Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislio sam da su naucili lekciju sa 4. Ako vec ne znaju kad ce da zavrse, nek ne najavljuju uopste. Bolje tako nego da razocaraju svaki put.

    Imam konzolu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by RRondo9 View Post
      Mislio sam da su naucili lekciju sa 4. Ako vec ne znaju kad ce da zavrse, nek ne najavljuju uopste. Bolje tako nego da razocaraju svaki put.

      Imam konzolu.
      Ef Ju !
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Jel igrao neko James Bond Blood Stone i sta misli to toj igrici?

          Ja sam je upravo presao i mogu reci da mi se svidela Naravno glavni glumac je Daniel Craig i dobro su ga uradili Prica je dobra,prava Bond prica. Uglavnom dobro igrica sa puno dobrih poteza,za sada najbolja Bond igrica ikada
          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
          Legends never die. Mamba will be back!
          sigpic
          HOUSE ALL NIGHT LONG

          Comment


          • Krš. Golden Eye 007 je jedina dobra JB igra po meni.
            Last edited by s_hyperion; 10-02-13, 11:54.

            Comment


            • Pa ima dobrih igri i to duzi spisak samo se nema vremena to odigrat.
              Cak se i ne mogu sve ovogodisnje stici odigrat a i jos je zaostalo i hrpa od prosle godine

              Comment


              • Ljudi pomagajte... Skinuo sam PES 6 da bih igrao sa drugom online... E sad treba mi neko ko zna kako se instalira Solim patch... Ili posto sam ja malo plitak evo uputstva i neka mi neko pojasni sta i kako...

                Spoiler
                Prvo treba da uradite sledece:
                U download linkovima cete videti linkove za 3 verzije e_sound fajla

                Jedan e_sound je za Clubs verziju (i postoji sa engleskim i spanskim komentatorom)
                Jedan e_sound je za All NT i Classic verzije patcha
                Jedan e_sound he za 4. verziju patcha sa Championship i Ex-Yu timovima (postoji sa srpskim i engleskim komentatorom)

                tako da treba da kopirate e_sound koji je za Clubs verziju u
                "Club Version\Pro Evolution Soccer 6\dat" folder u switcheru,
                - zatim kopirate drugu verziju e_sounda koji je za All NT i Classic verziju patcha u
                "Pro Evolution Soccer 6\dat" foldere od Classic i All National teams verzije u switcheru
                obavezno kopirati u dat foldere od OBE verzije, i u All NT i u Classic "Pro Evolution Soccer 6\dat" folder
                - i na kraju kopirati 4. verziju e_sound u folder
                "Club 4. swticher (Championship & Ex-YU teams)\Pro Evolution Soccer 6\dat"


                1. Kopiraj kitserver u C:\Program files\Pro Evolution Soccer 6\ folder,
                ali prethodno obrisite ceo stari kitserver! Nista od starih fajlova se ne moze koristiti


                2. Kopiraj 0_text, e_sound, O_sound, u C:\Program files\Pro Evolution Soccer 6\


                3. Kopiraj stadiums u svoj kitserver\GDB folder


                4. sada iz PATCH SWITCHERA odaberite jednu od cetiri verzije patch-a i kopirajte te fajlove,

                - 4a) iz foldera "Pro Evolution Soccer 6", kopiraj DAT, KITSERVER i PES6.exe
                u Pro Evolution Soccer 6 folder gde ti je PES instaliran (preko postojecih fajlova)

                - 4b) iz foldera "Option file" odaberi zeljeni gameplay i kopiraj
                "KONAMI-WIN32PES6OPT" fajl u svoj folder1
                (My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\save\folder1)

                5. NE ZABORAVI DA REINSTALIRAS KITSERVER SVAKI PUT KAD UBACUJES DRUGU VERZIJU PATCH-a
                (u kitserver folderu otvoriti fajl "setup", prvo klikni na remove pa onda instal)

                6. Mozete koristiti "Camera zoom tool" da podesite zoom kamere u igri,
                ovaj tool se takodje nalazi switcheru.

                7. Prokomentarisite patch na website-u na kom ste ga videli

                Ako nesto ne funkcionise proverite da li ste sve uradili po uputstvu i da li ste sve kopirali,
                morate imati SVE delove patcha da bi radio!


                U igri, kod biranja dresova tasterima "PageUP ili PageDOWN" odabrati "Stadiums",
                zatim brojevima 7,8,9 i 0 (iznad slova a ne na num padu) odabrati zeljeni stadion.
                Moze i na dzojpadu - Select, r1, kocka
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Pa sve ti pise Kondicijo. Posto je tebi PES "cist" ne moras da brises Kitserver, jer si tek instalirao igru i nemas patch na njemu. Ostalo ti je valjda jasno.

                  Za online ti treba hamachi.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • PS4 uzivo predstavljanje.

                    http://www.gamespot.com/features/pla...PlaystationMee

                    evo i novog kontrolera

                    Last edited by Mladen; 20-02-13, 23:33.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • dajte neke predloge igrica za komp koje mogu da se peglaju u dvoje ili troje. Tipa pes, nba, tenkici neki, worms, jamb znaci sta god vam padne na pamet
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Pes i Crash Nitro Kart. Za Crash ti treba emu
                        Inace PES u 4 prava stvar, 2 na 2
                        sigpic

                        Comment


                        • TMNT Battle Nexus.

                          Mene buraz terao da kidam s njim.
                          Last edited by Black Mamba 24; 21-02-13, 18:55.
                          sigpic

                          Comment


                          • Moonstone, malo starija igra ali jako zarazna.
                            sigpic

                            Comment


                            • http://en.wikipedia.org/wiki/Hot_Whe...rack_Challenge

                              Staro ali dobro

                              Spoiler
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • U Tempovim prodajnim objektima imate na popustu samo do 3. marta Playstation 3 Slim 12gb za 24.990 dinara.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X