci telefon srednje klase.
              Sto se tice Windows telefona, otac je kupio neku Lumiu preko mtela, stvarno je fluidan, nikakvo kocenje, dobra baterija, za pozeleti, ali je meni mnogo konfuzan, sinhronizovane su stvari koje ne bi trebale biti, a koje bi, nisu. I da napomenem da nema video call na viberu.

              P.S. Jednog decembarskog dana u gradu po imenu Doboj, dva decka kupe isti telefon iz dalekog Japana, Sony M4 aqua. Kod jednog odlican, kod drugog se sjebe nakon 30h upotrebe.

              Samo da vas zaobidje los primerak i to je to, svi vrede koliko kostaju otprilike (sem Ajfona ).
              Last edited by Black Mamba 24; 11-01-16, 18:35.
              sigpic

              Comment


              • Meni te Lumie nikako ne leze, ne mogu da zamislim sebe da posedujem jedan takav telefon, nekako su mi bezlicni, nedoreceni, ne znam...
                Steta zaista, oduvek sam voleo i nosio Nokia modele jer su pravili neobicne i avangardne telefone... Od 6630 preko N900 i E7 do onih predivnih 8850, 8910i i najbolji i najlepsi telefon koji sam ikada imao, 8800 arte.... Bas steta za Nokiu, pojeli ih ovi ostali

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Gdje ces na M4 Aqua Ja obicno prije nego kupim neku stvar odem na Amazon i tamo procitam recenzije. Nije neka garancija ali ako od 100 ljudi njih 30 tom proizvodu da 1 od max 5 zvjezdica onda bjezim od tog proizvoda. A M4 Aqua je tamo prilicno lose prosla. Kladim se da s čukom sjednes u Korzo i pecas one ribe koje se iz Zeljeznica RS izlaze kao mravi

                  Comment


                  • Originally posted by black_sax View Post
                    Gdje ces na M4 Aqua Ja obicno prije nego kupim neku stvar odem na Amazon i tamo procitam recenzije. Nije neka garancija ali ako od 100 ljudi njih 30 tom proizvodu da 1 od max 5 zvjezdica onda bjezim od tog proizvoda. A M4 Aqua je tamo prilicno lose prosla. Kladim se da s čukom sjednes u Korzo i pecas one ribe koje se iz Zeljeznica RS izlaze kao mravi
                    Nisam jedan od tih, kod mene jos radi stari HTC.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCARA View Post
                      Ne znam sto mi tako ponizavate brata . Pre neki dan lupi Gojko da mu je telefon 500 evra, sad ti Gangic pises s6 koji je 600 evra, a nas brat koristi s6 plus koji je 800
                      Oprosti mi Aki ne znam što činim Post će odma da se edituje.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Nisam jedan od tih, kod mene jos radi stari HTC.


                        Spoiler


                        Samo jako!


                        M4 Aqua. Sestrin decko uzeo pre mesec dana, vec zavrsio u servisu, 2 dana se konstantno restartovao Mislim nije da mi je drago, ali mi je drago

                        ps: Izmeni ovo Grad Doboj u Selo Doboj, ili Vanplanetarni Doboj
                        Last edited by l1m4r; 11-01-16, 20:21.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • A ja se kontao da uzmem taj Soni . Sva sreca pa mi je rekao covek sto drzi servis da ne uzimam Soni modele. A citao i ne tako davno da vlasnici nisu zadovoljni prodajom, pa ako se nesto ne promeni po tom pitanju gasi se proizvodnja Soni telefona.

                          Comment


                          • Zavisi koji Sony, ja imam Z3 compact i radi savrseno, za ovih 7 meseci se nije niti jednom zaglupeo.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Zavisi koji Sony, ja imam Z3 compact i radi savrseno, za ovih 7 meseci se nije niti jednom zaglupeo.
                              A polako, ima vremena, tek će
                              Taj model je medju skupljim sonijevim telefonima koliko se secam, ali ovi srednjeg ranga soni telefoni su se bas slabo pokazali.Mada oni po meni imaju najjaci izgled, ali dzabe sve to kada krenu sa bagovanjem.

                              Comment


                              • Apple izbacuje novi firmware uskoro, izasao beta 9.3.

                                Brzina i za stare uredjaje bolesna.

                                Samo nista to, cisto da kazem update troska za kvar na macbook-u. 1200 eura zbog prosuta 2 mililitra sampanjca po njemu

                                A trebao da uzmem sebi DSLR kameru, par stalaka za kamere i barem jedan objektiv.
                                Spoiler

                                Za potrebe youtube kanala


                                Tuga
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X