Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Il Capitano View Post
    Šta je sa Antonijom iz Vest Hema? Vrhunsku sezonu je imao...
    Izgleda da igrači West Hama-s nisu impresionirali Roy-a ove sezone.
    Last edited by Jax Teller; 16-05-16, 12:35.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Roy je jedan obican klovn.

      Delph i Townsend.

      Comment


      • Roj je idealan kandidat za novog sledeceg selektora Srbije.Tesko je naci bolju marionetu od njega.

        Comment





        • Zvat ce onih par Gangarinih odozdo i laganice Ibica, folovi golovi.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Sramotno je da su Cresswell, Noble i Antonio ostali bez poziva, morao je bar jedan od njih biti pozvan, ali hajde sreca pa me ova smijesna reprezentacija i ne zanima, samo se nadam da ce ovog intelektualca sto prije skloniti ..

            I koliko god da gotivim Wilsherea, on se nije trebao naci na spisku, ne znam je li frajer 300 minuta odigrao ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Wilshere je apsolutno nebitan u ovoj prici. Covjek je najbolji veznjak kojeg Englezi imaju i ako je on zdrav igra 100% u prvoj. A ako mi kaze da sam lud po pitanju toga, zadnjih 6 mjeceva za replu 5 puta MOTM.

              Pogledaj ti ta imena poput Barkleya, Delpha, Sterlinga i Towesenda. I jos Rashford dobije prvi poziv u zivotu, a prije toga je odigrao nula minuta, iako je mali predobar, mislim da je bespotrebno dobio poziv, kao i Walcott onda.

              Morali su Noble i Antonio da dobiju poziv, jednostavno su morali.

              A i ne znam Hendersona niko ne spominje, lik nije igrao 3 mjeseca, al se zato spominje Jack Wilshere.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Da je Steven Gerrard ili Frank Lampard u primeu, a odigrao 200 minuta u sezoni ne treba da se nadje tu.

                A ti Boga mi pricas o Wilshereu kao da je Zinedine Zidane, pa je on kao potpuno nedodirljiv, ok, gotivim ga i ja, ali budimo realni.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Evo budimo realni hoce li im Eric Dier kao stoper prekomandovan u DM-a graditi igru?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ma realno trebo je Adama Džonsona zvati, on je u najboljoj formi.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Ma sve to stoji, Wilshere je igracina, kad je zdrav meni je milina da ga gledam, ali ja na to gledam ovako ..

                      Neko igra 38 utakmica lige, u Engleskoj 2 kupa, jos eventualno LS ili LE, odigra preko 50 utakmica, radi sve sto moze da mu se ostvari san i igra za svoju drzavu na velikom takmicenju i onda neko pljune na to i pozove lika koji se mjesec prije tog velikog takmicenja vrati .

                      Ja Wilsherea bas drama gotivim, jedini Englez uz Rooneya i Clynea koji ima moj potpuni respekt, ali eto ovakve stvari mi smetaju, pa ko god da je u pitanju . Da je Fekir ( koji mi je u 5 najdrazih igraca na svijetu ) dobio poziv za Francusku isto bih ovako reagovao, jer je 8 mjeseci bio aut ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Delfov poziv je smijurija, ali Popivoda ne da mora biti pozvan, nego mora igrati u startnoj postavi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sve uredu, ali Dale reci mi zasto onda ne pljujes Hendersonov poziv koji ne igra kolko 3 mjeseca vec i jos uvijek nije sigurno hoce li se oporaviit na vrijeme?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Malo jace od mesec dana nije igrao i juce se vratio na teren. #nisuisti

                            Comment


                            • Zato sto je igrac Liverpoola, a ovaj ce nakon sto ih je onako osramotio dok ih je trenirao ciniti apsolutno sve da se "opere" pred navijacima Liverpoola. AKo se fakat ne zna da li ce biti spreman, onda mi je jedino ovo logicno ..

                              Mada, sve na stranu, ali poziv za Delpha mi je najurnebesniji, frajer je bio zdrav, a igrao svaku 10. utakmicu, fuj .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • To je tacno. Woy otkad je selektor titra nam jaja maksimalno. 2012. covek zvao Martina Kelija, sve je jasno.

                                Antonio je covek koji pokriva celu desnu stranu i fizicki je prespreman, takve igrace zove svaki normalan selektor. Pored njega i npr. Milnera kad ubacis nema prolaza po toj strani. Nobl je morao da bude tu, Kresvel manje-vise.

                                Vilsir tompus nema sta da trazi ovde, samo ce da carini loptu a Henderson i Runi ce dodatno da usporavaju pasom unazad uz ogradu da je Runi jebeni otac koji uvek na klasu moze nesto da uradi ali ne verujem da je ovo njegovo prvenstvo.

                                Dajer
                                Nobl Drinkvoter
                                Ali
                                Staridz Kejn

                                Ovako nesto bih voleo da vidim, mozda bih i navijao za njih. Sad navijam grupu da ne prodju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X