Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Турио сам сва три дела, па кад одиграм тамо око Божића јављам утиске..

    Comment


    • Originally posted by DelBoy View Post
      kako da ne, gledao sam, kako se samo penje uz one stijene, kao da trči uz njih......razlikuje se i on od prva tri dijela, ali kontam da bi moglo biti zanimljivo, probaćemo pa ćemo vidjeti, ništa nas ne košta
      Naravno

      inače, sećam se pre godinu, dve, čini mi se da je ova igra već bila najavljivana kao veliki hit. Izlazi sutra (za nas jaaaaar pirate ne znam kad će)

      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by DelijaHool View Post
        Нисам играо ни једну од тих игрица што си написао.
        На ово сам случајно налетео па ми се свидела слика.
        Nisu ovo igrice, ovo su igre ;)

        Nemoj ni slucajno da propustis Splinter Cell:

        http://www.sk.rs/2003/03/siop01.html
        http://www.sk.rs/2004/04/siop02.html
        http://www.sk.rs/2005/05/siop01.html (po mom misljenju najbolji - perverzija na kvadrat)
        http://www.sk.rs/2006/12/siop04.html

        Inace, jedna od stvari koje cine ovu igru legendarnom su i Sam-ovi (glas daje Michael Ironside ) komentari kada ispituje lose momke (pogotovo u Chaos Theory-u).



        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • čika Fišer, heroj moje mladosti
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Jbt, sad gledam godinu Chaos Theory-a, a ja sam je igrao 2006, imao sam svega 12 godina, a do sada sam je obrnuo sigurno 6,7 puta (mozda cak i 10ak)
            Last edited by Mr. Wolf; 19-08-13, 19:57.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • ali pazi, ladno prošlo 11 godina od prvog dela. Sunce ti poljubim. Kako sam ko klinja ganjao taj deo. 12 ljeta mi bilo koliko mi je tad bilo teško da ono prelazim misije kad moraš sve perfektno, bez metka, pa da ne pronadju telo. Posebno se sećam tog prvog dela, kad se već duboko zalazi u Gruziju. Nosio bre one vojnik skroz na neki tavana maltene
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Ko nije igrao Metal gear solid 3 na PS2, taj ne zna sta je prava igrica. Gde mogu da nabavim neki pouzdan emulator za PS2?
                sigpic

                Comment


                • A šta ćemo sa onim koji nisu igram MGS na PS1 ?

                  Ajde videću posle da ti izguglam jedan ruski sajt, gde skidaš za svaku igru poseban emulator (posebno podešen)
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Moras da imas mocan komp da bi normalno terao PS2 emulator.
                    Last edited by Mr. Wolf; 19-08-13, 21:03.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Zavisi od igre. Neke nisu tolike zahtevene, dok neke toliko opterete kompjuter da je to sačuvaj Bože.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • kad se setim koliko sam dani i noci proveo uz tu igru kao klinac, tad ni utakmice nisam gledao splinter cell and the legend fisher
                        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • ma Splinter Cell je jednostavno nešto jedinstveno, barem se meni tako doima

                          Pandora Tomorrow me, ako se dobro sjećam, baš namučio, jedva se izborio, nije ono pištolj u ruke i deri, već strpljivost je, između ostalog, jedna od ključnih stvari za efikasno igranje ali to se ne može postići kada igraš prvi put Splinter Cell već tek nakon određenog perioda igranja, što bi se reklo, dok vidiš kako "igra diše"

                          Spoiler
                          inače da vam se pohvalim, imam originale: Splinter Cell, Splinter Cell: Pandora tomorrow, Splinter Cell: Chaos Theory, Splinter Cell: Double Agent

                          to sam kupio kada im je pala cijena tako da sam baš povoljno prošao sa tim, nadam se da ću uspijeti upotpuniti kolekciju jednog dana...

                          Comment


                          • Сви хвалите Сплинтер, а ја никад у животу нисам играо..тачно ме .
                            Скинуо сам прва два, сад ће и друга два да се скину ускоро.
                            Морам и ја то да опамрпчим да видим шта је то.
                            Контам да ћу вечерас кренути па ћемо да видимо..

                            Comment


                            • Delija, moraš imati na umu da ova igra nije za svakoga, strpljenje jedna od ključnih stvari, posmatranje sitacuje iz zaklona itd....

                              nemoj odmah krenuti ubijati.....

                              Comment


                              • Ja razmisljam nekoliko dana da li da ga nabavljam za xbox (SC: Blacklist), nesto sam pun predrasuda. Nisam fan serijala, tako da ono, plasim se da cu se smoriti

                                Nedavno sam zavrsio Bioshock Infinite, Tomb Raider i Metro Last Light (uz DLC The Faction Pack), to su trenutno tri top igre za ovu godinu (uz The Last of Us naravno, koji tek treba da odigram)

                                Sto se tice igara koje tek treba da izadju, nekako najvise ocekujem od Assassin's Creed 4 Black Flag (mada nisam fan AC-a, AC3 recimo je tragedija od igre, nikako da je zavrsim), a treba sacekati i BF4 i CoD Ghosts...
                                Sto se tice GTA V i Batman Origins-a, iskreno i nisam nesto "uzbudjen", jbg
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X