Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Il Capitano View Post
    Meni ne znači ništa posebno to dugme za 3D... U LG store imaš pravi 3D ali klipovi/filmovi traju kratko...
    Ne znam šta da ti kažem. Guardians of the galaxy je sasvim solidno odradjen u 3D-u, za razliku od raspalog Edge of tomorrow, koji 1 scenu nije imao u 3D-u, da kažeš, WOW. Elem, od viška glava ne boli ;)
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Zaboravio si na Braun i sprat iznad. Kapiram da je to Brajkijev fazon ;)
      Gotivi Brajko Stefana.

      Comment


      • Kakvo je savršenstvo ovaj The Last of Us. Kakva do jajna priča... Bruka. Koliko bih voleo da bude neki nastavak.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Koji haos napravih

          Resih posto imam visak vremena malo da ocistim hard-disk posto sa sedmice nista ne mogu i ja lepo to uradim.S obzirom da mi je kocilo resih cim sam obrisao 150 GB, da sve to lepo skeniram.Ispostavi se na kraju da ima 56 virusa, naravno sve to pobrisao, deinstalirao par sitnih programa i resetujem komp da se vratim an sedmicu.Sta sledece uradim?Tri puta mi se resetuje komp svaki put kada treba da mi iskoci ''welcome screen'' kao i da mi kaze da ova kopija windowsa nije genuine.Sledeca sta mi pade na pamet, igrom slucaja imam na eksternom instalaciju za windows 7 Ultimate.Odradim to kako valja, svaki put kada sam to radio imao sam pristup svim fajlovima.Ocekivajuci isti ishod, ostao sam zatecen zato sto sve sto sam poskidao na C participaciji sada je skriveno i ne znam kako tome da pristupim.O programima i igrama koje su mi bile instalirane da ne pricam, a ni ne secam se sta sam instalirao.A ode mi isto tako gomila bookmark-ova sa chroma sto mi je najvise od svega znacilo.

          Comment


          • Ako imas GMail nalog na tom Chromeu, bookmark mozes da preneses preko njega na svaki racunar i svaki pretrazivac. Za ostalo ne znam.
            sigpic

            Comment


            • Pronasao hidden foldere(ima opcija Control Panel/Apperance/Folder Options/Show hidden files and folders), pa ih sve iskopirao.Za neke fajlove ce trebati nova instalacija, steta je minimalna.Samo se treba snaci u ovom haosu.

              Imam gmail, nije mi uopste palo tako na pamet.Ako sam te dobro razumeo, ja to nisam ucinio pa mogu samo reci mrka kapa.Jel se negde nalaze na kompu folder bookmarks?Ako postoji ,znam sta mi je ciniti.

              Comment


              • Pokusaj u pretrazivacu da pronadjes import bookmarks pa ukucaj taj gmail. Ja sam tako sa Della na Asus prebacio, cak je Dellu u tom momentu bio oboren sistem ja mislim.
                sigpic

                Comment


                • Да ја вас приупитам нешто...
                  Не могу ни један клип да пустим на јутјубу на фону (андроид). Сваки клип који пустим учитава пар секунди и изађе ми:
                  "Веза са сервером је прекинута. Додирните да покушате поново."

                  И то је то. Покушавам хиљаду пута, све клипове и џаба. Брисао податке, деинсталирао апликацију и џабе.

                  И питање је да л' зна неко како да решим ово срање.
                  Last edited by Урош94; 08-02-15, 00:30.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • To ti je do mreze.... verovatno ti je slab net na mezi.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Није брате, пробао сам на свом нету као и на хиљаду различитих вајрлеса и иста прича увек. Није до нета сигурно, све лепо ради сем јутјуба.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Kada je na wi-fi onda bi trebalo da ti radi ekstra. Pokusaj, ako nece restartujes fon totalno. Izvadis bateriju. Ako ni tada nece onda ne bih znao, jer bih ipak morao da pogledam podesavanja kakva su ti. U 99% slucajeva konekcija na you-tube prsne usled slabe mreze ili usled virusa na telefonima. Mozda si zakacio nesto, instaliraj neki a.virus i neki cleaner, pa probaj.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Пробао све то и јок. А ја сам убеђен да је до јутјуба искључиво. Јер немам овај фон ни месец дана, и у почетку је све радило лако треба. А онда после неколико дана је ово почело да се дешава.

                          /edit

                          Сад ми нешто паде на памет...
                          Мислим да је ово почело да се дешава када се последњи пут ажурирала апликација, да је до тада било све у реду.
                          Ништа, пробаћу онда да избришем ажурирања па ћу да видим да л' је то. Јављам сутра.
                          Last edited by Урош94; 08-02-15, 04:47.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Jedino sto mi pada na pamet, jeste sto je youtube presao sa flash playera na HTLM5. Ne znam je li to uticalo na (neke) telefone. Udji na youtube preko browsera, a ne aplikacije, pa vidi da li i tada zeza?

                            Comment


                            • Када пустим преко бровсера пребацује ме на апликацију и опет исто.

                              Ево ради кад сам избрисао ажурирања, значи до тога је.
                              Глупост...
                              Last edited by Урош94; 08-02-15, 14:57.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Ljudi, da ne radi neko od vas ili zna nekoga ko radi sa maticnim plocama? Treba mi za Asus K53SC laptop, pa ako imate nesto javite.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X