Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E tu ti onda ne mogu pomoci.

    Dobijes mogucnost da radis misije koje se sastoje od voznje automobila/brodova/letecih objekata itd. Za predjenu misiju dobijes neku nagradu, uglavnom kes ili neku do jaja zgradu, npr. hidroelektranu, areu 51, kazino... Nema nista bolje, veruj mi.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Rondo9 View Post
      E tu ti onda ne mogu pomoci.

      Dobijes mogucnost da radis misije koje se sastoje od voznje automobila/brodova/letecih objekata itd. Za predjenu misiju dobijes neku nagradu, uglavnom kes ili neku do jaja zgradu, npr. hidroelektranu, areu 51, kazino... Nema nista bolje, veruj mi.
      A pa imam ja taj. Samo se cesto dobije i negativna reputacija gradonacelnika (uz kes ili neku zgrad), ali jebes to, brzo se vrati.
      Napravio sam oko 7-8, nazovimo ih opstina ili regija, ali ostalo mi mnogo, mrzi me da igram to ponovo. Cekam sad ovaj novi, deluje mi do jaja na traileru.
      sigpic

      Comment


      • Novi ne znam kakav je, mislim da se cak igra samo na netu, nisam siguran. Mada vec iz trailera vidim da to necu moci da pokrenem, tako da se i ne nadam previse + znam da nista ne moze zajebati cetvorku.
        sigpic

        Comment


        • Otisao mi zvuk , nzm kako da vratim , znaci i kad upalim i izvadim zvucnike nece , otvorim volume control sve normalno do kraja podignuto , nista nije na mute , jedino cudno i neobicno mi je kad otvorim volume controle jeste da imam 4 ova prostora za dizanje i spustanje : Volume Controle,Wave,SW Synth & CD Player , cini mi se da ih je ranije bilo 5 ili 6 , mozda Line In ili jos nesto sad nema , ako neko zna neka pomaga.

          edit : otklonjen problem...
          Last edited by Mr.M; 27-04-13, 13:35.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • come on baby, bring it on !

            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • ima li ko da mi da sve linkove za fifa 13 .. ?
              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • Originally posted by Iceman View Post
                ima li ko da mi da sve linkove za fifa 13 .. ?
                Što ne skidaš ko čovek preko torrenta ? Ajde, potrudiću se ja da ti nadjem pa ti šaljem na pm.

                EDIT: Za početak budi ljubazan da oslobodiš prosto u inbox-u
                Last edited by Mladen; 15-05-13, 20:13.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Evo vam link, ko želi da u toku SUTRAŠNJEG dana prati uživo predstavljanje nove verzije Majkrosoftove Xbox konzole. Prezentacija bi trebala početi od 19h po našem vremenu.

                  http://www.computerandvideogames.com...-it-live-here/
                  Last edited by Mladen; 20-05-13, 17:53.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • XBOX One..Kako retardirano ime..:/

                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Jel' to sto je trebalo biti xbox 720 i kad ce krenuti igrice za to , dzabe mi 360 sad
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ove godine izlaze igrice i da, ovo je novi XBOX koji se trebao zvati 720..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Da, to je taj... PS4 ce da ga razvaljuje redovno, ipak. AMD je radio na procesorima i chipsetu, to nema da fali...

                          Comment


                          • Koliko ce biti bolje igrice nego za 360 ? tj hoce li nastaviti proizvodnju igrica za 360 ili ce kao za ps2 samo izmenjivati osnovne stvari(igrace i sl.) kod 2k,pes,itd...
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ma hoce se i dalje proizvoditi..

                              Ovaj XBOX je po konfiguraciji isti kao i PS4. Blu-Ray, 8 GB RAM, procesor sa osam jezgara.

                              Spoiler





                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ne znam čemu hejt prema tom nazivu. 360 je dobio naziv po tome što je konzola bila predvidjena da vam služi za više stvari odjednom, u fazonu, sve se vrti oko 360 stepeni. Kapiram da ONE dolazi od "all in ONE"

                                Što se tiče igrica Miko, neko moje mišljenje je da ne očekuje previše od hit naslova, jer će te igre raditi na novim endžinima koji će bez problema raditi na ovim novim konzolama s obzirom na njihove tehničke mogućnosti. PS3 i Xbox360 su uveliko istrošene konzole, a videćete kad za godinu dana uporedite GTA V i neku drugu igru te prirode. Što se tiče igara za za PS4 i Xbox 1, one se rade uveliko, i većina njih je odavno napravila gejmplejove na kompjuterima, sličnim komponentima, koje se nalaze u ovim konzolama. Ovo su u neku ruku kompjuteri upakovani u manju kutiju jer im je mnogo jeftinije naravno da pokupe delove sa polica i sastave jednu gejmersku mašinu nego da sami proave čipove (čitaj PS3 fail). To je dobro i za PC gejmere jer će biti relativno lako odraditi port sa konzola na PC, što naravno ne znači da će izlaziti igre u isto vreme za sve platforme.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X