Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Meni nije jasno zasto neko kupuju PS3 pre Xboxa , maltene je sve isto , cak je live dosta bolji xbox od ps3-a . Uostalom manje-vise je sve isto , samo sto za xbox moze uzimati piratisane igrice a za ps3 ne mozes ;)
    Live se placa za razliku od Sonijevog online servisa... Manje vise isto? Onda nisi dovoljno upucen u konzole. PS3 ima dosta ekskluzivnih naslova koje vrede svaku paru!

    A ko kaze da ne mogu pirati na PS3? Mogu ali sa internog ili eksternog HDDa dok na Box-u mozes i da rezes.

    Comment


    • Ne znam onda , ja na svom ne igram live tako da mi je manje-vise svejedno , kojih naslova ima PS3 ? Nabroj par
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Ne znam onda , ja na svom ne igram live tako da mi je manje-vise svejedno , kojih naslova ima PS3 ? Nabroj par
        Uncharted 1/2/3, God of War III, MGS4: Guns of the Patriots, Heavy Rain, Little Big Planet, Infamous 1/2, Resistance 1/2/3, Killzone 2/3, Demons Souls, Gran Turismo 5, MotorStorm, Ratchet & Clank, Twisted Metal 2012. Imas i neke od HD kolekcija, tj igre za PS2 remasterizovane za PS3 kao sto je God Of War kolekcija, Ico & Shadow of the Collossus kolekcija... Onda ove igre koje se kupuju preko PS Store-a ne bih navodio s obzirom da je tu Xbox konkurentan sa dosta dobrih naslova.

        A ima naslova koji tek treba da izadju kao npr Last Of Us, God Of War: Ascension, Beyond: Two Souls...

        Nadam se da je dovoljno. ;)

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Live se placa za razliku od Sonijevog online servisa... Manje vise isto? Onda nisi dovoljno upucen u konzole. PS3 ima dosta ekskluzivnih naslova koje vrede svaku paru!

          A ko kaze da ne mogu pirati na PS3? Mogu ali sa internog ili eksternog HDDa dok na Box-u mozes i da rezes.
          Sve miltiplatforsmke igre se prvo rade za Xbox 360, pa onda za PS3, PC itd. Neke igre izgledaju bolje na Xbox-u u odnosu na PS3, ali mala je razlika.
          I da, Xbox kontroler/dzojstik je mnooogo bolji u odnosu na PS3 kontroler. A ja sam inace PS fan, pa ti vidi

          Veoma je mala razlika, ali ja bih ipak prije izabrao Xbox 360 u odnosu na PS3 (kao sto vec jesam)

          I sto se tice ekskluziva, npr. Forza Horizon (Xbox) je mnogo bolji od GT5 (ps3), to je objektivno misljenje.
          Last edited by Drunken Whaler; 16-01-13, 18:37.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Kako se mogu igrati pirati na PS3 jel moraz narezat igricu ili sta vec?
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Jel igrao neko "The movies"?
              Igrica o pravljenju filmova, dodeli oskara, filmskim zvezdama.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by stefan12 View Post
                Kako se mogu igrati pirati na PS3 jel moraz narezat igricu ili sta vec?
                prvo i osnovno je čipovanje konzole i sredjivanje njenog firemware-a. Kada se to uspešno obavi, onda bez problema možeš skinuti neki pirat, narežeš to i igraš.

                Originally posted by Indigo View Post
                Jel igrao neko "The movies"?
                Igrica o pravljenju filmova, dodeli oskara, filmskim zvezdama.
                Koliko godina je ta igra stara ? bio sam je daaaaavno daaaavno uzeo, ali čini mi se da je nikad nisam ni pokrenuo.

                Originally posted by Sir Giggsy View Post
                A ko kaze da ne mogu pirati na PS3? Mogu ali sa internog ili eksternog HDDa dok na Box-u mozes i da rezes.
                Mislim da je i rezanje kod PS3 moguće samo ne znam koliko je finansijski izvodljivo s obzirom na njihov čitač i optički uredjaj koji je potreban za rezanje tih diskova. S toga mislim da je najbolje uzeti neku slim konzolu malog HDD kapaciteta tipa 12gb i uzeti neki eksterni koji će služiti i za druge potrebe
                Last edited by Mladen; 18-01-13, 14:28.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Znaci stara je nekih 5,6 godina ali je makar meni stvarno kul. Msm ko ne zeli da ima svoj filmski studio. Zauzima svega 2 gb-a
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Što me podseti na sinoćnu epizodu "Joey" i njegov studio "Yes I am a bird, VA, VA, VA"

                    Ovih dana zbog učenja nikako da igram nešto kao čovek. Jedino kada odmaram, uzmem vozim turu na Euro Truck Simulator-u 2. Vredi probati ko voli takav tip igara.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Ko uzima pirateriju kao argument za Xbox neka se upuca. Bar znam za sta placam A tek kad pitaju sta ima da se igra na PS3
                      Jedino zbog cega bih uzeo Xbox je HALO 4, divno izgleda i gameplay fino deluje. I Forza Horizon ok deluje, sve ono sto NFS treba da bude, ali im ne ide vec duze vreme. Live jeste bolji, ali ne toliko da bih ga placao. PS sa druge strane ima PS+, za 50 evra godisnje svakog meseca dobijem par igara za PS3, a od skoro i za Vitu. Posle 3 meseca se isplati, a ostalih 9 si u debelom plusu
                      Gamepad je stvar preferencije, ja volim Dualshock zbog boljeg D-pada. X ima bolje triggere.

