Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo da kažem za sebe da nije naslađivanje lošim rezultatima, ja čak instiktivno uvek navijam za engleske timove. Poenta je u pristipu i mentalitetu. Arsenal izgleda kao da uvek može da mu se desi Junajtedov Lester, Rodžers spustio gaće posle rotacije i nula bodova protiv Njukasla da bi dobio Murinja (fejl u najavi milion posto), Siti skuplja crvene na nepobedivom Etihadu.

    Comment


    • Originally posted by bakalopp View Post
      Nemozes da ocekujes nesto od Arsenala i Cityja kad treneri furaju svoju igru, protiv koga i da igraju i bilo koji da je rezultat oni igraju svoje pa sta bude, taktika 0.
      Ma Arsenalov koliko god da fura svoju igru , bar covjek konstatno grupu prolazi , smak svijeta bi bio da ne prodje , a ovi bijednici koliko god da ulazu , koga god da dovode muce se i grupu da prodju (cak je i iznenadjenje kad je prodju ) . Ali sto se izjava tice , tu se nedodirljivi. Prosle godine izgube kuci od Barce , pred revans petorica izjavljuju izbacit cemo Barcu i tako , evo Pellegrini rece ovih dana da mogu osvojiti LS .. Bas bijednici ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by PiXarr View Post
        Ne znam zasto se navijaci Junajteda, nasladjuju losim rezultatima Engleskih klubova kada su oni iza svih njih. Siti ima i dalje sanse da prodje dalje , Liverpool takodje, dok je Arsenal maltene obezbedio mesto u sledecoj rundi. Kad bi Englezi vikendom imali rekreativne meceve kao Real, Bajern i PSZ, verovatno bi bili mnogo bolji. Vidi se umor kod svih Engleskih klubova.
        Kako vas odmah Junajted čačne, ko prstom u oko...
        Uvek navijam za Engleze i engleske klubove (dobro, uglavnom)... ali kao što većina fudbalera propada, koja je gro igračke karijere provela u PL kada odu van nje (ovo se posebno odnosi na Klačo), tako i klubovi, pa i reprezentacija (mada su ovde i neki drugi problemi u pitanju) nemaju neke izgledne šanse... moralo bi mnogo toga da se poklopi, da engleski klub nešto više uradi, kao što se i dešavalo u prošlosti, uvek ima izuzetaka, ali o dminaciji nema govora...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • A ja ne znam ko jos nije izvalio pad kvaliteta engleskih ekipa, zadnje 2-3 godine, mozda i vise. Rezultati su pokazatelj, kao i ove godine.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Sve,sve...al da sudija pogresnom igracu da zuti karton..neverica...

            Vernblum faulirao Aguera,i automatski je trebao da dobije 2. zuti karton,i sudija mrtav ladan pokaze zuti karton Ignasevicu,koji nije imao veze sa startom.I Vernblum ostaje u igri....legende (ovo je jos gore nego kad je Gibs dobio pogresni crveni karton)
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Kako vas odmah Junajted čačne, ko prstom u oko...
              Uvek navijam za Engleze i engleske klubove (dobro, uglavnom)... ali kao što većina fudbalera propada, koja je gro igračke karijere provela u PL kada odu van nje (ovo se posebno odnosi na Klačo), tako i klubovi, pa i reprezentacija (mada su ovde i neki drugi problemi u pitanju) nemaju neke izgledne šanse... moralo bi mnogo toga da se poklopi, da engleski klub nešto više uradi, kao što se i dešavalo u prošlosti, uvek ima izuzetaka, ali o dminaciji nema govora...
              Da su osvojili 6puta najjace takmicenje pa i da me cacne ovako stvarno nema razloga. U poslednjih 10 godina, Engleski klubovi imaju cak 7 finala i 3 titula sto je sasvim zadovoljavajuce, samo Spanija ima vise titula 4 iz isto toliko finala, sto govori da su Englezi konstantniji.
              Last edited by Brian McShtull; 05-11-14, 22:16.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                izlizane stereotipne recenice tipa "to se u engleskoj ne svira" i ubedjenje da samo englezi trce i umaraju se i igraju derbije svaki vikend
                Kako god, Burnley bi otresao drugi dio tabele spanskog prvenstva, toliko su mocni, o Francuzima ne treba ni pricati, a vala iskreno Njemci u zadnjih 7 godina nikad nisu mogli nista Bayernu, ili eto nekome ko ispliva na sezonu, dvije.

                Sta mi ima da pricamo, kad u Engleskoj svaka ekipa igra presing 90minuta, a to u ostalim drzavama je nepojmljivo.

                A o sudackom kriteriju ne treba pricati, ono sto svirkaju sudije u LP je presmijesno, mislim da im je cak placeno da budu glavni na terenu i da su sve kamere uperene u njih.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Kako god, Burnley bi otresao drugi dio tabele spanskog prvenstva, toliko su mocni, o Francuzima ne treba ni pricati, a vala iskreno Njemci u zadnjih 7 godina nikad nisu mogli nista Bayernu, ili eto nekome ko ispliva na sezonu, dvije.

                  Sta mi ima da pricamo, kad u Engleskoj svaka ekipa igra presing 90minuta, a to u ostalim drzavama je nepojmljivo.

