Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hart
    Walker-Smalling-Cahill-Rose
    Barkli Dajer Drinkvoter Alli
    Kane Vardy

    Verovatno ce ovo biti startna postavaEngleske.

    Samo sto bih ja uvek stavio Antonio cak i na krilo umesto Barklija recimo. Imaju najbolju sansu posle xy godina i realno igrace koji su iskidali ove sezone, ali ostavili su klovna na klupi. Dovoljno samo za 1/8 po meni.

    Comment


    • Igrat ce dijamant Woj, sa Jackom na dnu i ostalo se samo kreira. Naprijed s 2 napadaca.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Igrace Clyne pre Walkera sigurno, i naravno da ce Runi igrati
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Najzalije mi je zbog Antonia. Mislim da je covek apsolutni must na ovom spisku. Townsend ? Mali Rashford je dobio poziv cisto da ima na umu da ce ubuduce biti pomno gledan, ali on sigurno otpada u ovoj konkurenciji. Jbg, kad Noble sad nije dobio poziv, onda verovatno nece nikad, a pored Delpha i ovih "povredjenih" zaista ne znam kako nije. Mada mi se ne svidja izjava da je bolji od Popivode, jer nije.

          Verovatno ce i Henderson otpasti, a Jack je za sada zdrav, a kad je zdrav najbolji je veznjak iako je veliki rizik. Ne slazem se uopste Nash da on mnogo carini loptu kao ranije, pa on je verovatno i bio najbolji igrac kvalifikacija, ubedljivo, to nije mala stvar. Drugu rolu on igra nego li u Arsenalu.

          Ja bi isao sa Dier-Wilshere-Drinkwater.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Koliko god je to cudno za reci iz njega Woj izvlaci najbolje.

            Bas predobro igra za repku, a u Arsenalu jebiga treba njemu podrediti sistem.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ma i ja sam gledao Engleze dosta, i ovaj Wilshere kod Roya je neki drugi igrac u potpunosti.
              Svi bi mi videli Allia iza dva napadaca, ali to ce skoro sigurno biti Rooney. Bas da vidim ima li Roy onu stvar da ga drzi na klupi.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman View Post
                Ma i ja sam gledao Engleze dosta, i ovaj Wilshere kod Roya je neki drugi igrac u potpunosti.
                Svi bi mi videli Allia iza dva napadaca, ali to ce skoro sigurno biti Rooney. Bas da vidim ima li Roy onu stvar da ga drzi na klupi.
                Mislis da ce igrati dijamant sa Kejnom i Vardijem? Ili ce Staridz biti u prvoj?

                Izgleda da sam ja ovde jedini koji bi rado gledao Runija iza njih dvojice.
                Last edited by Bogi; 16-05-16, 17:31.

                Comment


                • Originally posted by Freshman View Post
                  Ne slazem se uopste Nash da on mnogo carini loptu kao ranije, pa on je verovatno i bio najbolji igrac kvalifikacija, ubedljivo, to nije mala stvar. Drugu rolu on igra nego li u Arsenalu.

                  Ja bi isao sa Dier-Wilshere-Drinkwater.
                  Bio je i Ognjen Koroman jedan od boljih igraca kvalifikacija za SP 2006. Nemoj me bar ti zajebavati. Nek me demantuje slobodno i pokaze sta ume ali Vilsir ce zauvek ostati klosar ciji je hobi prozivanje Totenhema.

                  Sto se repke tice, drugaciji fudbal se igra na prvenstvima. To sto on igra videlo se protiv Italije na SP kako ne prolazi i koliko su poceli da jurcaju kao muve bez glave kad su usli on i Barkli.

                  Reprezentacije igraju sporije, disciplinovanije, potencijalno 120 minuta. Ovi iz Vest Hema i Lestera se ubili za tako nesto(uz pravog selektora). Englezi iz Arsenala i Liverpula su luzeri, Sturridge excluded. Sto manje istih bude igralo u prvoj Englezima su vece sanse.

                  Mada dzaba razglabamo kad je Woy selektor. Ide tu neki cist sablon i individualni kvalitet, 1/4 plafon uz povoljan zreb u 1/8 a voleo bih ni grupu da ne prodju da nam se ova petorica ne truju kod Woya gubitnickom pricom i da dodju sto pre kod Klopa na ozbiljne pripreme.
                  sigpic

                  Comment


                  • Roy Hodgson will use Wayne Rooney on the left-wing in a 4-3-3 formation for England at Euro 2016 [sky sports].
                    Pa to cak ni Van Galu nije palo na pamet. Najvise bi voleo da gledam Engleze u klasicnoj 4-4-2 formaciji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Casiraghi View Post
                      Bio je i Ognjen Koroman jedan od boljih igraca kvalifikacija za SP 2006. Nemoj me bar ti zajebavati. Nek me demantuje slobodno i pokaze sta ume ali Vilsir ce zauvek ostati klosar ciji je hobi prozivanje Totenhema.

