Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nije da je losa, 3 i po sata na screenu do sada, 57% jos ostalo, lagano jos bar 3 i po, ali me iritira kad vidim ono...

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Zar ti nisi kupio fon nesto bas skoro?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Bojana, jel imas ovaj problem, u zadnjih 2-3 dana telefon mi cedi bateriju i ksd je iskljucen... Cak15% phone idle, ne znam sta se desava...

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        Kako ti je bilo ranije? Oko 3%, najvise 5?
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Face unlock na RN5 odlicno funkcionise, cak i u mraku
          sigpic

          Comment


          • Su pouzdani ovi kupujemprodajem prodavci mobilnih telefona? Uzeo bih uskoro Pocophone, pa mi treba info gde to da ganjam. I ako imate savete oko cega da povedem racuna ako kupujem od takvih ljudi.
            sigpic

            Comment


            • Kome nedostaje app drawer moze da skine Poco launcher sa apk pure, postoji i na ps ali je jos uvijek early access

              https://m.apkpure.com/poco-launcher/...globallauncher

              https://play.google.com/store/apps/d...globallauncher
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Su pouzdani ovi kupujemprodajem prodavci mobilnih telefona? Uzeo bih uskoro Pocophone, pa mi treba info gde to da ganjam. I ako imate savete oko cega da povedem racuna ako kupujem od takvih ljudi.
                Ja sam skoro uzeo honor 10 preko kp. Sve po dogovoru, tel meni u ruke, platio onda kuriru i to je to. U principu broj pozitivnih ocena je najbolji pokazatelj. Raspitaj se za garanciju, ja sam trazio prodavca koji ima 2god garancije, platio 15e vise ali to je opet debelo ispod cene ako pogledas prodavnice. To je manje vise to..

                Comment


                • Vidim prosirila se RN5 familija...Lepo, lepo...Everyting is proceeding as I have forseen...
                  "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Su pouzdani ovi kupujemprodajem prodavci mobilnih telefona? Uzeo bih uskoro Pocophone, pa mi treba info gde to da ganjam. I ako imate savete oko cega da povedem racuna ako kupujem od takvih ljudi.
                    Javi mi se ako budeš hteo Poco

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      ..

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      Klikni na onaj satic, pa okači screenshot.

                      Comment


                      • Koji satic?

                        Ah, evo.

                        Mozda znas nesto...

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        Last edited by Ser Gagi; 09-10-18, 22:38.

                        Comment


                        • Roming + loš signal = recept za lošu bateriju

                          Comment


                          • Znaci to kazes da je problem, sto jede bateriju i kad je idle?
                            Onda nemam problema, za 2 nedelje vracam se u Makedoniji.

                            Ali imam ga vec 5-6 mjeseci u Nemackoj, i prvi put ovako radi... Al sta znam,.mozda automatski prefrlio mrezu..

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                              Roming + loš signal = recept za lošu bateriju
                              Ma kakva losa baterija, ima tri i po sata sot na 57%, znaci oko sedam sati sot, to nije normalno za flagship, kako i toliko izvuce pitanje je.
                              sigpic

                              Comment


                              • More, Land Rover C9 Dual Sim je zakon - baterija moze automobil da upali, a moz` i da ga gazis koliko `oces.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X