Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deni koristis li gestures ili dugmice? Ja presao na gestures i mogu ti reci da sam se odma navikao, em je lagano, em nije toliko sporo kao sto su pricali
    sigpic

    Comment


    • Gestures naravno. Gadno je sa dugmicima na nekim aplikacijama gde je crna pozadina, a beli dugmići. Čim sam uzeo telefon još na Miui 9 sam prešao na svajpove. Usput imaš pun ekran

      Ali kad ljudima dam telefon da vide, kad krenu da se gube

      Comment


      • Može li jedan savet?

        Što se tiče telefona, ne razumem se uopšte. Drugar jedan hoće da mi proda polovan(ali u dobrom stanju) Samsung galaxy a3 za 60 evra. Moj telefon je svakako pri kraju, i treba mi novi, pa me zanima da li za te pare vredi uzeti?
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Je l' ima ko iskustva sa otkljucavanjem telefona? Konkretno se radi o polovnom Samsung galaxy S6 modelu koji je otac dobio od prijatelja iz Nemacke.

          Nasao sam bio neki dr.fone program koji kao vrsi posao, ali zahteva full licencu za rutovanje telefona I kasnije otkljucavanje. Da li da se bakcem s tim ili da ga nosim u servis? Pretpostavljam da ne moze biti skuplje od 10, 20e.
          sigpic

          Comment


          • Imaš ključeva na netu, koštaju par dolara, pa vidi da nadjes.

            Comment


            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
              Imaš ključeva na netu, koštaju par dolara, pa vidi da nadjes.
              Nah, odradio mi lik za 10 evra. Mogao sam se verovatno iscimati i za jeftinije, a mozda postoji nacin i da samostalno odradim sve. Vec sam par telefona rutovao, pa kontam da nema neke filozofije ni oko otkljucavanja, samo jbg, ne znam adekvatan softver za to.
              sigpic

              Comment


              • Od S4 ti treba box, ne pomaže nijedan softver kod Samsunga.

                Comment


                • Bojana, jel imas ovaj problem, u zadnjih 2-3 dana telefon mi cedi bateriju i ksd je iskljucen... Cak15% phone idle, ne znam sta se desava...

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Nisam primetila nista cudno, ponasa se isto kao pre, a presla sam na MIUI 10 ima vec neko vreme.
                    Je l' si instalirao nesto novo u prethodnih par dana?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • I ja sam na MIUI 10.

                      Jesam, Deezer aplikacija za muziku

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ne verujem da je to, ja imam tu aplikaciju odavno
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • ..

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Saomi?????? [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]
                            Izvini Gagi, morala sam
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Dokon Xiaomi bateriju trosi.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Ocekujem poredjenje duzine baterije sa Sljamsungom.

                                Comment

                                Working...
                                X