Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ma nemoj ni jedan bolje ti je.
    sto?

    Comment


    • Dobro ja sam pristrasan, al evo ja sam uzeo s3 samsunga tek kad je izasao, nakon 2 godine cu promjeniti na iphone i cekam da mi stigne novi 6s plus. Brate, znaci android pocne stekat nakon 2 mjeseca i bude karina zesca. Onda ne znam kolko koristis telefon, al meni iz ruku ne ispada(fb, insta, mesindzer, viber, whatsapp, instagram, snapchat, pozivi, poruke, mail i jos sto kuraca). Trenutno ovaj samsung punim 3 puta dnevno, a ljudi koji koriste isto ko i ja telefon sa iphonom bez problema cijeli dan izvuku.

      Androidi novi ovi s6 edge imaju to neko ultra brzo punjenje pa haj moze nesto proci, ali generalno 99% ljudi koji koriste ozbiljno telefon, da ga bas ubijaju od posla ne mogu android smislit.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Dobro ja sam pristrasan, al evo ja sam uzeo s3 samsunga tek kad je izasao, nakon 2 godine cu promjeniti na iphone i cekam da mi stigne novi 6s plus. Brate, znaci android pocne stekat nakon 2 mjeseca i bude karina zesca. Onda ne znam kolko koristis telefon, al meni iz ruku ne ispada(fb, insta, mesindzer, viber, whatsapp, instagram, snapchat, pozivi, poruke, mail i jos sto kuraca). Trenutno ovaj samsung punim 3 puta dnevno, a ljudi koji koriste isto ko i ja telefon sa iphonom bez problema cijeli dan izvuku.

        Androidi novi ovi s6 edge imaju to neko ultra brzo punjenje pa haj moze nesto proci, ali generalno 99% ljudi koji koriste ozbiljno telefon, da ga bas ubijaju od posla ne mogu android smislit.
        Pa ako je tebi stekao s3, ne znaci da svi androidi stekaju . Nemam ja taj trip da moram da imam iphone da bi time iskazao materijalni status, a i ne baca mi se toliki kes za telefon

        Comment


        • Nema to nikakve veze vjeruj mi sa materijalnim statusom. Razlika izmedju iphona i s6 edge je oko 200 eura. Za ono sto dobijem od iphone-a meni vrijedi dati tih 200 eura.

          Stekaju androidi, zato sto im softver nije redovno azuriran, plus za iphone nema virusa, za taj kurac ima.

          Generalno, kada gledam prozivod, gledam kvalitet. Mene ne interesuje brend ili nesto drugo, pod jedan zato sto znam kako brednovi funkcionisu i zasto naplacuju odredjene cijene, a pod dva kako monopolisu trziste sa kojim kvalitetom.

          Androidi svoje trziste uzimaju sa super AMOLED displejima, vecom osnovnom memorijom i niskom cijenom (iako to sto izadje 100 razlicitih modela godisnje pomaze da je cijena niza).

          Iphone svoje trziste uzima kvalitetom i perfektno azurnim i kalibrisanim softverom, ali isto tako i na brend jer se na njega placa premium cijena, pa je i to jedan od razloga. Kada imas iphon ko fol imas neki status.

          To mene ne tangira previse. Meni telefon treba da prezivi cijeli dan, hiljadu poruka, neke fotografije da brzo uslikam i da ne moram cekati 20 sekudni da mi zatvori nesto i otvori nesto novo.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Moj brat ima Samsung S4 vec duze vrijeme i bez problema radi za sada a i dosta ljudi je hvalilo taj telefon tako da je valjda dobar.

            Ti si ajnstajne bas prebukiran sa tim svim profilima ali tako je to kada imas puno fanova, obaveze.

            Comment


            • Aki je buržuj , izlazi sa starleticama tako da mu društveni kod nalaže da mora imati ajfon
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by conviction View Post

                Ti si ajnstajne bas prebukiran sa tim svim profilima ali tako je to kada imas puno fanova, obaveze.
                Nije do profila, vec se bavim online marketingom zestoko u posljednje vrijeme, pa mi treba svaka socijalna mreza malo znacajnija konstantno. Uskoro treba da ukljucim i pintrest i tumblr
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Nije do profila, vec se bavim online marketingom zestoko u posljednje vrijeme, pa mi treba svaka socijalna mreza malo znacajnija konstantno. Uskoro treba da ukljucim i pintrest i tumblr
                  Ma samo naprijed ali nemoj forum da zapostavis.

                  Comment


                  • I forum je socijalna mreza
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Nema to nikakve veze vjeruj mi sa materijalnim statusom. Razlika izmedju iphona i s6 edge je oko 200 eura. Za ono sto dobijem od iphone-a meni vrijedi dati tih 200 eura.

                      Stekaju androidi, zato sto im softver nije redovno azuriran, plus za iphone nema virusa, za taj kurac ima.

                      Generalno, kada gledam prozivod, gledam kvalitet. Mene ne interesuje brend ili nesto drugo, pod jedan zato sto znam kako brednovi funkcionisu i zasto naplacuju odredjene cijene, a pod dva kako monopolisu trziste sa kojim kvalitetom.

                      Androidi svoje trziste uzimaju sa super AMOLED displejima, vecom osnovnom memorijom i niskom cijenom (iako to sto izadje 100 razlicitih modela godisnje pomaze da je cijena niza).

                      Iphone svoje trziste uzima kvalitetom i perfektno azurnim i kalibrisanim softverom, ali isto tako i na brend jer se na njega placa premium cijena, pa je i to jedan od razloga. Kada imas iphon ko fol imas neki status.

                      To mene ne tangira previse. Meni telefon treba da prezivi cijeli dan, hiljadu poruka, neke fotografije da brzo uslikam i da ne moram cekati 20 sekudni da mi zatvori nesto i otvori nesto novo.
                      A sta ti crni aki mislis, da ce iphone da ti cepa, a da ga ne azuriras :cf? Meni ti telefoni iphone podsecaju na devedesete godine, kada su se budzile kajle i izbacivali izvan, sada pak svi masu tim odgrizlim jabukama . Jebo i taj s6 edge, pa necu pucati 600 evra na fon, principi su u pitanju

                      edukuj se juniore
                      Last edited by Lion; 09-10-15, 00:20.

                      Comment


                      • Apple je izbacio iOS9 12. septembra. Do sada su imali 4 update-a cijelokupnog softvera. Stalno ljudi rade. Dok na androidu dobijes novi softver svaki put kad izadje novi mobitel, i plus taj softver ne bude predvidjen za tu elektroniku koju imas u telefonu i pocne polako da steka, jer elektronika i softver nisu bas kalibrisani, dok je kod iphone-a potpuno druga prica.

                        Meni telefon ne sluzi da ja s njim masem okolo. Meni telefon sluzi da ga koristim i jebem dok mogu i jos da mi kaze hocu jos.

                        Sad ce mene izac 6s+ oko 750 eura, model od 64 GB.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Aki

                          Comment


                          • Onaj frajer poredi iphone i andorid sa opcijama promjene fonta, kao bolji a5 od telefona jer moze da mjenja velicinu fonta



                            Video je kompletan snimljen sa iphone-om. Nenormalna kamera, iako 4K rezolucija na telefonima nije nista novo, ali ova je bas bolesna.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Comment


                              • Ne vidim uopce problem, jebiga radim 16-17 sati dnevno svaki dan konstantno. Balansiram izmedju izgradnje 2 kompanije u Sarajevu i studiram ekonomiju rekreativno (sa uspijehom)
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X