Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIBA Basketball World Cup - Live thread

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo grese sudije,uzasne su,Spanska publika odvratna pu bre mrs.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ako dodje do tog ocekivanog finala izmedju Spanije i SAD-a, mislim da cu po drugi put u zivotu navijati za Amere u kosarci. Prvi put je bilo protiv Turaka u finalu na prethodnom svetskom prvenstvu.

      Comment


      • Ja ne znam sto svi kao nesto, prvi put cu da navijam za Amere, ili drugi put ili koji vec. Sve neke predrasude, mrznja neka, sta ja znam, kao da nas bombardovali Davis i Derozan ili neko iz nekog drugog sporta. Amerikanci su u basketu gospoda. Svaki put su pobedjivali sa po 30 razlike, Fince i sa 59, nikada njih necete da vidite da glumataju nesto i da se prave vazni. Ogromni su pofesionalci i to je prva stvar u sportu. Dovoljno je da vidite koliko su mirno gledali cuveni ples Novozelandjana koji su na kraju ispratili velikim aplauzom. Znaju ljudi sta znaci biti profesionalac. Dok sa druge strane, Spanci su najarogantniji i najodvratniji u svakom sportu. Stalno nesto na kvarno, glume, duvaju se, bune se, ne znam zaista ko moze da gotivi te da kazem smradove. Stalno se iznerviram kad ih gledam. Zato, kao sto sam rekao pre par dana, svim srcem cu navijati za Amere da uzmu zlato.
        Last edited by colke995; 07-09-14, 13:08.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Ja ne znam sto svi kao nesto, prvi put cu da navijam za Amere, ili drugi put ili koji vec. Sve neke predrasude, mrznja neka, sta ja znam, kao da nas bombardovali Davis i Derozan ili neko iz nekog drugog sporta. Amerikanci su u basketu gospoda. Svaki put su pobedjivali sa po 30 razlike, Fince i sa 59, ali nikada njih necete da vidite da glumataju nesto i da se prave vazni. Ogromni su pofesionalci i to je prva stvar u sportu. Dovoljno je da vidite koliko su mirno gledali cuveni ples Novozelandjana koji su na kraju ispratili velikim aplauzom. Znaju ljudi sta znaci biti profesionalac. Dok sa druge strane, Spanci su najarogantniji i najodvratniji u svakom sportu. Stalno nesto na kvarno, glume, duvaju se, bune se, ne znam zaista ko moze da gotivi te da kazem smradove. Stalno se iznerviram kad ih gledam. Zato, kao sto sam rekao pre par dana, svim srcem cu navijati za Amere da uzmu zlato.
          Potpisujem.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Mnogo grese sudije,uzasne su,Spanska publika odvratna pu bre mrs.
            Takode potvrdujem ono sinoc protiv Senegala je bilo krajne odvratno navijanje,nadam se da moze neko da ih pobedi i pre finala..
            GIFSoup

            Comment


            • danas litvanci i australianci dobijaju bez ikakvih problema

              Comment


              • Pa naravno da cu da navijam za Amerikance kad igraju odlicno,bez foliranata i ciganisanja kao ovi Spanci.Nazalost uz ovakvo sudjenje teko neko moze da ih izbaci pre finala
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ne mesam sport i politiku nikada. Za Amere nisam navijao iz razloga sto se sa NBA igracima uvek smatraju za favorite na bilo kom takmicenju. A ja uvek preferiram timove koji su na papiru slabiji. Naravno ne racunam tu nase.

                  Ne mislim da su Spanci jaci i da imaju prednost kao sto neki pricaju. Ali zbog ponasanja njihovih sportista, narocito Fernadesa, voleo bih da ih Ameri oderu. Mada nadam se da cemo mi doci do polufinala i dobiti ih nekim kosem u poslednjim sekundama. Mislim da bi mi to bilo draze nego bilo koja druga pobeda do sada! Pa makar posle u finalu pukli i 50 razlike!

                  Comment


                  • Hitno mi treba podatak, Srbija izgubi danas, da li ce razigravati za pozicije onda, provjereno da bude?@
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Al' se pokopase Litvanci i odose u neizvjesnu zavrsnicu.

                      Ajde Haka Boys, izdrzite jos malo!

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Hitno mi treba podatak, Srbija izgubi danas, da li ce razigravati za pozicije onda, provjereno da bude?@
                        Neće, ako izgubi završeno prvenstvo. Evo Hrvati juče izgubili i završili takmičenje.

                        Comment


                        • Kakvo zakucavanje Kalinica i posterizovanje Burusisa
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Sjajan pocetak! Idemo!

                            Comment


                            • Konacno da gledamo pravu kosarku, a ne dzudo.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • neki dobar stream za rts?

                                Comment

                                Working...
                                X