Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvi cd-ovi idu u PS3 posto nisam upoznat sa tim.
    Mislim da je PS kvalitetniji od Xboxa.
    Last edited by stefan12; 18-01-13, 17:36.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • BlueRay ako mislis neku igru da narezujes, ali ja mislim da to jos uvek nisu odradili, a i da jesu, svakako ti nije isplativo. Moras igre da prebacis na externi HDD pa da ga prikacis na PS3. Naravno, moras da hakujes PS3 pre toga. Za proceduru Googlaj, ja originale kupujem tako da me nije zanimala piraterija i ne znam mnogo.
      Last edited by s_hyperion; 18-01-13, 18:05.

      Comment


      • Originally posted by stefan12 View Post
        Kakvi cd-ovi idu u PS3 posto nisam upoznat sa tim.
        Mislim da je PS kvalitetniji od Xboxa.
        Kako mozes da kazes da je PS kvalitetniji od Xboxa a ne znas ni koje CD-ove koriste te konzole?
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • A evo i sta se ocekuje od novog Playstationa, sveze vesti

          Orbis unmasked
          http://www.eurogamer.net/articles/df...xt-gen-console

          Comment


          • Pa napisao sam da mislim, a xbox je bolji zbog pirata posto su blue ray diskovi dosta skuplji od double layer.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Sve ima svoje prednosti i mane Stefane. Playstation ujedno možeš da koristiš i kao kućni bioskop jer pruža baš to što Xbox nema, a to je čitanje blue-ray diskova, samim tim možeš uzeti film u nenormalno bolesnoj rezoluciji visokog kvaliteta i gledati na svom LCD - LED televizoru, šta god imaš.

              Po meni su konzole jednako kvalitetne ako ćemo govoriti o samoj grafici kod igrica. Naravno, neka igra pruža bolje detalje kod PS-a, neka kod Xkutije. Jedina bitna razlika su po meni ekskluzivi, jer konzolu ljudi kupuju za igranje igara, ne i za gledanje filmova ili šta već. Moje mišljenje.

              Ne bih se ja kajao da posedujem bilo koju od ove 2 igračke kutije. Ipak bih se odlučio za PS samo zbog eksluziva koje mislim da ima bolje PS.

              Takodje se slažem sa Ivanom da je Forza jedna savršena igra i da je GT smešan pored nje.



              malopre upload-ovano od strane IGN-a
              Last edited by Mladen; 18-01-13, 20:12.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Posto ja igram ove sportske igrice meni je to isto na obe stvari , 2K,PES,Virtua Tennis,Madden NFL,Teken i jos poneke
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Najbolja igra na ovoj generaciji, a i na prethodnim generacijama je Metal Gear Solid!

                  Ko to nije igrao ili makar probao moze odmah da se baci u Dunav!

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Najbolja igra na ovoj generaciji, a i na prethodnim generacijama je Metal Gear Solid!

                    Ko to nije igrao ili makar probao moze odmah da se baci u Dunav!
                    Meh, God of War neprevazidjen.

                    I btw, bacaj se u Savu, mani se Dunava.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Ko to nije igrao ili makar probao moze odmah da se baci u Dunav!
                      PS1



                      ovo je mene činilo srećnim !
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • GoW mi je bolje legao. MGS4 je bio dobar, ali kad ga uporedis sa onim sto mu je prethodilo... Nije ispunio sva ocekivanja. Secam se da sam odigrao prva dva chaptera, pa pauzirao 2 meseca jer nisam igrao, uopste me nije povuklo... Posle, srecom, priveo kraju GoW je pao na Titan tezini za dva dana

                        Comment


                        • GoW mije daleko najbolja igrica na Playstationu. Nijedna joj nije ni blizu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Meh, God of War neprevazidjen.

                            I btw, bacaj se u Savu, mani se Dunava.
                            GoW kada je izasao je bio nesto posebno! Kada se samo setim da je u Nemackoj bila zabranjena igra pa sam morao da je narucujem iz Austrije.

                            Boss fight-ovi su bili nesto posebno, pogotovo ona Hidra na pocetku! Jedini koji je tada mogao da se meri po tome jeste Shadow Of The Colossuss!

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Boss fight-ovi su bili nesto posebno, pogotovo ona Hidra na pocetku! Jedini koji je tada mogao da se meri po tome jeste Shadow Of The Colossuss!
                              Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu strasna igrica, bas mocna. Kako je dobra muzika, atmosfera, samo ti i konj i ogromno prostranstvo. A kad dodjes do bossa otkrij kako treba da ga ubijes. Ludilo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Shadow of the Colossuss, imaju ljudi ukusa ovde Moram da priznam da je nikada nisam zavrsio, ostao sam bez konzole. Moram HD kolekciju da uzmem

                                Meni je skroz epic momenat u prvom GoWu bio kada iz pescane oluje izranja Kron sa citavim hramom na ledjima. Fenomenalno odradjeno. U drugom delu takodje mocan momenat kada one statue konja vuku ostrvo. GoW moze sasvim prikladno da se opise jednom recju: EPIC

                                Originally posted by Mladen View Post
                                Po meni su konzole jednako kvalitetne ako ćemo govoriti o samoj grafici kod igrica. Naravno, neka igra pruža bolje detalje kod PS-a, neka kod Xkutije. Jedina bitna razlika su po meni ekskluzivi, jer konzolu ljudi kupuju za igranje igara, ne i za gledanje filmova ili šta već. Moje mišljenje.
                                To je glavno, ekskluzive. Ali kada se uporedi grafiika na ekskluzivama, tu ce PS3 bolji biti, jer ima realno bolji hardware, a njihovi 1st party studiji znaju tu snagu bolje da iskoriste nego 3rd party. Ipak, odusevio sam se kako halo 4 izgleda, izvukli su nemoguce iz Xboxa.


                                Originally posted by Mladen View Post
                                Takodje se slažem sa Ivanom da je Forza jedna savršena igra i da je GT smešan pored nje.
                                Ovde dosta preferencije imaju ulogu. Forza (na simulaciju mislim, ne na Horizon) je generalno bolje upakovana igra, nesto na sta Japanci ne obracaju toliko paznje. Ali ko ovo igra zbog same voznje, GT pruza najrealisticniju voznju na bilo kojoj platformi. A da bi se to primetilo, potreban je volan. Na gamepadu neces primetiti neku razliku. Eh da, i Forza ima Porsche. Popizdecu ako ih sledeci GT ne bude imao
                                Forza Horizon je skroz druga prica, jer je arkadna voznja. Njoj konkurencija moze da bude NFS i slicne arkade, ali nisu Forzi ni prineti.
                                Last edited by s_hyperion; 18-01-13, 20:54.

                                Comment

                                Working...
                                X