Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP San Marino

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Sjajan dan za nas navijace MotoGP-a !!!
    Sve klase su imale odlicne borbe u kojima smo videli vrhunske manevre !!!
    Meni ce ovaj duel izmedju Markeza vs Rosija ostati upamcen, podjednako kao Laguna Seca izmedju Stonera i Rosija, gde se videlo cisto umece i istrajnost !
    No1 ako kanis pobjediti.jpg

    Comment


    • #62
      Latest News: Marc VDS will move to MotoGP in 2015, with Scott Redding returning to Marc VDS Racing. Dobro nam dosao kuci!
      sigpic
      No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

      Comment


      • #63
        Originally posted by cavu View Post
        I može neko da mi da link da odledam reprizu trke,a da bude bez skidanja prko torenta već da gledam online.

        150 put pitam za ovo,ali ovu trku gledam svaki dan
        http://www.motolink.info/motogp2014.htm

        Biće ovde danas ili sutra...

        Yup, Scotty se vraća kući, full-spec RC213V, Brembo/Ohlins, našli su i sponzore da pokriju skoro sve troškove, što nije mali uspeh obzirom koliko timova pribegava logici - uzimaj sada, nalazi pare posle. za VDS tim... Saopštenje nije zvanično jer Redding nije ispeglao sve detalje razlaza sa Gresini ekipom, ali kad se to učini, biće zvaničnog saopštenja. Izgleda da Pete Benson ipak neće biti šef ekipe jer ostaje da radi sa Rabatom... I dalje bih voleo Gabarinia za Reddinga i Jeremiju za Millera.

        Dobili smo i neke dopune za sledeću godinu, kilaža pada nazad na 158kg sa tendencijom daljeg opadanja. Softver za Factory Option bajkove se zamrzava od 30. juna sledeće godine i od tad sav rad prelazi na zajednički - Unified Software... Broj motora koji će biti na raspolaganju će svakako biti veći od 5 od 2016, ali manji od 12. Dorna i IRTA guraju ka većem broju, MSMA gura ka manjem broju (sad znaju kako da se snađu), mislim da će ih biti 8 ili 9...

        Comment


        • #64
          jel to znaci da ce Marc VDS imati samo jedan motor u motoGP ili ima sanse da vidimo i Rabata pored Reddinga?

          i jos jedna stvar, te dopune za sl. godinu, jel su te promene dobre ili lose....ja se u te tehnicke stvari slabo i razumem

          Comment


          • #65
            Samo Scotty u MGP, Rabat je odavno završio ostanak u Moto2. Malo šteta, ali to je što je. Moguće da će proširiti ekipu za 2016, tad će dosta toga biti drugačije.

            Pa promena kilaže znači manje balasta u motoru, ništa posebno neće promeniti. Blokiranje razvoja softvera isto ne bi trebalo previše da ikom zasmeta jer niko nema neku izrazitu prednost, a sa ovim obaveštenjem imaju dovoljno vremena da naprave pravilan raspored razvoja, tako da će krajem juna samo peglati bagove u poslednjoj iteraciji...

            Comment


            • #66
              IMG-20140914-WA0001.jpg
              samo da se pohvalim koliko sam verovao u Valetovu pobedu nije puno ali dobro dodje

              Comment


              • #67
                Originally posted by Boca View Post
                [ATTACH=CONFIG]13126[/ATTACH]
                samo da se pohvalim koliko sam verovao u Valetovu pobedu nije puno ali dobro dodje
                Cestitam! Svaka cast!

                Comment


                • #68
                  Eto ti sad... Da sam znao da je tolika kvota ušao bih u kladionicu prvi put u životu i uplatio 100 evra, svega mi...

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Eto ti sad... Da sam znao da je tolika kvota ušao bih u kladionicu prvi put u životu i uplatio 100 evra, svega mi...
                    Moze lep kes da se uzme na Moto GP! Proslu trku u Silverstonu kvota na Dovicioza da ce uzeti pol poziciju 25 morao sam uplatiti i za malo da prodje. Javljam za sledecu trku ako bude neka zanimljiva kvota da svi uzmemo kes

                    Comment


                    • #70
                      After loosing the rear brake in lap three of the race and then last 9 laps I had a big Loss of power .. I didn't give up on a hard weekend. Reding...

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by mikisavic89 View Post
                        After loosing the rear brake in lap three of the race and then last 9 laps I had a big Loss of power .. I didn't give up on a hard weekend. Reding...
                        da li neko zna kada upotrebljavaju zadnju kocnicu? u krivinama ne verujem, jedino posle nekih dugih pravaca, ali opet i tu se podize zadnji kraj pa kontam da vecinu odradi prednja kocnica.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by cavu View Post
                          I može neko da mi da link da odledam reprizu trke,a da bude bez skidanja prko torenta već da gledam online.

                          150 put pitam za ovo,ali ovu trku gledam svaki dan
                          ima je već sad na
                          http://www.motolink.info/motogp2014.htm

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Boca View Post
                            da li neko zna kada upotrebljavaju zadnju kocnicu? u krivinama ne verujem, jedino posle nekih dugih pravaca, ali opet i tu se podize zadnji kraj pa kontam da vecinu odradi prednja kocnica.
                            U zavojima je koriste
                            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Boca View Post
                              [ATTACH=CONFIG]13126[/ATTACH]
                              samo da se pohvalim koliko sam verovao u Valetovu pobedu nije puno ali dobro dodje
                              Čestitam da bude i 3500000
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment


                              • #75
                                Zvanično Kalio prelazi u Italtrans ekipu i voziće zajedno sa Morbidellijem
                                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                                Comment

                                Working...
                                X