Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jes, vala, to si me lepo podsetio... Negde sam procitao komentar: Sveje super, ali sto su bre tako ruzni... Stvarno su mogli lepse da im naprave face. Mozda su hteli da pojacaju efekat zime i rata...

    Comment


    • A dobro uvek su bili ruzni u toj igri likovi. Igra mi je ok, i dalje me iritira sto pokazuje gde treba da se ide za resavanje kvestova. Za mene je Morrowind zakon sto se nekih stvari tice, dosta gildova, sve skilove si mogao da nabudzis do kraja, i ono sto mi je odg, je bila prica, morao si da citas i pratis, i nije bilo da ti pokaze gde da ides, nego severozapadno od Viveka, pa trci Mile i jebi se, al' sam ja znao za boot's of blinding speed pa to i nije bio toliki problem. Ali mi je to odgovaralo, ovo kao da sam mentalno zaostao, idi ovde i idi onde, ti odes i ubijes samo.

      Par dana igram, 23 lvl, smithing sam digao vec na 100, imam ceo dragon armor i daedrin sword, naravno sad cu da se pozabavim da napravim ceo daedrin set, samo da nadjem ebony ora dovoljno i da nadjem daedre da ih rokam za srce, jer i to treba da bi se napravili daedrini itemi.

      Dragon armor mi je skroz smesan, sav si nekako koscat, a i ruzno mi izgleda, ali zato daedrin set uhhh. I naravno radim sve questove koji nisu main, volim ja da sve budzim i da tek onda zavrsim, iskidam sad i zmaja opusteno, samo cim se spusti. Inace uzeo sam orca, kao i u Morrowindu, stare emocije.

      Comment


      • Jel istina da moze bez originala da se igra COD:Modern Warfare 3?
        ako moze, da oformimo neki klan.xD

        Comment


        • Moze da se igra bez originala,al single player.

          Comment


          • Prestani da zloupotrebljavas ovaj smajli.

            Ja sam nesto razumeo da moze, ali cu ostati uskracen i za to.Valjda cu jednog dana smoci snage, pa da se vratim na cetvorku.

            Comment


            • Sve te krekovane igre mogu da se igraju samo u single modu, jer su vec neko vreme po principu da imas acc na sajtu te firme koja pravi igre, i da imas ukljucen net za vreme instalacije, itd itd.

              Tako da ja jedino planiram da skupim pare za Diablo 3 kad izadje, jer verujem da ce igra biti tu par godina, dok ne smisle nastavak ako ga uopste i bude.

              Comment


              • Valjda je Starcraft mogao bez originala, al bilo nesto komplikovano.

                Ste skontali koliko su danasnje igre teske?Uskoro ce postati standard 15 gb.
                Trebam da predjem Battlefield 3, COD MW3, LA Noire, NFS Run(mada to ce da mi bude poslednja igra na listi) Batman:Arkham City i Assassin's Creed:Relevation.A tako lose stojim sa alociranjem vremena, jos redovno pratim par serija.
                Sva sreca, pa Stronghold 3 ispao sranje.xD

                Comment


                • Meni se skida La Noire i mislim da je dobra igrica,a mw3 sam preso,igram special ops(tako se valjda zovu one misije).Batman:Arkham City cu kupiti jer nemogu da cekam da mis se skida 17 gb.
                  FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                  Comment


                  • LA Noire je odlicna igra,al mene mrzi da je skidam.


                    EDIT: JBT stvarno preterujem sa ovim smajlijem.

                    Comment


                    • Ima neki patch za tu igru, posto nije dobro optimizovana i zna da secka.Posle toga kod mnogih je igra ostavila pozitivan utisak.
                      I Batman 17 gb?
                      Sa nestrpljenjem iscekujem da vidim koliko je tezak AC.
                      Odakle meni prostora na hardu za sve te igre?xD

                      Comment


                      • Assassin's Creed: Revelations ce zauzimati oko 12gb.
                        FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                        Comment


                        • Tek kad vidimo koliko ce zauzimati GTA V.

                          Comment


                          • Originally posted by Dusan View Post
                            Tek kad vidimo koliko ce zauzimati GTA V.
                            Kada to izadje kupujem novi komp, nabavim hrane i pica za nedelju dana, ugasim telefon, zakljucam se u sobu i bole me brige za sve...
                            Jedva cekam...
                            A cekaj brate jel to opet San Andreas
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Kada to izadje kupujem novi komp, nabavim hrane i pica za nedelju dana, ugasim telefon, zakljucam se u sobu i bole me brige za sve...
                              Jedva cekam...
                              A cekaj brate jel to opet San Andreas
                              Po klipovima i meni se cini, prepoznao sam ono VINEWOOD iz Los Santosa!

                              Mislim da nece traziti vise od 20GB...

                              Comment


                              • Bice mozda i vise od 20 GB, slogiracemo se.

                                Comment

                                Working...
                                X