                  A o sudackom kriteriju ne treba pricati, ono sto svirkaju sudije u LP je presmijesno, mislim da im je cak placeno da budu glavni na terenu i da su sve kamere uperene u njih.
                  Slobodno ponekad pogledaj Primeru da vidis sta je to,mani se twittera rekao sam ti ne moze se tako fudbal nauciti
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Kako god, Burnley bi otresao drugi dio tabele spanskog prvenstva, toliko su mocni, o Francuzima ne treba ni pricati, a vala iskreno Njemci u zadnjih 7 godina nikad nisu mogli nista Bayernu, ili eto nekome ko ispliva na sezonu, dvije.

                    Sta mi ima da pricamo, kad u Engleskoj svaka ekipa igra presing 90minuta, a to u ostalim drzavama je nepojmljivo.
                    Kao prvo, kako si dosao do zakljucka da Burnley moze to da uradi sto si ti naveo ? A drugo, koja svaka ekipa igra presing 90 minuta ? Pa to ni ove top ekipe ne mogu, a kamoli ovi "srednjaci".
                    Samo mi i dalje nije jasan ovaj mit, da je spanski donji deo toliko jadan, da ih Burnley moze "otresti".
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Da su osvojili 6puta najjace takmicenje pa i da me cacne ovako stvarno nema razloga. U poslednjih 10 godina, Engleski klubovi imaju cak 7 finala i 3 titula sto je sasvim zadovoljavajuce, samo Spanija ima vise titula 4 iz isto toliko finala, sto govori da su Englezi konstantniji.
                      Pa ti si pominjao malo pre navijače Junajteda kako se naslađuju lošim rezultatima drugih klubova iz PL lige... ili sam pogrešnog citirala?
                      Svi ti rezultati iz prošlosti uglavnom samo zavaravaju.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ma vala gledam redovno, koliko mi vrijeme dozvoli. Realno Real melje, a i Barca eto za njim. Desi se cudo neku noc pa Celta na krilima golmana uze tu mocnu Barcu, al svejedno evo gledam igrace koji su dosli iz Primere, Alexisu trebalo da pocne da igra, pa sad igra ko zvjer, al dobro on je igrao i Udineseu ovako pa nije cudno, jos ima free rolu. Di Maria poceo munjevito, ali evo par tekmica je malo stao, vjerovatno ce opeti poceti i tako imati sezonu toplo hladno, kao i Ozil prosle godine (i mani me se da igra van pozicije sviju ti )

                        Engleska je daleko najjaca liga, kao liga, ali toliko uzima od klubova, da jednostavno ne mogu da se takmice u LP, nazalost.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Real Sociedad koji je dno tabele trenutno da Realu 4,Burnley bi pretpostavljam dao 5

                          Ma pogledas Real i Barcelonu ponekad,a sve ekipe u Primeri igraju dosta dobro samo nekad previse otvoreno pa prime dosta golova i onda se cini ovo je kanal kad Real da Levanteu 5,a gledao si prosle sedmice tekmu sa LFC-om na Anfiledu gdje je isto tako moglo biti lako 0:5
                          Last edited by AK47; 05-11-14, 22:31.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Dobro jebiga Sociedad je neki izuzetak ove sezone, ljudi se igrali s ligom prosle godine.

                            Al opet, hiperbolicki receno je bilo za Burnley.

                            Ne znam zasto se raspravljamo, kompetencija u engleskoj je veca nego u svim drugim ligama, i to je cini najtezom ligom na svijetu, to i sami igraci koji igraju u dvije lige kazu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Kako god, Burnley bi otresao drugi dio tabele spanskog prvenstva, toliko su mocni, o Francuzima ne treba ni pricati, a vala iskreno Njemci u zadnjih 7 godina nikad nisu mogli nista Bayernu, ili eto nekome ko ispliva na sezonu, dvije.

                              Sta mi ima da pricamo, kad u Engleskoj svaka ekipa igra presing 90minuta, a to u ostalim drzavama je nepojmljivo.

                              A o sudackom kriteriju ne treba pricati, ono sto svirkaju sudije u LP je presmijesno, mislim da im je cak placeno da budu glavni na terenu i da su sve kamere uperene u njih.
                              jasno sve ali kako objasnjavas onda da Arsenal koji je navikao na 90-tominutni pritisak iz vikenda u vikend ne uspe da izdrzi nalete jednog Angerlehta i sacuva pozamasnu prednost, a pretpostavljam da si misljenja kako bi taj isti Anderleht verovatno zavrsio u Cempionsipu posle sezone provedene u pl

                              verovatno bi Everton osvojio bilo koju ligu ali eto imaju tu nesrecu da igraju pl
                              Last edited by Miletić; 05-11-14, 22:42.
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Engleska liga za sada moze poneti epitet samo najravnopravnije, i finansijski najjace. Spanska liga vec par godina kvalitetom igre, a i samih fudbalera iznad svih. I rezultati to dokazuju na evro sceni, i ne treba zavaravati sebe pricama o tezem rasporedu Engleza, i pre su imali isti raspored, pa su uspevali po tri ekipe da imaju u 1/2 LS.

                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ne znam zasto se raspravljamo, kompetencija u engleskoj je veca nego u svim drugim ligama, i to je cini najtezom ligom na svijetu, to i sami igraci koji igraju u dvije lige kazu.
                                Veca jer je kvalitet "velikih" opao. Mada ne vidim razliku trenutno, u Spaniji imas tri ekipe koje pretenduju na tron, ozbiljne, u Engleskoj, verovatno vec znamo prvaka.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X