Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice ovo jako zanimljivo prvenstvo.Moze lagano da se desi da ga osvoji neka selekcija od koje to niko ne ocekuje, kao Grcka 2004.

    Pogledajte sami, u svim vecim reprezentacijama je u toku smena generacija.Nemacka je ostala bez Lama i Klosea, koji su uz Svajnija dusa tog tima.Spanija vise nema Cavija, Cabija Alonsa... itd itd.

    Na prvenstvu ce prvi put ucestvovati Island, Vels... Sjajnu igru prikazuju Poljska, Slovacka, Austrija.. mislim da ce ovo biti najzanimljivije i najneizvesnije prvenstvo u poslednjih 15-20 godina, za razliku od ovih poslednjih na kome si mogao da budes siguran da ce finale igrati ili osvajati neko iz kruga Spanija,Nemacka, Italija ...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Runi izjednacio rekord Carltona.
      sigpic

      Comment


      • Wow, jedva cekam sad Turska-Holandija. Ocekujem vrh tekmu, ni jedni, ni drugi nemaju pravo na gresku
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Strasan pass Arde, strasan, a Ozyakup rutinski
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Potpuni raspad sistem, trebalo je vec 3:0 da bude za Turke. Sto se desilo Holandjanima da ovako propadnu posle Mundijala nije mi jasno, oni su jednostavno morali da budu medju barem tri. Strasno su podbacili.
            sigpic

            Comment


            • Srna katastrofalan protiv Norvezana, sada se i u toj grupi zakuvalo malo. Vidim da vec prognozirate ko sta moze da uradi, ja mislim da Belgija moze bas bas daleko, a Francuzi kao domacini idu do 1/2 sigurno, za te 2 reprezentacije cu i navijati.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Eh da nema Latvije, da Turskoj svaku otkine 2 ili 3 boda, sad bi se Turci borili mozda i za prvo mjesto .. Ovako zestoka borba za baraz, s tim da ce im biti olaksano, jer ce tada i Island, i Ceska vec imati osigurano EP .

                Ovo veceras je bilo tako rutinski, da nemam rijeci, Holandija je katastrofalna ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • I Ceska i Slovacka su odlicne u kvalifikacijama i veoma mi je drago zbog toga. Oba kolektiva su stabilan spoj mladosti i iskustva i igraju dopadljiv fudbal. Lepa fudbalska prica je poziv za Milana Skodu, koji je vec duze vreme najbolji igrac zaboravljene Slavije iz Praga. Visoki napadac debituje u nacionalnom timu sa 29 godina i pruza kvalitetne partije.

                  Slucki je preuzeo Rusiju, ugovor je potpisao do kraja ovih kvalifikacija. Iskreno, nisam ocekivao da ce Rusi savladati Svedjane ali je presudio onaj magicni pas petom Dzagoeva, dovoljan za minimalnu pobedu.

                  Comment


                  • Skup istrosenih igraca, uz par vise, a i manje talentovanih momaka, to je Holandija. Depay je jedini pravi vrhunski talenat i od njega samo mogu ocekivati velike stvari. Ovo je realnost, mada svakako su mogli daleko bolje.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Koji car

                      sigpic

                      Comment


                      • Očito je da djeluje!!! Reklo bi se: ''Magičan potez Ben Haima...''

                        Comment


                        • Neko je kompletnu proslu sezonu to radio njemu u Primeri i u LS i djelovalo je...to ili je on krampa nesto od toga je sigurno
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • That escalated quickly

                            sigpic

                            Comment


                            • Da uči nešto Runi od mlađanog Kejna. Predobar je igrač Hari, a Runi potvrđuje da nije za napadača.

                              Comment


                              • Pade Sterling kao pokošen, a Runi siguran sa penala...

                                50i gol za repku, mislim da je čak i zaplakao...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X