Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Putin bi me angažovao za vrhovnog komandanta oklopnih snaga elem blizu sam otključavanja Američkog Tier VIII T32, kome se nešto i ne radujem zbog istog topa kao na T29. IS-3 posada uči 3 skill mada tenk neću prodati čak ni kad otkljucam IS-8, dok mi za E-75 treba još toliko xp koliko imam, oko 80k
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • http://www.geekgamerz.com/assassins-...vie-confirmed/

      http://www.geekgamerz.com/assassins-...-to-june-2015/

      Dakle, AC ce imati i filmove... Izgleda da ce se bazirati na Eziu. Steta, nadao sam se da ce ispratiti celu pricu, od pocetka, ako ce vec da prave filmove...

      Ovo je slika data u donjoj vesti, sa seta cini se...

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        http://www.geekgamerz.com/assassins-...vie-confirmed/

        http://www.geekgamerz.com/assassins-...-to-june-2015/

        Dakle, AC ce imati i filmove... Izgleda da ce se bazirati na Eziu. Steta, nadao sam se da ce ispratiti celu pricu, od pocetka, ako ce vec da prave filmove...

        Ovo je slika data u donjoj vesti, sa seta cini se...

        Jel ce Michael Fassbender da bude glavni glumac,tako sam procitao jos odavno.Planiraju i Uncharted i Mass Effect da ekranizuju,samo sto Mass Effect nece pre 2018 god,da ga ne bi zabrljali,a nadam se da nece.Ta igra zasluzuje samo vrhunski film,nista manje.

        Comment


        • Odlicna je...

          Comment


          • Ae ako neko zna dobar Windows 7 64 bit (moze i 32) free download link da mi postavi ovde, torrent ako je moguce.
            sigpic

            Comment




            • U principu ti sve to dodje isto brate. Ali evo ti ovaj multi, i 64 i 32, sve verzije pa ti biraj. Inace, ne dolazi ti sa SP1, ali to ces preko apdejtova, a Windows ti je unapred aktiviran.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • imam jedan problem vezano za update-e

                pojavi mi se da trebam instalirati nova četiri update-a, instaliram ih i piše da su uspiješno instalirani, čim zatvorim prozor Windows update, ponovo ga otvorim i opet piše da trebam instalirati ta četiri ista update-a, opet ih instaliram, i tako nekoliko puta ja to sve ponovim i ništa, opet traži da ih instaliram

                restartovao sam nekoliko puta komp ali ni to ne pomaže

                ako je neko imao sličan problem ili ako zna kako da ovo riješim molio bih da pripomogne?
                Last edited by ognjen; 13-09-13, 17:42.

                Comment


                • Originally posted by DelBoy View Post
                  imam jedan problem vezano za update-e

                  pojavi mi se da trebam instalirati nova četiri update-a, instaliram ih i piše da su uspiješno instalirani, čim zatvorim prozor Windows update, ponovo ga otvorim i opet piše da trebam instalirati ta četiri ista update-a, opet ih instaliram, i tako nekoliko puta ja to sve ponovim i ništa, opet traži da ih instaliram

                  restartovao sam nekoliko puta komp ali ni to ne pomaže

                  ako je neko imao sličan problem ili ako zna kako da ovo riješim molio bih da pripomogne?
                  Zadnja 4 puta kada sam gasio komp, svaki put instaliralo neki update-e.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Zadnja 4 puta kada sam gasio komp, svaki put instaliralo neki update-e.
                    možda je ista situacija kao kod mene


                    ja sam ih trenutno "otkačio" tako da mi ih sada ne instalira prilikom gašenja, jbg jedno 5-6 puta su instalirani, valjda je dovoljno

                    Comment


                    • Ja odcekiram to da mi se automatski pojavljuje da apdejtujem to za Windows

                      Comment


                      • gledam ove klipove na youtube-u, što igraju stranci GTA V, i čini mi se da nikad tužniji u životu nisam bio...
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Igrao sam bas juce kod ortaka na Xboxu, odlicno su ga odradili. Grafika je za open world igru fenomenalna, a frame rate se drzi jako dobro. Voznja je malo izmenjena, treba se malo navici, ali je bolja od one u GTA IV. Grad je ogroman. Prica deluje zanimljivo, ono malo sto smo odigrali i likovi su extra. Prvo sam mislio da cekam, jer je gotovo sigurno da ce igra izaci u toku sledece godine na next gen konzole, ali je greota cekati, igra izgleda i vise nego dobro. Ja sad cekam 17. da uzmem original za PS3

                          Comment


                          • Originally posted by Mladen View Post
                            gledam ove klipove na youtube-u, što igraju stranci GTA V, i čini mi se da nikad tužniji u životu nisam bio...
                            Poslacu ti ja video sebe kako igram, da ne gledas samo strance.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Rondo9 View Post
                              Poslacu ti ja video sebe kako igram, da ne gledas samo strance.
                              Boli te djoka. Kupili ti tvoji konzolu za odličan uspeh tokom školske godine.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Kad izlazi GTA 5 za PC?

                                Comment

                                Working...
                                X