Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jakvuk View Post
    Šta mislite da li je pametnije uzeti sada PS ili sačekati eventualno kraj godine da možda ovi izbace peticu koja se pominje? 319 eura sa dva kontrolera je najpovoljnije što sam našao na netu, Pro naravno.
    PS4 se i dalje odlicno prodaje iako odavno nije dobio zvanicni price drop, tako da sumnjam da ce novi izaci pre praznicne sezone 2020. Prolece 2020. je najraniji moguci datum po meni, ali ako ih Microsoft ne isforsira, nista od toga.
    Iskreno, zavisi od toga koliko ti se igra i sta igras. Ako uzimas radi Call of Duty-a, fudbala, kosarke i sl. gluposti (po meni ), ja bih uzeo odmah i to samo obican PS4, nema potrebe bacati pare. Ako hoces da igras God of War, Spajdermena i sl, i ako ti se bas puno igra, kupuj. Ali ja sam 99% siguran da ce PS5 imati backward compatibility i da ce moci da tera sve PS4 igre, vrlo moguce sa jos boljom grafikom od PS4 Pro, tako da razmisli da li je to vredno cekanja i vise cene (bar 450-500 eur).
    Last edited by s_hyperion; 16-01-19, 17:00.

    Comment


    • Ja sam ekonomičan gejmer, kupujem samo tri igre godišnje. Fifa, FM i 2K. Ako neće biti preterane razlike u grafici onda će mi i pro biti ok za ono što ja igram.
      sigpic
      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

      Comment


      • Originally posted by jakvuk View Post
        Šta mislite da li je pametnije uzeti sada PS ili sačekati eventualno kraj godine da možda ovi izbace peticu koja se pominje? 319 eura sa dva kontrolera je najpovoljnije što sam našao na netu, Pro naravno.
        Prethodne dve konzole su najavili u januaru i pustili u prodaju u novembru. Tako da računaj da ako ne najave peticu u narednih mesec dana, konzola će skoro sigurno izaći krajem 2020. godine. E sad, po meni je mala šansa za ovu godinu obzirom da neke PS4 ekskluzive na kojima se baš dugo radi, tek treba da izađu ove godine(TLoU 2, Death Stranding, Ghost of Tsushima, Days Gone).
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ne znam gde planiras da kupis, ali ja imam odlicno iskustvo sa KP. Lik koga sam nasao ima prodavnicu kod Djerma, prvo sam uzeo trojku kod njega, onda vratio trojku i doplatio za ps4. Isto planiram kada izadje petica. Sto se tice garancije(2 god sa mogucnoscu produzenja) , nemam reci. Neki cudan zvuk se sporadicno javljao na ps4, odneo sam sony i dobio nov iako je zvanicno 60 dana za reklamaciju. Lik je dao nov, a on je ostao da ceka zvanican servis.

          Za kraj, moja preporuka je da uzmes pro i uradis sto i ja kada dodje petica

          Comment


          • Uvijek mozes naci radnju dje ces moci da doneses staru konzolu i doplatis za novu tako da slobodno kupuj jer nova konzola vjerovatno nece prije sledece godine.

            ...kupi xbox, zajebi ps.

            Comment


            • Xbox mi je još povoljniji u Holandiji nego PS, njega sa jednim kontrolerom i često na akcijama sa jednom aktuelnom igrom sam nalazio i za 200 eura. Mada za ovo što ja igram je potpuno i nebitno PS ili XBOX tako da ne znam ni sam što razmišljam o PS.
              sigpic
              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

              Comment


              • Originally posted by jakvuk View Post
                Ja sam ekonomičan gejmer, kupujem samo tri igre godišnje. Fifa, FM i 2K. Ako neće biti preterane razlike u grafici onda će mi i pro biti ok za ono što ja igram.
                Ovo sto si napisao deluje paradoksalno. Ako nema velike razlike u grafici (a nema), ne treba ti pro, ustedi tih 50-100 eur, ne znam kolika je sad razlika. Ili kupi Xbox One S. Tu bukvalno treba samo da presudis da li ti je udobniji Xbox ili PS gamepad i da uzmes sta ti odgovara

                Originally posted by bici View Post
                Prethodne dve konzole su najavili u januaru i pustili u prodaju u novembru. Tako da računaj da ako ne najave peticu u narednih mesec dana, konzola će skoro sigurno izaći krajem 2020. godine. E sad, po meni je mala šansa za ovu godinu obzirom da neke PS4 ekskluzive na kojima se baš dugo radi, tek treba da izađu ove godine(TLoU 2, Death Stranding, Ghost of Tsushima, Days Gone).
                Nema ti tu pravila, mada i ja ocekujem tako nesto. Sony je izbacio prognoze kako ocekuju da im se krece profit tokom narednih godina i vidi se jasan pad 2020., AMD ce otprilike tada imati spremne nove chipove, tako da je to to. Ekskluzive tu ne igraju neku ulogu, od tih sto si naveo, mislim da ce samo dve izaci ove godine, a ove ostale realno mogu da dodju na obe konzole istovremeno, ne bi bilo prvi put.

