Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srusise pirate bay svedjani dje ce im dusa.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Ma osposobice sajt opet, samo ce ima mozda trebati sad vise vremena za to. Ima i drugih dobrih torrent sajtova kao npr. Kick Ass

      Comment


      • Ja obicno skidam sa kick ass-a sve radi super tako da necu imati problema,eto steta za pirate bay bili su odlicni
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Koliko zaostalih ljudi igra Dotu majko mila Pocne glava da me boli od nervoze... ne mogu da shvatim da neko moze biti toliko glup a oce i dalje da igra i sigurno se tripuje da je odlicno odigrao i da smo svi mi iz tima budale... Nekad pozelim da mogu ljudima da izadjem iz monitora i da ih udavim u wc solji...

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Koliko je dobro, koliko prizeljkujem da igram te hitove sa playstationa i xboxa, poceo sam da pravim spisak igrica koje cu igrati kad kupim PS4 ili Xboxone za koju godinu, posto mi ne vredi PC budziti vise.
            Ja sam dosao do proracuna da bi mi kupovina konzole doslo skuplje nego PC, ovaj PC koji sam kupio pre pet ipo godina i dalje furam i samo 2-3 igre ne mogu da poteram, sledece godine ce da ih bude vise.Kada bih trebao da kupujem konzolu, trebao bih i novi TV sto bi me izaslo verovatno malo vise od 1000 evra, a toliko ne bih ni u ludilu trazio od roditelja.Bolja mi je ova opcija gde sam platio komp 700 evra i koristim ga 6-7 godina, pa kupim novi.Ionako meni je bitnije da poteran igru i da je igrivo, a grafici ne dajem veliki znacaj.A ono sto je bitnije, ne bih mogao da budem za konzolom koliko za kompom koji ce mi u vecini situacija da bude dostupan.Nikada nisam ozbiljno razmatrao da komp zamenim konzolom.

            Kick-ass je konza.

            Comment


            • Ništa ne znaš Mariću.

              Spoiler
              PS4 rulez


              Originally posted by Powerslave View Post
              Koliko zaostalih ljudi igra Dotu majko mila Pocne glava da me boli od nervoze... ne mogu da shvatim da neko moze biti toliko glup a oce i dalje da igra i sigurno se tripuje da je odlicno odigrao i da smo svi mi iz tima budale... Nekad pozelim da mogu ljudima da izadjem iz monitora i da ih udavim u wc solji...
              čekaj ti se nerviraš oko toga ? ti nisi svestan koji troll ja radim na LoL-u neće mene neki kto pl ili glupi Čeh da proziva Na kraju ih toliko istrolujem i iznerviram da ispadnu kao najveći retardi
              Last edited by Mladen; 12-12-14, 10:43.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Skuplji je PS4 sa TV-om so beat it.

                Da zivimo u nekoj drugoj zemlji, verovatno bih imao nabudzeni komp i konzolu, ovako mora da se bira jbga.

                Comment


                • jeste da sam odrastao na kompu i igranju na tastaturi toliko da gotovo nisam znao da drzim dzojstik i nije mi bilo jasno kako neko moze da igra na tome ali sve se promenilo sasvim slucajno, pre par godina kada sam kupovao novi TV, bila je akcija gde se uz kupljeni TV dobije Xbox 360 konzola, naravno uzeo sam i nisam se pokajao... zaista ima razlike, ipak je racunar pravljen prvenstveno za neke druge operacije i to se vidi, kod konzole nema razmisljanja hoce li raditi i kako, sve radi na max

                  sad je vec 360 prilicno zastarela konzola, mada i dalje odlicno sluzi i recimo fifa15 mi je nekako bolja za igru tu nego na ps4 sam gameplay je drugaciji... ipak mora se razmisljati o novoj konzoli i mislim da ce to biti bas pomenuti ps4, izlaze ove nove next-gen igre i sve manje ce ih podrzavati moj 360, a cini mi se da je PS napravio bolji posao od Xbox one
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Originally posted by Mladen View Post

                    čekaj ti se nerviraš oko toga ? ti nisi svestan koji troll ja radim na LoL-u neće mene neki kto pl ili glupi Čeh da proziva Na kraju ih toliko istrolujem i iznerviram da ispadnu kao najveći retardi
                    Kad je trolovanje, iskuliram... trolujem i ja kad me baci u partiju sa cetiri ogavna, retardirana, smrdljiva rusa pa rijesim o jadu da ih zabavim. Trolujem kad god vidim da u ekipi imam makar 2 idiota i znam da od pobjede nema nista. Onda se samo trudim da ovima zagorcam tih 40-ak minuta.

                    Ali me nervira kad je partija pata-pata i kad neko jednim potezom sjebe stvar a ne kapira to.

                    Comment


                    • Pa toga će brate mili biti uvek. Najjača stvar u LoL-u je što rangirane pozicije donose odredjenu diviziju. Najviše ima onih recimo u Bronzi i Goldu. I sad dodje lik, koji je Gold 4 (sve divizije sem Master i Čelendžera imaju 5 lestvica) i kaže kako je on pro a svi ostali low. Pri tom čovek ne zna pravilno da bilduje heroja. Al jebiga, 100 ljudi 100 ćudi.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Dotu i LoL samo treba igrati sa svojom ekipom... PUB-ovi su mucenje

                        Ne mozes dokazati kretenima da takve igre nisu za njih.. idi brate igraj kantere ili neka slicna sranja, mani se ovoga.

                        Comment


                        • http://www.visitnorway.com/holmenkollen/

                          145m,ne mogu vise..
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Normalno. LoL i ne igram ukoliko nemam barem 1 svog čoveka u timu. Ne možeš se osloniti na raspale Poljake
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • http://mondo.rs/a755837/Mob-IT/Vesti...irate-Bay.html

                              Jeej!

                              Comment


                              • Nije mi jasno sto ce vam the pirate bay, kad samo preko torrentza cete naci barem 20 torent sajtova, od kojih su dva kickass i torrenthound na kojima nema cega nema.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X