Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja cu kupiti Xbox najvise zbog Forze.Stvarno je veoma dobra i trojka i cetvorka.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Originally posted by zdravkelja View Post
      Shadow of the Colossuss, imaju ljudi ukusa ovde Moram da priznam da je nikada nisam zavrsio, ostao sam bez konzole. Moram HD kolekciju da uzmem

      Meni je skroz epic momenat u prvom GoWu bio kada iz pescane oluje izranja Kron sa citavim hramom na ledjima. Fenomenalno odradjeno. U drugom delu takodje mocan momenat kada one statue konja vuku ostrvo. GoW moze sasvim prikladno da se opise jednom recju: EPIC
      Po tome je GoW poznat! Po tim EPIC momentima... To sa Kronosom sam skroz zaboravio.

      Danas odigrah demo za GoW: Ascension... EPIC momenti ce dobiti nastavak, to je sigurno!

      Comment


      • Originally posted by stefan12 View Post
        Ja cu kupiti Xbox najvise zbog Forze.Stvarno je veoma dobra i trojka i cetvorka.
        Horizon ti je najnoviji dio, i ujedno i najbolji.

        @Vladan
        Da l' je Vladan ikad odigrao neki igru a da to nije GoW...?
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Bolja je 4 zato sto je Horizon arkada.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Po tome je GoW poznat! Po tim EPIC momentima... To sa Kronosom sam skroz zaboravio.

            Danas odigrah demo za GoW: Ascension... EPIC momenti ce dobiti nastavak, to je sigurno!
            Demo ne pipam, dovoljno sto sam ga video na E3 streamu, necu da pokvarim dozivljaj. Ali zato igram multiplayer betu Prvo mi se nije svidelo to sto ubacuju multiplayer, ali je neverovatno koliko je dobro ispalo. Ima tu i tamo problema sa balansom, ali je vrlo zabavno

            Comment


            • Originally posted by stefan12 View Post
              Bolja je 4 zato sto je Horizon arkada.
              Nema to nikakve veze.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by zdravkelja View Post
                Demo ne pipam, dovoljno sto sam ga video na E3 streamu, necu da pokvarim dozivljaj. Ali zato igram multiplayer betu Prvo mi se nije svidelo to sto ubacuju multiplayer, ali je neverovatno koliko je dobro ispalo. Ima tu i tamo problema sa balansom, ali je vrlo zabavno
                Nabavio si kod ili si PS+ korisnik?

                Ja sam sada na "mracnoj strani" pa se necu kaciti na net neko vreme iako cujem da je moguce.

                Demo je vrlo kratak, sve je kao i na E3u. A i demo nije dostupan, vec samo za CFW. ;)

                Comment


                • Kazu da je na cipovanom Xboxu moguce ici na xbox live.Ne vjerujem da je tacno, ali ko zna.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Originally posted by stefan12 View Post
                    Kazu da je na cipovanom Xboxu moguce ici na xbox live.Ne vjerujem da je tacno, ali ko zna.
                    Pa naravno da je tacno. Moguce je ici na Live, ali postoji mogucnost da te banuju.
                    Ali ja znam mnogo likova koji igraju mp sa piratima vise od godinu dana, pa im se nista nije desilo...
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by stefan12 View Post
                      Kazu da je na cipovanom Xboxu moguce ici na xbox live.Ne vjerujem da je tacno, ali ko zna.
                      Tacno je... samo ga onda moras flash-ovati. Kada flash-ujes onda mozes da igras samo igre sa diska, a to moras sam da rezes. A za rezanje ti treba poseban rezac... ne znam tacno koji.

                      I onda placas Live oko 40-50 evra godisnje.

                      A imas i opciju JTAG gde pustas igre sa HDDa. Tu isto imas opciju da igras online, ali ne preko Live-a vec neka fora preko kompa. To vise i ne znam tacno, raspitivao sam se kada sam prodao stari PS3 da bi uzeo Xbox ali sam opet uzeo PS3.

                      EDIT: Mogucnost da te banuju na flash-ovanoj konzoli je vrlo mala, skoro pa nikakva... Ali naravno, uvek se nadju neki pametnjakovici koji npr skinu CoD i krenu da igraju online a igra jos nije zvanicno ni pustena u prodaju. Tako da onda znacajno olaksaju posao ljudima iz Majkrosofta.
                      Last edited by Sir Giggsy; 18-01-13, 21:30.

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Nabavio si kod ili si PS+ korisnik?

                        Ja sam sada na "mracnoj strani" pa se necu kaciti na net neko vreme iako cujem da je moguce.

                        Demo je vrlo kratak, sve je kao i na E3u. A i demo nije dostupan, vec samo za CFW. ;)

                        PS+

                        Comment


                        • Originally posted by zdravkelja View Post
                          PS+
                          Logicno, kada su zadnja dva meseca delili besplatno koriscenje plusa na mesec dana... Evo ja sam danas dobio mejl sa kodom za novih 30 dana.

                          Comment


                          • Ja licno jos nisam rizikovao da igram mp sa piratima. Kada planiram da igram mp neke igre, onda uzmem original, i ne brinem se oce li me banovat' ili ne.
                            Mada imam Medal of Honor Warfighter pirat, pa razmisljam da igram mp. Nisam valjda toliki baksuz pa da me banuju iz prvog pokusaja
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Ja licno jos nisam rizikovao da igram mp sa piratima. Kada planiram da igram mp neke igre, onda uzmem original, i ne brinem se oce li me banovat' ili ne.
                              Mada imam Medal of Honor Warfighter pirat, pa razmisljam da igram mp. Nisam valjda toliki baksuz pa da me banuju iz prvog pokusaja
                              Imas flash-ovanu ili JTAGovanu konzolu? Imas PM!

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Imas flash-ovanu ili JTAGovanu konzolu? Imas PM!
                                Flash-ovanu, LT 3.0
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X