                Comment


                • Planiram da uzmem tv, imam neki budzet do 500e.
                  Ono sto sam nasao po netu, uglavnom samsung i lg gledam, su televizori od 43-50", i imam neke favorite ali ne mogu da presudim i presecem.
                  Ako neko ima znanje da mi pomogne, ja sam gledao prema frekvenciji osvezavanja slike ali za mnoge nisam nasao taj podatak.
                  http://www.ekupi.rs/Samsung-LED-TV-U....com&code=d83d - 1300pqi
                  http://www.eponuda.com/4k-ultra-hd-t...or-cena-449734
                  http://www.eponuda.com/4k-ultra-hd-t...or-cena-409859

                  Comment


                  • Frekvencija osvezenja slike ti ej bas problem danas. Na Sony tv ti pise 400hz Motion Flow, ali "nativ refresh rate" je 50-60hz. Onda se vrsi interpolacija slike, tj ubacije su "mrtvi" frejmovi izmedju frejmova, da bi slika bila sto fluidnija.

                    Ako uzimas Sony, ispod 1000hz MF nemoj da uzimas, msm ako samo trazis tv od 100 hz i nista vise. Sony je samo primer, LG i Samsung imaju PQI i neka PMI sranja da bi zavaravali kupce. Sta znam sad koji model da trazis, mozda ima ljudi na forumu koji imaju iskustva.

                    I jos jedno ne postoji nijedan tv u danasnje vreme a da pritom ima veci "refresh rate" od 100-120hz.

                    Comment


                    • Mislim da sam na ovom sajtu recenzija tv-a pre nekih 6-7 god izabrala, pa kupila svoj primerak prozora u svet.

                      http://hdtelevizija.com

                      Ima svasta pametno.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Frekvencija osvezenja slike ti ej bas problem danas. Na Sony tv ti pise 400hz Motion Flow, ali "nativ refresh rate" je 50-60hz. Onda se vrsi interpolacija slike, tj ubacije su "mrtvi" frejmovi izmedju frejmova, da bi slika bila sto fluidnija.

                        Ako uzimas Sony, ispod 1000hz MF nemoj da uzimas, msm ako samo trazis tv od 100 hz i nista vise. Sony je samo primer, LG i Samsung imaju PQI i neka PMI sranja da bi zavaravali kupce. Sta znam sad koji model da trazis, mozda ima ljudi na forumu koji imaju iskustva.

                        I jos jedno ne postoji nijedan tv u danasnje vreme a da pritom ima veci "refresh rate" od 100-120hz.
                        Hvala za pomoc, procicu kroz ovaj sajt, mozda nadjem ove modele koje sam izdvojio i prelomim

                        Comment


                        • TCL - 55" Class - LED - 6 Series - 2160p - Smart - 4K UHD TV with HDR Roku TV

                          to je ubjedljivo najbolji tv koji mozes da kupis za oko 500-550 eura. Kvalitetom mu nijedan drugi tv koji kosta ispod 800-900 eura nije ni blizu. Za te pare, bolji neces naci.

                          Comment


                          • Mani se ovih sad marki tipa Vox, Fox, Elit...kupuj provjereno brendirano Samsung, Sony i LG.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              TCL - 55" Class - LED - 6 Series - 2160p - Smart - 4K UHD TV with HDR Roku TV

                              to je ubjedljivo najbolji tv koji mozes da kupis za oko 500-550 eura. Kvalitetom mu nijedan drugi tv koji kosta ispod 800-900 eura nije ni blizu. Za te pare, bolji neces naci.
                              Da budem iskren, nikad cuo za marku
                              Malo sam sad izguglao, ali bih se ipak drzao ovih proverenih jer je ovo ipak Srbija. . Zbog prostora mi ne odgovara dijagonala preko 50".. Hvala u svakom slucaju
                              Last edited by Mark0; 20-01-19, 14:10.

                              Comment


                              • Koji god TV da kupis - menjaces ga za 5 godina.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X