Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    a ako kliknes ono restore default icon behaviors?
    Ne mogu da kliknem,nista se ne desava,kao da ne postoji ta opcija.
    sigpic

    Comment


    • Ne znam, jedino da guglujes pa da vidis
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Mambara, probaj ovo

        1. Click Start, and then click Control Panel.
        2. Click Sound, Speech, and Audio Devices.
        3. Under Pick a task, click Change the speaker settings.
        4. In the Sounds and Audio Devices Properties dialog box, on the Volume tab, select the Place volume icon in the taskbar check box, and then click OK.

        Ako ne pomogne, mozes da reinstalias driver za zvuk i onda da vidis...

        EDIT:

        Lik ima isti problem, vidi u krajnjem slucaju ovde, a imas i ovde nekih resenja.
        Last edited by Skrillex; 09-12-12, 10:36.

        Comment


        • Da ti odgovorim ovde,mozda ce neko (ne daj Boze) imati isti problem :

          Ovako sam resio :

          http://support.microsoft.com/kb/945011
          sigpic

          Comment


          • Ljudi, besplatan original Metro 2033!
            http://www.facebook.com/MetroVideoGame
            Idite gore na Free Download.

            Treba samo da lajkujete stranicu, dobijate kod, skinete jedan fajl od 70 mb, unesete taj kod i to je to.
            Last edited by Drunken Whaler; 11-12-12, 18:51.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Nadam se da jos traje ovo za Metro. Nego, jel ima neko od vas mozda probleme trenutno sa Telekom ADSL... imam paket 6/1 koji je zabagovao preko speedUP usluge i sve je bilo ok prvih dana. Danas doso kuci na nedelju dana, vidim 6/1 stoji ali pogledajte ovaj speedtest :S

              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Ево га мој


                нзм који ми је пакет, само знам да је 4 мб/с.

                Comment


                • To je brate realna brzina za 4/05 paket. Bas se radovao sad sto cu da uzivam u carima brzog interneta kad ono eto mi ga na. Nadam se da je nesto do usrane centrala, inace, vratice me na 1.5 mb kad saznaju za ovih 6mb
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Treba mi program za otvaranje imm5 .avi fajlova sa sigurnosnih kamera.

                    Comment




                    • Zna li iko ista vise o ovome,ono sto sam na netu procitao je uglavnom da ga mogu bacit u smece
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Nije mu nista, samo se hvalis da imas PS3.

                        Btw. ponovo mi se izgubio volume control u taskbaru i valja ponavljati onaj proces.
                        sigpic

                        Comment


                        • Moze da ti znaci da ti je svaka vrsta hardware-a crkla, kao sto si mogao da procitas na stranim forumima. Ovi modeli se bas kvare, s obzirom da se i moj pokvario i na srecu je popravljen.

                          Drugi fazon i verovatno pravi razlog je da se pregrejao. Prasina i tako te stvari..Tesko da ces to popraviti.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • http://www.gameburgers.com/games12/pilsner_game.htm

                            Dobra stara

                            Comment


                            • Ako nekoga zanima PS4 i novi Xbox bi mogli biti predstavljeni u junu na E3-u. Kao cena se pominje 400 dolara(33.513 RSD). sto je 200 manje od prethodnih.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Meni nije jasno zasto neko kupuju PS3 pre Xboxa , maltene je sve isto , cak je live dosta bolji xbox od ps3-a . Uostalom manje-vise je sve isto , samo sto za xbox moze uzimati piratisane igrice a za ps3 ne mozes ;)
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X