Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oko Antivirusa, kupio sam jedan sto su mi preporucili, ali je specijalan za ASUS Notebook. Ima i za druge konfiguracije. Inace antivirus se zove Trend Micro Titanium Internet Security 2011 sto ga imam na laptopu i Trend Micro Titanium Maximum Security 2012 na desktop racunaru, odlicni su ;)


    Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Microsoft Essentials najbolji.
    Ako je originalan Windows.
    Sigurno nije bolji od Ultimate, ako pricamo o Windows 7.

    Comment


    • e jel zna neko da mi objasni jednu stvar..znaci,kad konvertujem preko you tuba tako neke fore,nesto...znaci,nece da mi isto nareze..kao pogresan fajl? ok,ja iz mp4 konvertujem u AVI..i opet nece...o cemu se radi? a sa rapida ide ok...ali dugo skida pa rijetko idem preko njega...m?
      Vanja?


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • http://www.youtubedownloadersite.com/

        Ja imam ovaj downloader, izasla je nova verzija, bas sam danas update-ovao... Do sad je radio sasvim OK, ne znam zasto ne bi i sad...

        Evo, skinuo sam upravo jednu pesmu, konvertovao iz .flv u .mp4, pa u .avi... Sve je OK...
        Last edited by Vanja #66; 26-02-12, 15:43.

        Comment


        • Ne znam gde je FM12 tema pa reko da okacim ovde...
          Nolajfer level insane

          http://img32.imageshack.us/img32/7618/3200serb.jpg
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ima li gamera ovde? (ne racunam ove sportske igre i slican krs)
            Ko voli trilere ili horor, uz to i Stivena Kinga, neka nabavi Alan Wake. Delo finskog Remedy-ja (poznati po cuvenom Max Payne-u). Predivna igra, neverovatna atmosfera, dobar gameplay, fantasticna muzika. Kao da ste u Kingovom romanu

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              http://www.youtubedownloadersite.com/

              Ja imam ovaj downloader, izasla je nova verzija, bas sam danas update-ovao... Do sad je radio sasvim OK, ne znam zasto ne bi i sad...

              Evo, skinuo sam upravo jednu pesmu, konvertovao iz .flv u .mp4, pa u .avi... Sve je OK...
              pa ja imam taj downloader vanja jbt ali nece da reze neke..ja jesam rijesio situaciju juce i sve super,ali nece da reze par stvari posle konvertovanja..


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Ja iskreno, Duka, i ne rezem vise stvari, sve bacam na flash, ako moram da prenesem negde... A kad sam rezao, koristio sam Nero...

                Comment


                • ma ja volim da imam na DVD


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Deep Burner,nema jednostavnijeg,manje kreativnog,a opet tako ucinkovitog programa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sam uvek za Nero... Kad je spalio Rim, moze i DVD.

                      Comment


                      • Nisam zainteresovan za samu tehnologiju,koliko za igre..makar sam bio ranije,sada vec odigram max 2-3 godisnje.Veliki sam fan RPG-a,a omiljena igra mi je Planscape:Torment.Tu su i The Witcher 1 i 2,Diablo 2,Baldur's Gate 1 i 2,Dragon Agerigins,Mass Effect 1 i 2,Gothic 1 i 2,Oblivion,Skyrim...Igrao sam i nekoliko MMORPG igara:Lineage 2,Lord of the Rings Online,WoW,Everquest 2,Aion,Guild Wars...L2 i LOTRO najduze.
                        Bas sam prije 10-ak dana odigrao Alan Wake.Odusevila me igra i preporucio bih je svima

                        Comment


                        • Trenutno igram L.A. Noire i za sada mi se svidja igra.Ko bi rekao da iza tog naslova stoji Rockstar?
                          Mada ALan Wake-a cu krenuti da igram i prelazicu ga dok budem skidao Mass Effect 3, a to se sigurno nece skinuti brzo.
                          Ja nisam fan RPG-a, nisam se snasao dobro i vise sam se okrenuo drugim zanrovima, al ME igram zato sto mu dodje kao SW bez lightsabera, a kada je izasao prvi deo bio sam veliki fan naucne fantastike.

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Trenutno igram L.A. Noire i za sada mi se svidja igra.Ko bi rekao da iza tog naslova stoji Rockstar?
                            Mada ALan Wake-a cu krenuti da igram i prelazicu ga dok budem skidao Mass Effect 3, a to se sigurno nece skinuti brzo.
                            Ja nisam fan RPG-a, nisam se snasao dobro i vise sam se okrenuo drugim zanrovima, al ME igram zato sto mu dodje kao SW bez lightsabera, a kada je izasao prvi deo bio sam veliki fan naucne fantastike.
                            L.A. Noire je dobar, ali mene je brzo smorio, na nekih 20 %, jer se sve isto ponavlja
                            Ali ono ispitivanje je bas dobro odradjeno.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Dungeon Siedge bilo koji deo, NeverVinter Nights, Gothic 3, Age of the Dragons, Diablo 2 sve je to milina za coveka
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Legenda do legende. A 15. maja Diablo 3

                                Comment

                                Working...
                                X