                      Piper, please nemoj da uporedjujes Horizon sa GT 5 jer je GT5 simulacija voznje, a Horizon arkada
                      Multiplatforme ce obicno bolje biti na Xboxu, ali te razlike neces primetiti ako ih bas ne trazis. Ima par naslova koji su bas otaljani na PS3 kao Bayonetta, ali sumnjam da bi rekao da je lose ako nikada nisi video Xbox verziju
                      Sto se mene tice, ekskluzive prodaju sistem, multiplatforme su mi tu kao usput

                      Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Uncharted 1/2/3, God of War III, MGS4: Guns of the Patriots, Heavy Rain, Little Big Planet, Infamous 1/2, Resistance 1/2/3, Killzone 2/3, Demons Souls, Gran Turismo 5, MotorStorm, Ratchet & Clank, Twisted Metal 2012. Imas i neke od HD kolekcija, tj igre za PS2 remasterizovane za PS3 kao sto je God Of War kolekcija, Ico & Shadow of the Collossus kolekcija... Onda ove igre koje se kupuju preko PS Store-a ne bih navodio s obzirom da je tu Xbox konkurentan sa dosta dobrih naslova.

                      A ima naslova koji tek treba da izadju kao npr Last Of Us, God Of War: Ascension, Beyond: Two Souls...

                      Nadam se da je dovoljno. ;)
                      Owned Giggsy zna
                      Moram dodati Wipeout HD + Fury expanzija, top 10 PS3 igra po meni, a izasla je kao retail izdanje Valkyria Chronicles nikako ne treba propustiti. Treba dodati i novi Sly Cooper, Ni No Kuni, Puppeteer, Rain, sve izlazi ove godine...
                      Last edited by s_hyperion; 18-01-13, 14:55.

                      Comment


                      • Inače planiram da glumim ciganina i tražim od buraza iz Nemačke (33g) da mi da Sony "na odredjeno vreme" Lik je uzeo to jer je tad bio na nekoj promociji od 250 jura. Čini mi se 320gb sa GT5 i FIFA 12. Doduše mene to ne interesuje, nego živ ću da se pojedem što nemam prilike da igram GOW i RDR.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Ja moram priznati da me je RDR pomalo razocarao. Dobra je igra, ali sam nekako vise ocekivao. Od novembra mi bleji na HDDu, nisam upalio. Sa druge strane, meni je God of War jedna od najboljih igara ove generacije, uzivao sam u svakoj sekundi. Najbolja igra koju sam odigrao na PS3 do sad

                          Comment


                          • Ne sumnjam. Sećam se svojih srednjoškolskih dana. Maltene trčanje posle škole, bacanje ranca i paljenje 2ke i GOW.

                            Jedva čekam da vidim kakav će konačan development kit za proizvodnju PS4 biti. Ukoliko koriste najjači A10 model AMD-a, sa količinom RAM memorije od 8 ili 8+ gb kako sam čitao po raznim sajtovima, mislim da neće biti promašaja.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • U stvari, po poslednjim pricama, kazu da nece biti 8GB vec 4GB, ali GDDR5 memorije sto bi omogucilo duplo veci bandwidth, sto znaci detaljnije i kvalitetnije texture. Mada, dok ne kazu zvanicno, mozemo samo da nagadjamo, gomila izvora je gomilu razlicitih informacija izbacila u poslednjih mesec dana. U toku februara bi 3rd party developeri trebalo da znaju tacnu specifikaciju, a onda ce verovatno oko GDCa da se predstave obe konzole. Taman pred E3, a na E3 da se skoncentrisu na nove igre
                              Last edited by s_hyperion; 18-01-13, 16:16.

                              Comment


                              • @zdravkelja
                                Ok to, ali mnogi pred kupovinu ne mogu da se odluce koju ce konzolu, da li PS3 zbog GT-a, ili Xbox zbog Forza-e. Zbog toga sam ih uporedio.

                                Inace, Forza je definitivno nesto najbolje sto sam igrao, vozis se po Koloradu bez ikakvih ogranicenja, u toku je festival, muzika je odlicna (Arctic Monkeys, White Lies, The Black Keys...), prosto uzivas. A graficki je odlicno odradjena, vrhunski MSAA itd.
                                Meni licno ekskluzive nisu mnogo vazne, ali Forza-u ne bih propustio nikako, pa je to bio jedan od razloga da uzmem Xbox.

                                Sto se tice sledece generacije konzola, i xbox i ps ce kostati oko 350-400 e, ali ipak treba sacekati neko vrijeme, da se bagovi isprave (a bice ih vjerovatno), pa tek onda krenuti u kupovinu.a
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X