Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahah, vec je pao avatar
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Mnogo manje bagova. Osmica meni najbolja, brzo startuje sistem. Otkad imam osmicu poceo sam i gasiti ponekad racunar.
      Linux ako se startuje preko virtualboxa mnogo je sporiji naravno nego inace. Nije lose imati kao drugi sistem, ali obicnim korisnicima racunara skroz je bespotrebno da eksperimentisu, windows majka.
      Није да баш желим нешто ширити расправу, али ти на Вину немаш ништа боље од мојих Линукса: Минта и Убунтуа - изузев игрица, које су мени сувишне. С друге стране, на Линуксу није потребан антивирус - тако да оба бржа од Виндоуза......

      Што се тиче 8 тешко смеће - радим на послу са истом и сачувај боже... Није чудо што га хoће замијенити 9 http://www.techradar.com/news/softwa...umours-1029245
      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

      Comment


      • Koliko je njima potrebno da se naviknu na Ubuntu, niko se ne upusta u to.
        Koristio sam ga pola godine, mrzelo me windows novi da instaliram i na kraju sam morao. Mnogi softveri su nedostupni jos uvek, Adobe na primer. Svakako da postoje adekvatne zamene u nekoj meri ali kad se naviknes na nesto...
        sigpic

        Comment


        • Kakvo je savrsenstvo Red Dead Redemption! Ali dio kad ide ova stvar objasnio, nikakva misija, nikakva borba, samo Martson koji ide kuci i krece pjesma, bruka.

          sigpic

          Comment


          • U da, to je meni najjaci trenutak u igri, svasta mi je proslo kroz glavu tada
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Meni te open world igre ne leze, nijednu nisam presao... brzo me smore.
              Od GTA4 preko RDR do GTA5, sve igrao i prosto stao posle nekog vremena.

              Comment


              • RDR je za dvije klase iznad GTA sto se mene tice, kakvo savrsenstvo, kakva prica. Mora se odigrati nedje ponovo, ali da idu sve drugacije odluke, da Marston bude bedes iako je i ovako bio.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  RDR je za dvije klase iznad GTA sto se mene tice, kakvo savrsenstvo, kakva prica. Mora se odigrati nedje ponovo, ali da idu sve drugacije odluke, da Marston bude bedes iako je i ovako bio.
                  Nazalost jos nisam igrao posto imam PC,sad se prica da ove godine konacno stize port na PC
                  GIFSoup

                  Comment


                  • Je l' ima neko od vas da je igrao GTA V na Xbox-u preko USB-a ?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Rondo9 View Post
                      Je l' ima neko od vas da je igrao GTA V na Xbox-u preko USB-a ?
                      Jesam ja
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Kazi mi onda koji si metod koristio ? Da li si ga instalirao preko Horizona i Iso2God-a ili nesto drugo ?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Rondo9 View Post
                          Kazi mi onda koji si metod koristio ? Da li si ga instalirao preko Horizona i Iso2God-a ili nesto drugo ?
                          Ja imam L.T 3.0 konzolu, samo instalirao prvi CD na USB i igrao preko drugog...
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • E nista onda, ja sam na RGH i mucim se evo vec 3 dana da ga namestim, ali nece nikako. A sto je najgore, ja sam ga imao instaliranog na flesu, i ne znam ni sam zasto sam ga formatirao. I jos je fora sto mi ga je prvi put burazer nastimao, a on je sada zapalio za Ameriku i naravno ne seca se kako je isla procedura
                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Dajte neki dobar patch za FM14, naravno funkcionalan. Da ne moram skidati crack fix i ostale gluposti.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X