Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • meni se jednom to desilo, ali ja samo restartovao komp i sve bilo u redu. Pretpostavljam da je kod tebe u pitanju virus
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
      Meni se desavalo to za kucanje, cas pise cas nece, i uvek je problem bio virus.
      Originally posted by ivan piper View Post
      meni se jednom to desilo, ali ja samo restartovao komp i sve bilo u redu. Pretpostavljam da je kod tebe u pitanju virus
      a realno to je to, ja sam stoka u kompu mi virusi prave zurku... nego mi je jedino cudno sto mi se ovi problemi pojave jako brzo posle svakog formatiranja windowsa...hvala u svakom slucaju ljudi
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Koji windows imas? Upload cu ti dobar antivirus, sa sve sifrom. Radi kao original, stalno se updateuje i na kraju krajeva meni odlicno sluzi. I da, pored windowsa reci mi da li ti je 32-bitni ili 64-bitni.

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Koji windows imas? Upload cu ti dobar antivirus, sa sve sifrom. Radi kao original, stalno se updateuje i na kraju krajeva meni odlicno sluzi. I da, pored windowsa reci mi da li ti je 32-bitni ili 64-bitni.
          Ja preporucujem AVG ;)
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Koji windows imas? Upload cu ti dobar antivirus, sa sve sifrom. Radi kao original, stalno se updateuje i na kraju krajeva meni odlicno sluzi. I da, pored windowsa reci mi da li ti je 32-bitni ili 64-bitni.
            e moze bas sam sad krenuo da trazim neki... 32bitni xp sp3
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Microsoft Essentials najbolji.
              Ako je originalan Windows.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by ivan piper View Post
                Ja preporucujem AVG ;)
                Ja preporocujem da mjesto AVG-a stavi ciglu na kucistu. Ako bude neki manji zemljotres, da sprijeci prevrcanje...

                Nod32 stavite, a rokajte kljuceve koje imate na svakom cosku na netu. Meni trenutna licenca istice 2017. godine...

                "Prskaj", ukoliko Vas interesuje koji podatak vise, mogu Vam poslati pm.

                Hvala lepo.!.

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post
                  Ja preporocujem da mjesto AVG-a stavi ciglu na kucistu. Ako bude neki manji zemljotres, da sprijeci prevrcanje...

                  Nod32 stavite, a rokajte kljuceve koje imate na svakom cosku na netu. Meni trenutna licenca istice 2017. godine...

                  "Prskaj", ukoliko Vas interesuje koji podatak vise, mogu Vam poslati pm.

                  Hvala lepo.!.
                  AVG je provjeren, i za njegove potrebe odlican, s obzirom da igra igrice i da download-uje dosta podataka sa net-a, AVG je bolje resenje od Nod32
                  .!.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Ok. Postujem Vase misljenje. Necu ulaziti u to da li je ispravno, ili ne.

                    Hvala lepo.!.

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Ok. Postujem Vase misljenje. Necu ulaziti u to da li je ispravno, ili ne.

                      Hvala lepo.!.
                      Na njemu je da odluci. Mi smo mu dali predloge, i to je dobro. Sta god da izabere, bice ispravno, jer momak trenutno nema antivirus.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Ima ljudi koji i ne stavljaju AV, jer vjeruju da im je nepotreban. A nisu na Linuksu. Koliko je to pametno, samo oni znaju.


                        Hvala lepo.!.

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Ja preporocujem da mjesto AVG-a stavi ciglu na kucistu. Ako bude neki manji zemljotres, da sprijeci prevrcanje...

                          Hvala lepo.!.
                          Taman,ionako mi kuciste dostize temperaturu od par stotina celzijusa pa na ovu zimu zagrejem tu ciglu ko u TA peci
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Pametno. Nisam ni ocekivao nesto drugo. Na slican nacin ja grijem svoju sobu. Evo sjedim u donjem vesu, bez carapa, a nije ukljucen niti jedan aparat kom je namjena da ogrije. Maksimalno iskoriscavam plazmu, kuciste i DB.

                            Hvala lepo.!.

                            Comment


                            • http://www.2shared.com/file/3u4mAvBw...SmartSecu.html

                              Otpakuj i instaliraj.

                              http://www.2shared.com/file/e037tfNu...nal-Setup.html

                              Posle instalacije, ovo instaliras i to ti sluzi da ti nadje sifru da bude original.

                              Comment


                              • Izgleda da su sklonili sa linka. Pretpostavljam da je u pitanju ESET Smart Security Center (Nod32). Ne znam da li posao zavrsilo instaliranje trial verzije, pa onda drugog dijela, za trazenje kljuceva... Inace, nije losa fora. Mada sam ja radiji da sam udjem na par sajtova, pokupim un i pass, i ukucam. Mada ako je ova stvar uspjesna i ako stalno apdejtuje, kad oni blacklistuju, onda super.


                                Hvala lepo.!.

                                Comment

                                Working...
                                X