                      Sto se repke tice, drugaciji fudbal se igra na prvenstvima. To sto on igra se protiv Italije na SP videlo kako ne prolazi i koliko su poceli da jurcaju kao muve bez glave kad su usli on i Barkli.

                      Reprezentacije igraju sporije, disciplinovanije, potencijalno 120 minuta. Ovi iz Vest Hema i Lestera se ubili za tako nesto(uz pravog selektora). Englezi iz Arsenala i Liverpula su luzeri, Sturridge excluded. Sto manje istih bude igralo u prvoj Englezima su vece sanse.

                      Mada dzaba razglabamo kad je Woy selektor. Ide tu neki cist sablon i individualni kvalitet, 1/4 plafon uz povoljan zreb u 1/8 a voleo bih ni grupu da ne prodju da nam se ova petorica ne truju kod Woya gubitnickom pricom i da dodju sto pre kod Klopa na ozbiljne pripreme.
                      Svaki mec, on bio najbolji, bez obzira je li to kvalifikacioni mec, ili prijateljska. Turnir je druga stvar, ali ne u tolikoj meri da sada na osnovu jednog meca sa Italijom zasnivamo citav sablon i to na osnovu 15 minuta, kada znamo da su Hendo i Stivi usrali taj mec jer nisu imali kvalitet. On donosi onaj kvalitet koji generalno u veznom redu niko nema, i stvarno mu lezi ta rola DLP pleja i tu zaista ne vidim sto bi polemisali ako je zdrav. Niko drugi ne otvara prostor pass igrom i driblingom kao on. Niko nema tu all round igru, i niko nije kreativan u vezi kao on. Budala jeste, ali Englezi se moraju osloniti na tu budalu. A on zaista igra drugi fudbal kada je van kluba.

                      Originally posted by Bogі View Post
                      Mislis da ce igrati dijamant sa Kejnom i Vardijem? Ili ce Staridz biti u prvoj?

                      Izgleda da sam ja ovde jedini koji bi rado gledao Runija iza njih dvojice.
                      Mislim da ce Sturridge biti u prvoj, ne zato sto sam ja fan LFC, vec zato sto ocigledno Roy to jeste. I zato sto je Sturridge mozda na vrhuncu fizicke spreme, nikad nije bio ovako fit, a kad je fit, o klasi ne moramo pricati. Mada ne bih imao nista protiv da i Vardy pocne. Kane je prvi napadac skoro sigurno, i tu ako Roy ima sumnji onda je svakako poludeo.

                      Znam ja da gotivis Rooneya, realno jeste on majstor, ali u poslednjih godinu dana njegov pad forme je neverovatan, to nije onaj isti igrac i ne vidim da moze biti igrac na kojeg se mozes osloniti.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Runi je kapiten i rekorder po broju golova, sigurno ce igrati. Pitanje je samo dje, desetka ili centralni vezni. Mada ako mu padne na pamet da igra krilo to ce biti epic
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman View Post
                          Svaki mec, on bio najbolji, bez obzira je li to kvalifikacioni mec, ili prijateljska. Turnir je druga stvar, ali ne u tolikoj meri da sada na osnovu jednog meca sa Italijom zasnivamo citav sablon i to na osnovu 15 minuta, kada znamo da su Hendo i Stivi usrali taj mec jer nisu imali kvalitet. On donosi onaj kvalitet koji generalno u veznom redu niko nema, i stvarno mu lezi ta rola DLP pleja i tu zaista ne vidim sto bi polemisali ako je zdrav. Niko drugi ne otvara prostor pass igrom i driblingom kao on. Niko nema tu all round igru, i niko nije kreativan u vezi kao on. Budala jeste, ali Englezi se moraju osloniti na tu budalu. A on zaista igra drugi fudbal kada je van kluba.
                          Nije to mec sa Italijom ista prica ti je u klubu, muva bez glave precesto. Udje i srlja kao mazga. Jedne dobre kvalifikacije ne znace nista. Mecevi sa Slovenijom i ostalim poluekipama. Neki igraju godinama dobro pa ne dobijaju poziv. A taj mec s Italijom su usrali Woy sa prakticno formacijom 4-2-4 i Kejhil ali to sad nije tema. Stvarno je idiotska prica da je Dzek Vilsir garant bilo kakvog uspeha. Ima talenat, to je sve. Uvek lako moze da udje umesto Drinkwatera koji zajedno sa Dajerom i Alijem moze da preore teren, donese stabilnost i disciplinu. Isto vazi i za Nobla koji nije pozvan a sto kaze Bogi pritom je i lider ozbiljne ekipe. Da imaju normalnog selektora ne bi Dzeka ni trebalo zvati. Ovako moras jer ce se dosta toga svoditi na individualni kvalitet. Inace kad mu izuzmes onu Barsu ni u velikim mecevima ga nema nigde.

