Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi ocemo haxball?
    sigpic

    Comment


    • Ja sam za.
      sigpic

      Comment


      • Ajde cekamo ih jos
        sigpic

        Comment


        • I vi igrate haxball :o ... Ja igram sa ovima sa drugog foruma ... Skida mi se serija , mogu igrati za nekih 10 minuta ako hocete ;)
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Haxball Timski Turnir

            http://www.haxball.com/

            Haxball je virtualni fudbal , mozete videti na linku , igra se jednostavno , sa strelicama i spaceom ... Ako hocete prijavite se ... Da bi se prijavili i igrali turnir morate naci partnera jer mora biti 2 igraca u jednom timu ... Ako se skupi bar 6 timova igracemo ... Eto uzivajte i prijavite se ... Igrica je vrlo zanimljiva
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • evo Miko ja cu da se prijavim... najbolje svi da se prijavimo pa cemo lako naci partnere... igrao sam ovu igricu pre sa likovima sa jednog drugog foruma i mogu reci bila je tada pravi hit. evo mozemo ja i indigo u paru ipak smo braca ekonomisti

              Comment


              • I ovo ne mozes da stavis u temu online igrice nego otvaras posebnu samo zbog haxballa????
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Pa ne mogu jer neki nece videti a bilo bi jako nepregledno jer moram u prvi post edit timove a nisam ja otvorio temu online igrice :S ...
                  Miki samo mi recite ti i Indigo kako ce se vas tim zvati Neka Indigo potvrdi
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Pa ti bas nemas sta da radis,ulagani malo sa otvaranjem tema,otvaras svaki dan po 10 bez konsultacija sa bilo kime
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Na ovom forumu sam otvorio manje od 10 tema od kada sam ovde, otvorio sam :

                      1) Tenis podforum u ATP igrace o Dustin Brown temu jer nije bila
                      2) Otvorio sam teme u SK Turniri ali to ne racunam jer se to mora otvarati tema za svaki turnir ali tamo smo ja i Igor modovi pa regulisemo ali i tu otvorimo 1 temu u 1 sedmici jer se toliko turnira igra
                      3) Otvorio sam u sve o fudbalu temu za Ligu Sampiona i Ligu Evrope jer nij bila
                      4) Otvorio sam u Spanskoj ligi temu o Malagi jer sam hteo nesto da napisem za prelaze jer su se pojacali , nije bila pa sam otvorio
                      5) U F1 podforum Veliki F1 Kviz sam otvorio ali to vodi Nebojsa ja sam samo pisao pravila
                      6) Video Igrice tema koju niko nije pisao :S
                      7) PES 2012 jer me zanimalo hoce biti Partizan

                      Otvorio sam 6 tema na ovom forumu od kada sam dosao za 5 meseci plus SK turniri sto moram otvarati i 3 trke F1 sam pisao dugi uvod u trke ... Tako da Dacha nemoj pametovati , imas me zbog necega na piku , sto ne znam , pardon 7 tema racunajuci ovu , nije 10 svaki dan , 10 tema od kada sam na forumu nisam otvorio sveukupno , vecina mojih postova su neki zanimljivi tekstovi sa sportala ali i to sam prestao ili nesto sto me zanima ... Tako da ... Svugde trazis razlog da se svadjas sa mnom

                      EDIT : Moram da editujem jer sam napisao tj otvorio 2 teme u podforum F1 vozaci , teme Kimi Raikkonen i Robert Kubica jer Nebojsa nije otvorio i Biseri Komentatora na Balkanu ... Ako je to sve bezveze i nepotrebno onda sam bez teksta Dacha
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Nemam ja sto sa tobom da se svadjam,niti cu nesto da se objasnjavam s tobom,i ja sam otvorio ako se ne varam jednu jedinu temu i ona je imala vise postova nego sve te tvoje zajedno.Toliko ti je od mene,a sad skupljaj igrace za haxball
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Ovde cu tj u ovom postu editovati timove i ostalo :

                          TIM 1 : Miki1 i Indigo
                          TIM 2 : Dale i Amar
                          TIM 3 : Niksa i Josi
                          Last edited by Mr.M; 27-07-11, 23:39.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • I ja cu igrati ako bude turnir ;)
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Moras naci sebi partnera
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ako bude ekipa naci cu sebi partnera , tj. imam vec ;)

                                Paulo Henrique Ganso ( ja ) i Nasri ( Amar s foruma ovdje ) ;)
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X