Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l' probao neko AC Black Flag? Kakve su impresije?

    Comment


    • S obzirom da vidim da se iz dana u dan izbacuje nova verzija kraka, ne planiram da probam to skoro, dok sve ne bude fino ispeglano.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Pa izašla je neka verija Crack V4 i kako sam shvatio po komentarima, radi kako treba. Najbolje je sačekati Reloaded verziju igrice.

        Comment


        • A šta misliš ko inače pravi te krakove ? To što ti nadješ RELOADED verziju ne znači da 100% dolazi sa ispravnim krakom. Veliki broj puta se dešavalo da i RELOADED i SKIDROW izbace svoju verziju koja nije najsrećnija pa da izbacuju kasnije zasebno ispravljen krak Ne gori tlo pod nogama. Neka bude finalno, sve gotovo ispeglano, pa skini ko čovek i uživaj, bez da se cimaš da li će ti na nekoj misiji pući igra ili nećeš moći da odradiš snimanje. Do tad, Batman Origins svaka preporuka za dobru zabavu i za ubijanje vremena
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Ако се не варам, мислим да на овом креку раде ти Кинези што су радили и FM (3DM Team). Сигурно ће поправити крек ових дана.
            Успели су барем да ураде Менаџера, док је Reloaded избацио тек онда кад су Кинези избацили прави крек.

            Кад видите да је поставио extremezone, HeroMaster или Mr.Stifmeister то онда ради 100%.

            Comment


            • Originally posted by DelBoy View Post
              Je l' probao neko AC Black Flag? Kakve su impresije?
              Igram ga ja na xbox-u, odlican je (za razliku od trojke koja je bila dno dna)

              Ima bas dosta inovacija, tipa apgrejdovanje ovog lika i broda, mapa je ogromna, veliki je broj side misija i ostalih stvari... Da bi ne presli 100% treba oko 60 sati minimum. Samo za glavne misije potrebno je oko 20 sati. Sve je to super naravno, ali ja jedva imam vremena i da je upalim a ne nesto drugo
              Last edited by Drunken Whaler; 14-11-13, 21:08.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                Igram ga ja na xbox-u, odlican je (za razliku od trojke koja je bila dno dna)

                Ima bas dosta inovacija, tipa apgrejdovanje ovog lika i broda, mapa je ogromna, veliki je broj side misija i ostalih stvari... Da bi ne presli 100% treba oko 60 sati minimum. Samo za glavne misije potrebno je oko 20 sati. Sve je to super naravno, ali ja jedva imam vremena i da je upalim a ne nesto drugo
                Gledaj ga burzuj ima xbox
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Mlađo, naravno da nije žurba oko AC Black Flag-a. Onako, znam da se pojavio pa čisto da pitam da li je neko probao. Nemam ni ja nešto pretjerano vremena za igrice trenutno ali opet vjerujem da ću naći prostora za ACBF.

                  Comment


                  • Ma okej, kapiramo se bratiću. Ja ga nemam trenutno uopšte sad stigo kući pa ću malo eto nagaziti Betmena i World of Tanks. Vremena tek tamo posle Nove godine.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Uzeo bih Nokia Lumia 920, pa bi mi dobro doslo necije misljenje, pogotovo ako ga neko ima. Najvise me brine sto je Windows phone, hoce li biti neke frke oko aplikacija itd. Mane? Znaci ne specifikacije i tako to, to znam..

                      Comment


                      • dodjite u najbolju ligu na balkanu .. http://www.balkansimracing.com/forum/

                        broj 1 po rejtingu.. ima i tv prenos .. 9 sponzora velikih ... preko 100 vozaca prijavljenih za sezonu .. po trci 30+ vozaca .. cak i novine pisu o nama 2 sampionata kruzni ( wtcc ) i brdski ( fiat 500 abarth )

                        http://www.brzkrug.com/balkanautomot...-od-trke-u-kui

                        https://www.facebook.com/media/set/?...2241113&type=3

                        inace ja sam osnivac i vlasnik
                        Last edited by Iceman; 30-01-14, 13:05.
                        www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment


                        • Stigao mi PS4 prekjuce, simpaticna spravica

                          Comment


                          • Planiram uzeti Sony Xperiu Z, da li iko ima iskustva sa ovim telefonom?Zanima me jos jel ima nekih problema koji se cesto desavaju?
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • imam ja xperiu Z vec pola godine .. kupuj slobodno ;)
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment


                              • Ja planiram da uzmem Z1 compact, eventualno Z1 ali mislim da ce on biti preglomazan...

                                Kada sam vec ovde da pohvalim Naughty Dog na genijalnom The Last Of Us, kao i DLC koji je izasao pre nedelju dana Left Behind... Jedna od onih igara gde ti je prosto zao sto ima kraj. Vec sada legendarna igra i jedna od najboljih koje sam igrao... Stoji rame uz rame sa Metal Gear Solid-om.

                                Comment

                                Working...
                                X