Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Jedino je Juventus 3 godine za redom igrao finale LS
      I jedino je Lipi taj trenerski podvig napravio .... Ostali mogu samo da mu zavide na tome .... Svi velikani danasnjice. I taj Murinjo, i Gvardiola pa i Anceloti ....A o Max-u Alegriju i da ne govorim
      Mnogi ga vole mnogi ne vole (govorim o portugalcu), ali jebes ti takvog trenera koji sve ali bukvalno sve daje za rezultat. Pa kod njega u timu su mnogi velikani stagnirali i nazadovali, Gvardiola je za Murinja OTAC (em je bio vrhunski fudbaler, em ima mnogo bolji pogled na fudbal kao igru) - moje skromno misljenje.
      Sto kaze Princara casnije je ovako izgubiti nego se igrati autobuske stanice ....
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Prvo ne vidim da se zavidi na finalima,valjda su titule ono na cemu se zavidi

        Carlo tu ima nesto slozeniji arsenal koji bi se MOZDA mogao i dopuniti...

        Real je te 2011. za mene igrao ljepse nego ikad i nisu uspjeli ispali su na penale nakon toga je dosla mucna sezona i raskol u svlacionici pa je Mou otisao

        Svako ima svoje misljenje,ali apsolutno za mene nikakve dileme nema uvijek biram rezultat mimo ljepote kad se ne sutne na go

        Kad vec tako pricas,koji je igrac u Barceloni napredovao kod Pepa nakon sto ga je on doveo i koji je sada u Bayernu bolji od kad ih je on preouzeo od Juppa i koji igra bolje,a da je pojacanje tamo...moj spisak je poprilicno dug da vidim tvoj jer si zestoko lupio,a reci cu ti koga je Mou izmislio
        Last edited by AK47; 07-05-15, 13:08.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ne vidim ja nista casno u onom sinoc,nista odigrao Bayern nije.Sta je casno u tome da ne sutnes na go Realu i Barceloni,bas nista...

          Koliko se ja sjecam Mou je osvojio titulu nakon koje je Pep napustio klub...

          Imao je prosle godine i Robbena i Riberya pa 0:5

          Ne vidim uopste da sam rekao da je morao da odbrani samo naslijedio je klub koji nije bio ovako jak,a koji je izbacio Real na penale i koji je ponizio Barcelonu dok je s njim Bayern bio ponizen...

          Mourinho je s Realom ispao od Barcelone,Bayerna i Borussie i uvijek se borio do kraja nikad nije bio ponizen.Cak i protiv Dortmunda malo je falilo da prodju dalje
          Casnije je od autobus taktika i onda od tolikih autobusa ti se zavrti pa ispadnes od realno slabije ekipe sa igracem vise.

          Jel ti to od svih sezona Murinja u Realu, racunas samo onu u kojoj je osvojio titulu usled prezasicenja fudbalom barsinih igraca ?

          Ne secam se bas tog casnog ispadanja od Barse, a ako vec govoris o casnom ispadanju protiv Dortmunda, sacekaj onda i revans u Minhenu.

          Comment


          • Ne zavidi se tu na finalima i nije o finalima rec uopste, vec o konstantnosti .... da jednu masineriju 3 godine za redom dovedes do finala LS ... To Gvardioli na primer nije poslo za rukom, a znamo kakvu je paklenu masinu on vozio ....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Princara View Post
              Casnije je od autobus taktika i onda od tolikih autobusa ti se zavrti pa ispadnes od realno slabije ekipe sa igracem vise.

              Jel ti to od svih sezona Murinja u Realu, racunas samo onu u kojoj je osvojio titulu usled prezasicenja fudbalom barsinih igraca ?

              Ne secam se bas tog casnog ispadanja od Barse, a ako vec govoris o casnom ispadanju protiv Dortmunda, sacekaj onda i revans u Minhenu.
              hahaha kakva matematika te sezone su bili prezasiceni,a naredne kad je Barcelona osvojila nisu ili sezonu prije toga

              1:1 i 0:2 je bilo sa Barcelonom to nije ponizavanje,ili jeste

              Za mene nista tu casno nema,unazadio drasticno najjacu ekipu na svijetu,svaki igrac je losiji nego sto je bio kod Juppa
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Ne zavidi se tu na finalima i nije o finalima rec uopste, vec o konstantnosti .... da jednu masineriju 3 godine za redom dovedes do finala LS ... To Gvardioli na primer nije poslo za rukom, a znamo kakvu je paklenu masinu on vozio ....
                Cek cek,a gdje su klase koje je Mou unazadio,a Pep nije...to sto je Porto cijeli izmislio nema veze,sto je svakog igraca Intera gurao do nadljuskih napora i to nema veze,Ozil,Khedira,Marcelo,pa masu igraca Chelsea nista to a?

