Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bas nesto nisam odusevljen njihovim veznim redom, bio im je jaci pre dve godine u Brazilu tj veca konkurencija i nekim igracima nije karijera tada isla silaznom putanjom.Vladan stavio Sanea, a taj ne bi mogao da primirise startnih 11 pre dve godine.

    Comment


    • Bellerin ok sto nije dobio poziv, al kradja da ne dobije Nacho poziv. Kradja. Najbolji bek najjace lige svijeta nema mjesto u reprezentaciji Spanije pored Albe koji je ove sezone bio smjehotresan.

      Gazi Monreal i prosjecnu i per 90 statistiku, gazi, al hej nema mjesta za njega u repki.

      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Napad je nama odlican. Mandzo prvi izbor.

        PS Kramaric je taj tip igraca

        Originally posted by Dule Krtola View Post
        Da ste najjaci na svijetu i da osvajate, 100% .

        Da? Lijepo od njega ;)
        Dosta realna procjena. Ipak Strinic Napoli, Jedvaj Bayer, Srna Sahtar, Vrsaljko Sassuolo, dobri su to klubovi. O ostalim linijama necemo ni pricati.
        Last edited by tenis; 17-05-16, 14:13.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Bellerin ok sto nije dobio poziv, al kradja da ne dobije Nacho poziv. Kradja. Najbolji bek najjace lige svijeta nema mjesto u reprezentaciji Spanije pored Albe koji je ove sezone bio smjehotresan.

          Gazi Monreal i prosjecnu i per 90 statistiku, gazi, al hej nema mjesta za njega u repki.

          To kazes na osnovu utakmica koje si gledao ili je statistika ta koja Albu svrstava u jednog od losijih bekova.

          Alba je taj koji igra u najjacoj ligi na svijetu.

          Comment


          • Kad god sam ga gledao ove sezone, nekih 15 ak tekmi, nije znao dje udara

            I mani me lige sa 3 tima.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Ovde samo bekovi skripe, na papiru su meni najjaca reprezentacija. Bolestan vezni red, bolestan.
              Ovo je svakako slabiji sastav od onih proslih, bez obzira na bekove.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Kad god sam ga gledao ove sezone, nekih 15 ak tekmi, nije znao dje udara

                I mani me lige sa 3 tima.
                Ja sam gledao vecinu utakmica i ne znam za koliko njih mogu reci da nije znao "dje udara" iako nemam pojma sta bi to tacno trebalo da opisuje. On uglavnom odigra sve ono sto je do njega i idealan igrac sa Barselonu, taj "prvi dodir" sa loptom koji je bitan izmedju ostalog.

                U Spaniji se igra najkvalitetniji fudbal i nisu to samo Barselona, Real i Atletiko.

                Comment


                • Kvalitet lige ne lezi u tome koliko ko napravi driblinga ili faulova, vec u tome koliko je liga konkurentna unutar sebe.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ne možeš porediti Monreala i Albu nikako. Alba je bek kome je osnovna zadaća podrška napadu pa tek onda odbrana. To se vidi fino svaki put kad Barsa igra, pa im neko složi kontru. On olakšava posao Neymaru, odvlači jednog čuvara, ima savršen dupli pas, brz je k'o metak. Španija ako bude takav fudbal igrala, a mislim da hoće nema boljeg beka od Albe.

                    Već vidim Albu iza Nolita, i mislim da ce ta strana praviti haos protivnicima.
                    Last edited by Jax Teller; 17-05-16, 15:59.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Ili ce primiti 5 komada ko onda protiv brata s velikim mudima i kul Tom Ford suncanim naocalama.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Nikad nisam gledao Monreala (da je pravi igrac igrao bi u timu kao sto je Barca pa bi ga gledao) a Alba je odlican igrac.

                        Comment


                        • HAHAHAH Čekamo Akija da započne napad

                          Comment


                          • Originally posted by tenis View Post
                            Nikad nisam gledao Monreala (da je pravi igrac igrao bi u timu kao sto je Barca pa bi ga gledao) a Alba je odlican igrac.
                            O veliki magu ove planete


                            Gledo sam ja zato Mandzuku zilion puta, pa mogu strucno da kazem da je on jedno drvo, nesto tipa Sudowoodo iz pokemona.

                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Jedini si ti pokemon ovdje, svoje frustravije lijeci negdje drugdje ;)
                              Znam di igra Monreal, Arsenal mi je drag tim ali jadno mi je to na sta au spali. Jedini koji tamo valja je Sanches, ostalo je sve prosjek koji ne moze ni blizu trofeja.

                              Comment


                              • DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X