Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Poco mi se ne isplati jos, odrace me carina i pdv, a u radnjama kod nas nece biti ispod 400-450 siguran sam. RN5 za dva dana izmedju 130 i 150 eura zavisno od boje i verzije, zesca kradja, kod nas je sad 270 inace, dok je A2 300 ali to bih svakako izbjegao jer bih radije MIUI nego stock, a 6X nema global rom.
    Poco loco kod mene u zvaničnoj prodaji 49.990 fiskalni 2g garancije, kod mog lika oko 350e će biti. Uzeo sam pre nedelju dana RN5 za 190e. 4/64.

    A2 je oko 235 4/64, dok je 6/128 290.

    Jel koristiš neke crne teme, ako znaš neku dobru pusti mi link ili reci kako se zovu?

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Neka jedan od vas barem pročita review pre nego što odgovori.
      Ja sam odgovorio samo na ono što si napisao.

      Samsung nije prvi koji ima AI, pre njega je Huawei (uči kako koristiš telefon), a na Miui 10 je softverski ubačen AI koji analizira aplikacije i na osnovu toga ih drži cache-irane da bi ih brže pokretao, dok one koje manje koristiš gasi i štedi bateriju.

      Comment


      • Originally posted by Ser Deni [emoji768
        ;1880725]Ja sam odgovorio samo na ono što si napisao.

        Samsung nije prvi koji ima AI, pre njega je Huawei (uči kako koristiš telefon), a na Miui 10 je softverski ubačen AI koji analizira aplikacije i na osnovu toga ih drži cache-irane da bi ih brže pokretao, dok one koje manje koristiš gasi i štedi bateriju.
        Kao što rekoh, na ovaj način kako se koristi u ovom telefonu ne koristi nijedan telefon AI - jer je ovo prava, autonomna veštačka inteligencija kojoj nije potrebno da "vidi" kako korisnik upotrebljava telefon već sama reaguje, " donosi odluke" na primer kada uključuje pojedine aplikacije ili ih gasi ili vodeno hlađenje koje telefon poseduje, ili prilikom korišćenja kamere.
        Ali, to je tek jedna od stavki i nije neka koja se najviše ističe, ima još gomilu stvari koje su inovativne, kao recimo otvor blende koji je adaptivan, infinity display, najnoviji exynos chipset, olovku koja može da služi kao daljinski...
        Eto, ako vam je namera bila da vam "sažvaćem" recenziju, uspeli ste.
        Poenta je da će Kinezi imati neke od ovih opcija za dve, tri godine ali nijedan njihov telefon neće imati SVE te opcije u jednom telefonu, kao što je uostalom i sada i ranije bio slučaj sa njihovim telefonima i flagshipima Samsunga, Apple-a i donekle Huawei-ja.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Vodeno hlađenje, reci mi da se salis? [emoji23][emoji23][emoji23]

          Comment


          • Forum uništava ljude, to je definitivno, čim nemaju koncentraciju da pročitaju jednu jebenu recenziju.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Čitam šta pišeš. Vodeno hladjenje. Stvarno? Mislim kontam da uzalud pričam običan Samsung fan pao na njihov PR i šta je servirano.

              Comment


              • Ne, ne čitaj šta pišem, nego pročitaj recenziju. Jako mi je zamorno da ti je prepričavam. Kad je pročitaš vrati se da prodiskutujemo. I etiketiranje je znak nedostatka argumenata.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Najnoviji Eksinos kao i uvijek moze da ga duva najnovijem Kvalkomu.

                  Deni ja sam trenutno na Limitlessu jer mi je najljepsa tema ubjedljivo ali svaka preporuka i za BatmanHero Dark, Bluedot NY, Simple Black, Space Man, JOS Light, Oxygen 999, Luxurious i Android N od tamnijih. To 350 za Poco je nenormalno dobar deal.
                  sigpic

                  Comment


                  • Najnoviji Qualcomm je 850 i dobiće ga prvi Samsung, a ovde je u pitanju chipset u okviru kojeg imaš prethodni qualcomm 845, koji je prisutan kod svega nekoliko modela kineza, tako da ga oni u principu duvaju, odnosno bolja analogija bi bila da dobiju ribu tek kad je Samsung pošteno izprangija.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Nema na čemu Vladane.

                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • http://s.aliexpress.com/rEjumem6?

                        Je li ok odavde da narucim? Vidim da ima 6k ordera i pozitivan feedback plus 15-20e manja cijena... Prvi saomi sa aliekspresa, pa cisto da se raspitam prije nego li porucim.

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                        Comment


                        • Ok naravno, uvijek gledas rejting prodavnice i procitas komentare, ako su visoke ocjene miran si. Posto je to globalni telefon ne moras da brines o romovima, ja sam narucio Redmi Note 5, kinesku verziju doduse sa global romom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako se resis da kupis, posalji unapred mail carini kada posiljka krene sa brojem posiljke i izvodom da dokazes koliko si platio i opstim informacijama. Mail mozes naci kada guglas o tome.. Meni su roknuli duplo vecu cenu za posiljku iz US, jer nisam znao za ovo, a oni su preko google-a dosli cene pre snizenja..

                            Comment


                            • Comment


                              • Xiaomi Mocks New Apple iPhone Models With XS, XS Max and XR Product Bundles

                                https://gadgets.ndtv.com/mobiles/new...-price-1916983

                                Pisaj po Eplu i njihovim bezumnim botovima koji ce dati 1500 dolara za telefon, a ovi Mi Notebook Air, flagship telefon, mi band i headset za iste pare

                                Raspali modni brend postali, ljudi su maloumni. Samo neka deru takve. Cak i najzagrizeniji fanovi Jabuke osudjuju ovakve cijene i bezobrazluk, eno ih i jutjuberi raznose, ali postovanje za ekg na apple watchu, to je fenomenalna opcija, ako sat ne registruje otkucaje pola minuta automatski zove sos. Nazalost opcija koja nece raditi na ovim prostorima ali to je i ocekivano. To je i najbolji uredjaj koji su izbacili, i ima neku iole pristojnu cijenu, sve ostalo je moda i zasluzuje najvecu mogucu osudu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X