                To sto je svaki igrac Bayerna igrao bolje kod Juppa i to nista,a to sto je Gotze duplo slabiji kod njega nego Kloppa i to nista,Alaba najjaci bek bio on mu jebao znanje,Bastiana nigdje,Javi prije povrede klupica,a sezonu ranije top zadnji vezni na svijetu i to nista...

                Samo titule se gledaju i pamte mada svaka cast na konstantnosti,ali Bayern pod Juppom je igrao dva finala u nizu,a onda je dosao ovaj casni gubitnik
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  hahaha kakva matematika te sezone su bili prezasiceni,a naredne kad je Barcelona osvojila nisu ili sezonu prije toga

                  1:1 i 0:2 je bilo sa Barcelonom to nije ponizavanje,ili jeste

                  Za mene nista tu casno nema,unazadio drasticno najjacu ekipu na svijetu,svaki igrac je losiji nego sto je bio kod Juppa
                  Pa teze je odbraniti trofej nego ga osvojiti. Mislio sam da je ubedljivije prosla Barsa tada, mora da je to bilo u ligi. I daj nemoj te price o tome da je unazadio, osvojio je sve trofeje sa Bajernom puta dva, sem LS, mada to nije ni istinski najveci trener na svetu sa najbogatijim klubom na svetu.

                  Comment


                  • Originally posted by Princara View Post
                    Pa teze je odbraniti trofej nego ga osvojiti. Mislio sam da je ubedljivije prosla Barsa tada, mora da je to bilo u ligi. I daj nemoj te price o tome da je unazadio, osvojio je sve trofeje sa Bajernom puta dva, sem LS, mada to nije ni istinski najveci trener na svetu sa najbogatijim klubom na svetu.
                    Ni to sto pricas nije tacno jer je evo neki dan od onakvog Dortmunda ispao iz kupa tako da osvojio je Bundesku koja trenutno nema kvalitet jer otimaju sve igrace od konkurenata...

                    Osvojio je dvije lige i kup,a vise je osvojio Felix Magath...unazadio je nema tu sta

                    Djecija ti je prica realno,Mou je gradio ekipu u Realu ispocetka,a ovaj dosao na gotovo na najjacu na svijetu.Osvojio Mou i tamo titulu i kup,a liga je jaca 10 000 puta,a ovaj nista pokazao nije osim sto ga je taj Real obrukao
                    Last edited by AK47; 07-05-15, 13:29.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Niko ne komentarise najboljeg trenera na svijetu.Da niko ni rijec ne kaze kako Realu i Barceloni nije sutnuo na go ove dvije godine.Naslijedio zvanicno najbolju ekipu Evrope,masinu nadogradjenu jos fantasticnim igracima i totalni fijasko dozivio...

                      Da se ovo desilo istinskom najvecem treneru na svijetu danas se ne bi moglo zivjeti od raznih doskocica,slicica i svega ostalog
                      O cemu ti to? Kakva "masina"? Bayern nije bio ni blizu impresivnog u vecem dijelu te sezone, a upravo losije igre su i bile glavni razlog zbog kojeg je vec na polovini sezone odluceno da ce Guardiola zamijeniti Jupp Heynckes-a. Cak je i BATE Borisov razbio Bayern u toj sezoni, nekako su prezivjeli Arsenal,...Kasnije su se neke stvari poklopile, pa je sezona zavrsena tako kako je zavrsena. A ni Barcelona te sezone nije igrala ni upola dobro k'o sto igra ove sezone.

                      Normalno da fudbal nije puka teorija i da je svakom treneru potrebno da ima i dobre igrace i dosta srece, pa je samim tim i Guardiola imao srecu, jer je bio trener u periodu kada je Messi bio na vrhuncu. Ali ni Mourinho vjerovatno ne bi bio tu gdje se sada nalazi da nije imao tonu srece u sezoni kada je Porto osvojio Ligu Sampiona. Pocevsi od jednog od najlaksih "puteva" do titule (Deportivo, Monaco, Lyon), pa do cinjenice da je Man Utd-u ponisten potpuno regularan gol u situaciji kada su vodili 1:0. Uostalom, mozda ni Messi ne bi postao to sto je postao da upravo Guardiola nije igru Barcelone prilagodio njemu. I to u potpunosti, s obzirom da je preuzeo ogroman rizik kada se rijesio u tom trenutku top igraca (Eto'o, Ronaldinho,...).

                      Bayern je osakacen povredama, tako da je cudo da su uopste i izdrzali 77 minuta bez primljenog gola u sinocnjoj utakmici.

                      Comment


                      • Nije Juppov Bayern bio masina,u pravu si ti...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Te godine jeste imao loš prvi deo sezone ali su je zato priveli kraju maestralno . Što se ove situacije od sinoć tiče ne može da se očekuje više od ekipe koja je osakaćena i kojoj ne igraju najbolji igrači i da ne spominjem da je još barem njih troje bilo na dužoj pauzi i da je van stroja.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Ni to sto pricas nije tacno jer je evo neki dan od onakvog Dortmunda ispao iz kupa tako da osvojio je Bundesku koja trenutno nema kvalitet jer otimaju sve igrace od konkurenata...

