Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIBA Basketball World Cup - Live thread

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Sta nas pokrali, sami smo krivi sto nista pod kosem nismo pokupili. Diaw nas jebe 16 puta na istu foru. A Teodosic sta igra, ja pojma nemam, posle se neko cudi sto ga mrzim. Jovic i Raduljica lagano najbolji igraci.
    sigpic

    Comment


    • #92
      Jesmo sami krivi posto smo imali ovu utakmicu i pre svega ovoga ali ono na 4 sekunde kraja je bio faul i to je trebao nas napad da bude ne njihov.
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • #93
        Na prvi korak jeste bio faul Radulje ,ali ako je onaj sudija svirao faul zbog "kradje lopte" Radulje ,onda je to velika greska ...
        Mada je prvo greska da Bogdan zavrsava napad pored Tea i Bjelice

        Comment


        • #94
          Originally posted by colke995 View Post
          Sta nas pokrali, sami smo krivi sto nista pod kosem nismo pokupili. Diaw nas jebe 16 puta na istu foru. A Teodosic sta igra, ja pojma nemam, posle se neko cudi sto ga mrzim. Jovic i Raduljica lagano najbolji igraci.
          Preko Raduljice palo 30ak koševa

          Comment


          • #95
            Bogdanovicu objasniti da igra za reprezentaciju, a ne za Partizan. Lik se 'ladno ispucavao i imao najveci broj izgubljenih lopti.

            Mogla je Srbija bez problema da prelomi ovaj mec, ali jednostavno ekipi nedostaje karakter za ovakvu vrstu utakmica. Na kraju me iznenadilo i to da su Francuzi imali samo 3 skoka vise. Ja sam imao neki osjecaj da su oni svaku loptu pokupili, ali ocigledno da su uhvatili vecinu kljucnih lopti kada je krenula rezultatska klackalica.

            Brazil mnogo jaci od Francuske, tako da ce vjerovatno biti onako kako sam i ocekivao. Samo 2 pobjede u grupi, protiv Irana i Egypta.

            Steta!

            Comment


            • #96
              Prigodna

              Comment


              • #97
                Sto Bogdan krenuo da resava na 10 sekundi do kraja, ostavi im coveka 5 sekundi za poslednji napad.

                Kao 16 godina da ima.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • #98
                  Ma sta vam je ljudi, namerno nasi hoce da budu 4. da bi u 1/4 finalu izbegli Spaniju, a ko god nam dodje u 1/8 kao prvi iz grupe B, mozemo ga dobiti, tako da samo opusteno


                  Bogdane Ne zbog poslednjeg napada gde je decko bio fauliran, nego za citav mec
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Raduljica najveci slepac u odbrani. Koja rupa, koja kurcobolja da igra odranu. Nemam reci...
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Svi nesto facepalm zbog Bogdana, a niko Teodosica da spomene. On mu dodje kao neka tabu tema. Dao trojku jednu sa 9 metara i postade covek zasticena vrsta. Ajde da ne igra 2 utakmice, nego on ne igra nista vec 4 godine.
                      sigpic

                      Comment


                      • Radulja ne jebe ni da se vraća u odbranu, a kamo li da je igra, nego boli me za sve to, neka presudi to utakmicu, a ne govna ovako.

                        Comment


                        • Teodosic ima potrebu da bude heroj jos jednom. Nije moguce da kod onog ulaza na kos nije video Simonovica koji ceka u uglu i kasnije kako ulazu pod kos. Generalno fali Krle. Cemu da sr nadamo protiv Brazila kad je nas startni centar igrac vise pod kosem za protivnike.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Za sada je Bogdan najvece razocaranje u nasoj ekipi. Jedino sto radi u reprezentaciji jeste sut spolja i apsolutno nista drugo. Nema prodora, nema asistencija, u odbrani ocaj, dakle, od njega se samo trazi da ubaci trojku i kada ni to ne uspe da odradi kako valja i to iz otvorenih pozicija onda se moze reci da je covek razocarao.

                            Raduljica je covek pajser, ubaci nesto u napadu i onda mu treba nekoliko sekundi da krene da trci u odbranu, a za to vreme protivnicki igraci pune pod nasim kosem. Ispada, ne zna da brani pik-en-rol, nadskacu ga, ne ume blokadu da udari...strasno. Nisu ni u ovi iz NBA slepci sto ga salju iz ekipe u ekipu a niko da ga uzme.

                            Teodosic nije na svom nivou, ali je bar podelio nekoliko dobrih asistencija, bio je dobar i u odbrani u prvom poluvremenu.

                            Jovic je decko otkinuo utakmicu, a pohvale svakako i za Kalinica i Simonovica.

                            Markovic nije za kosarku, mozda cak ni za bilo koji sport. Covek je poslednji put ubacio sut negde na pocetku priprema...sta dalje da se komentarise.

                            Bjelica nesto slabiji, izgleda da ga ona povreda ozbiljnije sputava.
                            Last edited by Batman; 31-08-14, 16:32.

                            Comment


                            • Ma kradja veka,jebem ti sudije,mrs.
                              A i nasi nisu smeli da popuste u drugom poluvremenu,sami su krivi uz pomoc sudija naravno.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Heartbreak View Post
                                Ma sta vam je ljudi, namerno nasi hoce da budu 4. da bi u 1/4 finalu izbegli Spaniju, a ko god nam dodje u 1/8 kao prvi iz grupe B, mozemo ga dobiti, tako da samo opusteno
                                Rekao si kljucnu stvar.

                                Comment

                                Working...
                                X