                          Precenjen igrac samo zato sto mnogo bolje kontrolise loptu u odnosu na ostale Engleze i deluje elegantnije, zato su i Lalanu hajpovali jedno vreme a obojica su carinici. Kontrola lopte je samo jedan element primenjene tehnike, ljudi brkaju pojmove. Nista u zivotu uradio nije, bukvalno nista. Pljuje se po Remziju koji je tom Arsenalu jedno 30 bodova doneo zadnje 3 sezone a velica se deriste od 24 godine.
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo mogul jos jednom da pljunem Remzija jer je sjebo bar 30 od 146 kljucnih pasova Ozila ove seozne, sa svojim sutem iz nemoguce situacije.

                            Mogo je Remzi i 100 bodova u zadnje 3 sezone donijeti, ali je isto tako ove sezone uzeo(oteo/upropastio) i titulu sa svojim bravurama.

                            Vidjet cemo mi Vilsericu na prvenstvu.
                            Last edited by maliajnstajn; 16-05-16, 18:12.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Titulu Arsenalu godinama odnosi iskljucivo Arsen Venger.

                              S Vilsirom ili bez njega Englezi ne mogu u polufinale, samo sto su bez njega i Hendersona u vezi mnogo gotivniji za gledanje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Casiraghi View Post
                                Nije to mec sa Italijom ista prica ti je u klubu, muva bez glave precesto. Udje i srlja kao mazga. Jedne dobre kvalifikacije ne znace nista. Mecevi sa Slovenijom i ostalim poluekipama. Neki igraju godinama dobro pa ne dobijaju poziv. A taj mec s Italijom su usrali Woy sa prakticno formacijom 4-2-4 i Kejhil ali to sad nije tema. Stvarno je idiotska prica da je Dzek Vilsir garant bilo kakvog uspeha. Ima talenat, to je sve. Uvek lako moze da udje umesto Drinkwatera koji zajedno sa Dajerom i Alijem moze da preore teren, donese stabilnost i disciplinu. Isto vazi i za Nobla koji nije pozvan a sto kaze Bogi pritom je i lider ozbiljne ekipe. Da imaju normalnog selektora ne bi Dzeka ni trebalo zvati. Ovako moras jer ce se dosta toga svoditi na individualni kvalitet. Inace kad mu izuzmes onu Barsu ni u velikim mecevima ga nema nigde.

                                Precenjen igrac samo zato sto mnogo bolje kontrolise loptu u odnosu na ostale Engleze i deluje elegantnije, zato su i Lalanu hajpovali jedno vreme a obojica su carinici. Kontrola lopte je samo jedan element primenjene tehnike, ljudi brkaju pojmove. Nista u zivotu uradio nije, bukvalno nista. Pljuje se po Remziju koji je tom Arsenalu jedno 30 bodova doneo zadnje 3 sezone a velica se deriste od 24 godine.
                                Ja ti kazem, drugi igrac u odnosu na Arsenal, drasticno drugaciji, jer ocigledno Roy zna sta zeli od njega, a Wenger ni dan danas ne zna sta je on. Jedne dobre kvalifikacije ne znace mozda nista, ali onda jos manje jedan ili dva meca gde je bio nebitan faktor, zaista ne vidim zasto ga osporavati i ne davati mu sansu, naravno pod uslovom da je spreman i zdrav.

                                Takodje nisam rekao da je garant bilo kakvog uspeha, ali da je ono sto on nudi potrebno Englezima, to jesam. Mogu ovi da preoru teren, zaista nije iskljuceno da i to bude vezni red u nekim kombinacijama, ja i nisam za to da Roy ima fiksnih 11. Ali najjaci kvalitet po pitanju distribucije lopte iz svoje polovine terena ima Jack i to sam se licno uverio nekoliko puta. Dier mozda jedini moze na tom polju da ga zameni, ali nije ni on taj kalibar, i da im Pochetinno nije "dao" njega, ja zaista ne znam kako bi funkcionisali a da se ne oslone na Jacka.

                                Ovo sto si ti pisao o Wilsheru, Ramsey radi nekih godinu dana, srljanje maksimalno, do iznemoglosti.

                                Nisam ja toliko zagrizen da govorim da on mora da igra prvu, sustina i jeste da Roy ima i druga resenja, ali ne volim to skroz otpisivanje igraca, pogotovo Wilshera.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X