                            Osvojio je dvije lige i kup,a vise je osvojio Felix Magath...unazadio je nema tu sta

                            Djecija ti je prica realno,Mou je gradio ekipu u Realu ispocetka,a ovaj dosao na gotovo na najjacu na svijetu.Osvojio Mou i tamo titulu i kup,a liga je jaca 10 000 puta,a ovaj nista pokazao nije osim sto ga je taj Real obrukao
                            Daj nemoj me zezati, jebo kup nemacki. Ako ti je toliko do kupova racunaj i osvojeno svetsko prvenstvo sa Bajernom, Super kup Evrope protiv istinski najveceg trenera na svetu i sl. I ja bih razumeo poentu tog tolikog poredjenja onog atomskog Bajerna i Gvardiolinog Bajerna, da je Gvardiola dosao i prekopirao Jupa, ali nije. Lik ima svoju filozofiju i nju fura i u Bajernu, a koliko je uspesna ta njegova filozofija govore trofeji koji je ostvario, bez da autobuse parkirao. Svaka cast Murinju na kreativnom gradjenju ekipe sa Kakom i Ronaldom u najbogatijem klubu na svetu. Jeste jaca Spanska liga od Nemacke, ali i u njoj Gvardiola ima par titula i kupova, sitnica.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Cek cek,a gdje su klase koje je Mou unazadio,a Pep nije...to sto je Porto cijeli izmislio nema veze,sto je svakog igraca Intera gurao do nadljuskih napora i to nema veze,Ozil,Khedira,Marcelo,pa masu igraca Chelsea nista to a?

                              To sto je svaki igrac Bayerna igrao bolje kod Juppa i to nista,a to sto je Gotze duplo slabiji kod njega nego Kloppa i to nista,Alaba najjaci bek bio on mu jebao znanje,Bastiana nigdje,Javi prije povrede klupica,a sezonu ranije top zadnji vezni na svijetu i to nista...

                              Samo titule se gledaju i pamte mada svaka cast na konstantnosti,ali Bayern pod Juppom je igrao dva finala u nizu,a onda je dosao ovaj casni gubitnik
                              Ja sam u startu mrzeo Gvardiolu, valjda zato sto je trenirao meni ogavnu Barselonu, a kasnije kada je preuzeo Bajern sam ga zgotivio samo tako zbog jedne proste cinejnice:
                              Nije se libio da sa svojom ekipom igra napadacki protiv svakoga. Jel pazi lako je to bilo raditi sa Barsom, u sustini Barselona samo tako i moze da igraoni drugacije ne mogu (na neki cudan nacin to je limitirana ekipa). Ali sam onda skontao da je mnogo i do trenera jer Pep je "vukao" sistem, nije dozvoljavao da sistem upravlja njime... e sada diskutabilno ( i to vrlo) koliko je to dobro rezultatski ... tj koliko je to bilo isplativo. Sve u svemu ja se nadam da ce on ostati jos u Bajernu pa cemo videti sta ce sve da se izdesava dok Bavarci budu pod njegovom palicom, a da ne zaboravimo ni ovaj dvomec jos nije gotov, a to je vrlo bitna cinjenica ...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Nije Juppov Bayern bio masina,u pravu si ti...
                                Jupp je napustio Bayern zbog veoma losih igara u vecem dijelu te sezone i to je cinjenica. Utakmice su uglavnom dobijali na suvi kvalitet ekipe u odnosu na protivnike, a ne zahvaljujuci nekoj "super igri". Kasnije je sve to, kako se sezona blizila kraju, izgledalo dosta bolje, ali i dalje je tu bilo padova (npr. poraz od Arsenala na Allianz Areni, kada su jedva "prezivjeli"). Ako je "Juppov Bayern" bio masina, sta je onda "Guardiolin Bayern"? S obzirom da su poobarali rekorde u Bundesligi... Tvoj (jako los) sarkazam ne mijenja tu cinjenicu.

                                Ili ce se vazda taj dvomec sa (u tom trenutku jako losom) Barcelonom koristiti k'o glavni argument !? Na stranu to da su u prvom mecu postignuti neregularni golovi, kao i to da je Messi imao problema sa povredom...

                                Protiv ove sadasnje Barcelone se jednostavno nije moglo, narocito sa ovako velikim problemima sa sastavom tima. Tesko da je Guardiola mogao mnogo toga promijeniti. Jednostavno, razlika u kvalitetu je presudila sinoc, a Barcelona i pored svih Bayernovih problema nije usla sa potcjenjivackim stavom u mec.

                                Comment

                                Working...
                                X