Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja koristim pravo da ti kažem Aviru koju možeš da skineš sa njihovog sajta. Ne baguje, ne uzima memoriju, merak
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Jedini RPG u zadnje vreme koji ima dusu

      Comment


      • Originally posted by chofy88 View Post
        Tek sam podigao novi sistem, i treba mi antivirus, pa neko ko se razume ako moze da mi preporuci neki solidan koji mogu da skinem sa neta (za dzabe naravno)...
        mislim da ti Avast nije loš, možeš ga besplatno skinuti, dosta mi je ljudi reklo da je zadovoljno kako funkcioniše ali ako imaš vremena možeš po internetu malo pretražiti pa vidjeti šta ljudi na pojedinim forumima kažu

        Comment


        • Originally posted by chofy88 View Post
          Tek sam podigao novi sistem, i treba mi antivirus, pa neko ko se razume ako moze da mi preporuci neki solidan koji mogu da skinem sa neta (za dzabe naravno)...
          Avast je trenutno najbolji besplatni. Pored Avasta, imas Panda Cloud koji nije los, ZoneAlarm i standardne Aviru i AVG.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ma sve vam je to isti k. Svi oni stite do mojega. Jedino je bitno uzeti onaj koji nece trositi puno resursa i usporavati kompjuter. Avast ako ti komp nije sjajan, ESET, ako imas nesto bolje.
            sigpic

            Comment


            • Ја сам пре скидао са торента фул верзије AVG-а, сад немам ни један.
              Ако се деси нешто одмах иде дизање система.

              Comment


              • Nista Colke, ti plati i uzmi sebi Kaspersky ili Bitdefender..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Nista Colke, ti plati i uzmi sebi Kaspersky ili Bitdefender..
                  Koji ce mi djavo? Valjda nema zaraza na ovom forumu
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Koji ce mi djavo? Valjda nema zaraza na ovom forumu
                    Sta znam sta ti radis na netu.

                    Ma uzmes onaj koji ti najmanje smeta i radi sve sam. Avast po meri, mada je u pricnipu svejedno. A, ako ti se ne svidja promenis i to je to. Meni Avast najduze stoji, nema virusa, tako da je sve ok za sada.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by DelijaHool View Post
                      Ја сам пре скидао са торента фул верзије AVG-а, сад немам ни један.
                      Ако се деси нешто одмах иде дизање система.
                      pa ne bi ti bilo loše da imaš neki anti-virus

                      ono čisto da si siguran prilikom korištenja nečijeg USB stika

                      Comment


                      • Sistem mogu da dižem ukoliko se baš nešto ekstremno desi, inače... Pa nema te sile da se jebavam sa tim. Neki bre free AV i ćao.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Originally posted by DelBoy View Post
                          pa ne bi ti bilo loše da imaš neki anti-virus

                          ono čisto da si siguran prilikom korištenja nečijeg USB stika
                          Црк'о ми баш прошле недеље комп (напајање), сад ради као луууд!
                          Сад је отпоран и на вирусе.

                          Comment


                          • Ma da mi je jedna konzola sad od ove next-gen, jebo bi ti što bi kupovao novi komp. Ovaj bi završavao poslove online gledanja utakmica, youtube, rad u office-u i ćao.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Originally posted by chofy88 View Post
                              Tek sam podigao novi sistem, i treba mi antivirus, pa neko ko se razume ako moze da mi preporuci neki solidan koji mogu da skinem sa neta (za dzabe naravno)...
                              Malwarebytes je po meni najbolji.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                Javi se ako hoces da ti objasnim par stvari marked

                                p.s. malo objašnjavam neke stvari

                                Spoiler
                                [img][/img]
                                Napravio si arheološku iskopinu od njih! I Putin bi razmislio dva puta pre nego što bi se kačio s tobom!
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X