Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hey PSG - Paris Saint-Germain,
    ‪#‎Londoncalling‬, yes, we were there, too … and we never felt so much a' like емотикон smile
    Good luck !!! ‪#‎CHEPSG‬
    Pazite sta je izaslo na zvanicnoj fb stranici Monaca upravo.
    Last edited by Tobdzija; 11-03-15, 17:16.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Celsi dobija 2-1 Bayern 3-0
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Jos jednom se pokazalo da je bez Ramosa ova odbrana goli kurac.Varane,Pepe ili neko treci nebitno ako Ramos ne igra.Ova dvojica isto dvije fosne veceras.Ovo je katastrofa da gore ne moze,sigurno ne moze...

        Balea da sretnem noge bi mu slomio to je najgore krilo u ligama petice trenutno.Ne postoji losiji igrac od njega,niko ne moze da me ubijedi u suprotno

        Ima 10 da im da Barcelona
        Vezni red je bio ispod nekog potrebnog nivoa a kada se to desi ne postoji tandem u odbrani koji nece imati problema. Da je Ramos bio umjesto jednog od ove dvojice mozda ne bi primili 4 gola ali priroda problema bi bila ista. Jedino je Isko bio svijetla tacka trojca u sredini, a Kros mi se cini kao pomalo umoran. Gledam ovamo statistiku, zapravo htio sam samo da provjerim nesto sto sam i pretpostavljao a to je da je Toni igrao sve utakmice u Primeri ove sezone. Bez obzira sto je u jednom dijelu sezone Real izgledao nezaustavljio Anceloti je morao da rastereti Krosa u odredjenoj granici. Slicna stvar i sa Bejlom, meni djeluje kao da on bistro ne razmislja u nekim situacijama, cesto je neodlucan sta da uradi u pravom momentu. Lako je biti general poslije bitke ali svakako da se moze analizirati.

        Sinoc kada je Modric usao unio je odredjenu mirnocu i izgledalo je to nesto bolje iako je kiksao kod onog gola.

        Comment


        • Vezba li taj Bejl kretnju bez lopte na treninzima? Toliko je statican, i toliko se ne otvara, jednostavno covek ne razmislja nimalo. Pre sam bar od njega vidjao neke sprinteve ili slicno, bar pretrci igraca, sad ni to nesto ne vidjam. Vidim ga kako pogubljeno lunja po terenu bez ikakve svrhe, osim da mozda sutne iz velike daljine, ili eventualno da ubaci neku ocajnu loptu. Upao je u neki teski kanal....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Koliko je lepo videti opet ovog coveka....

            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Preofanzivna ova Bajernova formacija. Da im se ovo ne obije o glavi, nije Šahtjor za bacanje.

              Mada ne bi me čudilo da Lam igra sredinu sa Švajnijom a nazad sa trojicom.

              Comment


              • Fico je na klupi. Pretpostavljam da si mozda mislio na Alabu? Mozda ce on imati neka dodatna zaduzenja...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • A da, Lam je na klupi. Moguće da će Alaba ili Rafinja igrati u sredini. Često je to praktikovao Gvardiola ove sezone.

                  Comment


                  • A zasto je Murinjo izveo Matica? Neka povreda, ili...?
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Bum
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Koliko su oni besni.... e daBogda primili veceras jedno 4 komada, pa mozes samo peDu da obrises sa tim premijama...
                        Uzese momci po 250 somica evrica premije, lagano....
                        Šta bi zola prvo da večeras prime, pa se sad radujes :P


                        Premije su čudo

                        Mada ne verujem da su zbog toga pobedili, ali setih se ovog tvog posta

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                          Šta bi zola prvo da večeras prime, pa se sad radujes :P


                          Premije su čudo

                          Mada ne verujem da su zbog toga pobedili, ali setih se ovog tvog posta
                          Covek nije ocekivao da ce sudija da igra za Celski BUSCOMPANY.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Jedno je kad se Arapi rasipaju (i to mrzim strasno), a sasvim druga prica je nepravda i 'kradja'. Jednostavno kradja > Arapi....
                            Jos jedan ex Celzijevac proslavlja pobedu PSG-a...

                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ja da sam taj Arapin ja bih im zbog ovakve igre i način na koji su pobedili dao još na taj bonus, bonus od 250k, jer šta je to lapo miliona za njega

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                                Ja da sam taj Arapin ja bih im zbog ovakve igre i način na koji su pobedili dao još na taj bonus, bonus od 250k, jer šta je to lapo miliona za njega
                                Ja sam skontao da im je dao PO 250 somica....
                                Mozda i gresim, al mislim da je tako bilo u Rossovom postu....
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X