Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada vidite ove slike, na šta vas asocira?











    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Na 5G vakcinaciju.

      Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

      Comment


      • Zanimljiva konstantacija, čak šta više, takoreći dapače, interesantna.
        Last edited by Tarantula®; 24-07-20, 09:55.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Na prvu... sloboda, mir, prostranstvo.

          A onda zapravo... windows wallpaper.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Zanimljiva konstantacija, čak šta više, takoreći dapače, interesantna.
            Hahaha, salim se malo.

            Samo jos fali ona legendarna "poljana" da se zaokruzi ovaj set slika.

            Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Na prvu... sloboda, mir, prostranstvo.

              A onda zapravo... windows wallpaper.
              Ma da, ali koji, najlegendarniji XP.

              Slučajno sam naletio na ovaj set slika, kakva nostalgija udarila, tamo neka 2002/2005, dok se još živjelo.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Nekoliko pitanja, koja banka podržava apple pay u Srbiji? Ja imam u komercijalnoj šugavoj i unicredit račune i neće ni jedna.

                Druga stvar, ima li ko iskustvo u dobijanju Monese, Transferwise za Srbiju? Neki kažu za Monese da može da se stavi Hrvatska a srpska adresa i da stigne ali mislim da gase takve acc.

                Treća stvar, pošto se razumem u ovo kao marica u kriv tuks, da li može iz EU brat da mi otvori Monese sa njegovim brojem tel i vpn a mojim imenom i mejlom, pa da mi nekako dostavi karticu? Glup sam mnogo za ove stvari pa iako pitanje zvuči kao nonsens, oprostite.

                Comment


                • ProCredit i Raiffeisen i OTP banka.

                  https://mondo.rs/MobIT/Tips-and-tric...je-Srbija.html

                  Za 2 i 3 ce se vec neko naci.

                  Comment


                  • Ja vec uveliko placam iPay-om.
                    Uplata se vrsi i dok je telefon zakljucan, samo se 2x stisne home dugme, odmah se ocita otisak prsta i uplata je izvrsena.

                    Comment


                    • Šta je to neko srpsko govno?

                      Može li btw neko da mi objasni koju vrednost ima ona klošarska dina card koju niko ne jebe 2%

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Šta je to neko srpsko govno?

                        Može li btw neko da mi objasni koju vrednost ima ona klošarska dina card koju niko ne jebe 2%
                        Nikakvu. Postoji da bi napravili kombinaciju sa likom koji pravi kartice, pa je zato obavezna, inace 0 vrednosti. Najjace sa njom kad placas, moras da se potpisujes na racun.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Retardizam. Ja u komercijalnoj otvarao devizni račun nešto bezveze i frapirao se kada sam video da su mi dali samo dina card. Skoro su mi izdali visa, nisam znao da to mora da se naglašava.

                          Transferwise je dobar ima dosta valuta, paypal dobro to su osnove, nego mi žao što ne mogu kao brat n26 i monese da imam.

                          A što se tiče alternativa paypalu vidim da je payoneer kog imam u kurcu, je l neko koristio skrill?


                          Sent from my iPhone using... using my brain cells

                          Comment


                          • Ako hoćeš da plaćaš u inostranstvu, to možeš i sa običnom Visa Elektron dinarskom karticom, obračunava se srednji kurs.
                            Online - preko Paypal naloga ili svaka banka ima svoju karticu koju dobiješ na zahtev besplatno za online plaćanje.
                            Last edited by dekkard; 03-08-20, 17:54.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              Retardizam. Ja u komercijalnoj otvarao devizni račun nešto bezveze i frapirao se kada sam video da su mi dali samo dina card. Skoro su mi izdali visa, nisam znao da to mora da se naglašava.

                              Transferwise je dobar ima dosta valuta, paypal dobro to su osnove, nego mi žao što ne mogu kao brat n26 i monese da imam.

                              A što se tiče alternativa paypalu vidim da je payoneer kog imam u kurcu, je l neko koristio skrill?


                              Sent from my iPhone using... using my brain cells
                              Ja sam koristio Skrill u oba smera, samo kad dizes novac opet moras preko banke da ides i da popunjavas neki formular.

                              Ja imam Intesinu Visa Virtuon za placanje preko neta (ukoliko su u pitanju evri), a koristim Mastercard obican Mibi banke kad placam nesto u Engleskoj jer je povoljniji kurs za Funtu.

                              Comment


                              • U Mobi Banci su kartice automatski podesene za online placanje(logicno online banka ), tako da je jedan korak manje, nisam se nikada cimao da trazim bilo sta iz banke, a porucivao sam sa Alija.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X