Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIBA Basketball World Cup - Live thread

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sale baš neiskusan, čudne rotacije.

    Teo je očaj čitavu godinu i malo preko, tvrdoglav ko mazga, može biti najbolji ali i često najveći protivnik svoje ekipe kako sa CSKA(EL), tako i sa Srbijom

    Comment


    • Cekaj to je ta odbrana koju Djordjevic najavljuje, pa daj sigurno me neko zajebava, pa pod nasim kosem su nam uzeli svaku loptu, a iz vana nas sabise tricom, onaj Diot je prosetao par puta nonsalantno na polaganje , na sta smo spali jebem ti kosarku i sve zivo na sta se ja cimam
      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

      Comment


      • Meni nije jasno zasto smo poslednji napad branili sa teskim centrom (Raduljicom) kada je poznato da igraju sa dve pokretne cetvorke (Zo i Dijao). Bjelica i Bircevic bi odradili posao dobro, siguran sam.

        Comment


        • DOK je Žofri Lovernj davao izjavu francuskim medijima, pored njega je prošao Raduljica i postavio mu usputno pitanje: “Brate, da li je bio faul?”

          - Ne – kratko je odgovorio francuski reprezentativac, koji je kasnije i zvanično priznao da su sudije pogrešile kada su dosudile ličnu grešku Raduljici, sekundu pre kraja meča. - Moram da budem pošten, nije bio faul.

          Comment


          • Dobro se drze Turci bas,na malo poena spustili Amere,bio poklon H2 hend.35.5
            sigpic

            Comment


            • Hahha ala ih ubise Turci,pogotovo ova slobodna bacanja svaki napad skoro
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Igraju Turci svaka im dala vode iz bokala
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Spustili su Amere na 35 poena poluvrijeme.

                  Sad slijedi paklenih 20 minuta kad se masinerija upali.

                  Comment


                  • Svaka cast Turcima. Odmah presjecaju kontre Amerikanaca faulovima i tjeraju ih na pozicioni napad a Amerikanci se bas i ne snalaze tu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kyrie brate moj

                      Comment


                      • Turci se još nekako drže, Ameri polako povećavaju prenost. Očekujem u poslednjih desetak minuta dodatni gas Amera ..

                        Comment


                        • Faried kao da ide na baterije.

                          Comment


                          • Asiku naklon do poda, 3/4 utakmice u egalu samo zbog njega. Dokle god je on mogao da igra nosili su se Turci nekako. Kad vise nije mogao, Amrikancima se otvorio put ka reketu. Davis i Faried su lagano dolazili do lakih poena i ofanzivnih skokova. I onome Guleru svaka cast stvarno, mudat igrac.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kod nasih vedra atmosfera-koja ukazuje da pravo tek sledi

                              Na terenu su ostali Bogdan Bogdanović i pomoćni trener Miroslav Nikolić i uvežbavali igru „jedan na jedan“. Bogdan je pokazao izvanredan potez, a na pitanje čija je to finta, odgovorio je uz osmeh:
                              - Pa Mutina.
                              - Samo što ne može da je ponovi pa vežbamo - nije ostao dužan Nikolić.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Nevjerovatna je ova Hrvatska , juce pobjeda protiv Argentine (90-85) danas pukose od Senegala 77-75.

                                Comment

                                Working...
                                X