Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga, konačno sam uspeo da napravim rekord

    137.5m

    Comment


    • A pazi mene, dva da kaze covek odlicna skoka a ocene kriminal



      Evo imam i bodovni rekord a duzina ostala plafon 147m

      Last edited by AIRBORNE; 08-03-14, 14:11.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Loš ti je telemark . Odlično skočiš ali u vazduhu se ponašaš kao pijandura, ne znaš gde si . Ja sasvim suprotno, stil mi je odličan ali skok za sada ispod 140m.

        Comment




        • Spoiler






          sigpic

          Comment


          • Ovaj lik mi nesto poznat
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Jaci i od Kratosa, mada je pitanje je li to moguce

              I ko nema PS3 moze da uziva u najboljoj igrici svih vremena na nama razumljivom jeziku

              www.youtube.com/watch?v=JyS7QHQ1YqU
              sigpic

              Comment


              • Ko nije igrao The Last of Us taj je ostao mentalno osakacen. Remek djelo. Uzeo sam ps3 zbog njega i to mi jedna od boljih odluka u zivotu.

                btw sprema se film tLoU
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Ginxov specijal je brutalno dobar, ali ko nije zavrsio igricu ne bi trebalo da gleda

                  www.youtube.com/watch?v=18BxTq5cKak

                  Najfascinantnije od svega je sto je ovo prvi put da ND radi nesto slicno, sve sto su ikad uradili za PS je savrseno, ali su sa TLOU toliko podigli ljestvicu da je sve smijesno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobro, Naughty Dog se proslavio sa Unchartedom, ali TLoU je definitivno najbolje igra prethodne generacije. Po meni cak i najbolja ikada, jer su na svim poljima izdominirali- prica, karakteri, glasovna gluma, muzika, vizuelno, gameplay... master piece. Uzimam ps4 samo zbog njega, vec se radi na nastavku.

                    Kad ga zavrsis ne igra ti se vise nista, ja nisam palio konzole mjesec dana. Sve ti nekako izgleda smijesno u odnosu na tlou
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Ja sam odgledao walkthrough od PewDiePie-a, likcina, ismejao sam dosta puta
                      Last edited by Mr. Wolf; 09-03-14, 15:32.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • vjeruj mi ogromna je razlika kad samo gledas i kad ga odigras ljudski...

                        mada ja sam inace napaljen na postapokalipsu pa mi je legao ko budali samar. Bas su izdominirali, nema sta.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Pa igrica je relativno skoro izasla, iskoriscen puni potencijal PS3 i to posto je i PS4 izasla, ima ova konzola jos stosta da pruzi

                          Mogli bi da budu ljudi pa da i drugi dio bude i na PS3, kao sto je slucaj sa CoD Ghosts npr.

                          Samo da ne zaseru, ali kad znamo ko stoji iza njih ne bi trebalo, GOW briljira u prva tri dijela, PS3 ima vjerovatno i najbolji dio(ali i najgori), a film neka samo prati igricu i dosta bi bilo. Mogla bi i serija, ionako je TWD smorio, ovo je mnogo bolje
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Piper View Post
                            vjeruj mi ogromna je razlika kad samo gledas i kad ga odigras ljudski...
                            Ma znam ja to.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Pa igrica je relativno skoro izasla, iskoriscen puni potencijal PS3 i to posto je i PS4 izasla, ima ova konzola jos stosta da pruzi

                              Mogli bi da budu ljudi pa da i drugi dio bude i na PS3, kao sto je slucaj sa CoD Ghosts npr.

                              Samo da ne zaseru, ali kad znamo ko stoji iza njih ne bi trebalo, GOW briljira u prva tri dijela, PS3 ima vjerovatno i najbolji dio(ali i najgori), a film neka samo prati igricu i dosta bi bilo. Mogla bi i serija, ionako je TWD smorio, ovo je mnogo bolje
                              To da nastavak izadje za ps 3 je nemoguce, idu oni na to da iskoriste novu konzolu, vece su mogucnosti, bice i veca zarada svakako. Ima da padbe jedan pre-order pa makar drzao cd kuci bez konzole treba podrzati ND, najbolji su studio ubjedljivo.

                              sto se filma tice medju glavnima ce opet biti Neil i ekipa, a oni tesko da mogu nesto da uprskaju. Nek ubace Dzenifer Lovrens da glubi Ellie i super. Za Joela bi mogao Rasel Krov
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Jennifer da glumi 14ogodisnju devojcicu ?
                                Ellen Page pjeske moze.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X