Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
    Vladane sta preporucujes http://www.mi-srbija.rs/shop/ ?

    Sem 2S, ne daje mi se 80k
    Uvek je bilo kol'ko para - tol'ko muzike. Tako da, koliko maksimalno mozes da izdvojis, toliko plati.

    Comment


    • Vladan je ekspert za Mi. Moram da pitam coveka.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Uvek je bilo kol'ko para - tol'ko muzike. Tako da, koliko maksimalno mozes da izdvojis, toliko plati.
        Slično je i kod bilo kog drugog proizvoda - nećeš za 100% više novca dobiti 100% bolji proizvod nego recimo 70%. I što više novca izdvajaš taj kvalitativni porast u procentima se smanjuje. To najbolje znaju audiofili, na primer. [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Vladan je ekspert za Mi. Moram da pitam coveka.
          Koliki ti je budzet, sta si koristio do sad, za sta ti treba telefoin, je li ti bitna kamera i tako
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Slično je i kod bilo kog drugog proizvoda - nećeš za 100% više novca dobiti 100% bolji proizvod nego recimo 70%. I što više novca izdvajaš taj kvalitativni porast u procentima se smanjuje. To najbolje znaju audiofili, na primer. [emoji41]
            Sto se muzicke opreme tice, generalno ljudi imaju slabo razvijen sluh da bi primetili razliku izmedju zvuka koji daje monitor od $500 i duplo skupljeg od $1000, ali nekome ko zivi od toga je ta razlika sasvim razumna i prihvatljiva.
            Ja imam KRK Rokit 5 i za moje potrebe prezadovoljan sam odnosom cene i kvaliteta, mada vidim i da mnogi pro producenti koriste upravo ovaj par monitora. Ali eto, kao sto kazes, da bih dobio primetljivo kvalitetniji zvuk, morao bih da dam 4-5 puta vise novca.

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Sto se muzicke opreme tice, generalno ljudi imaju slabo razvijen sluh da bi primetili razliku izmedju zvuka koji daje monitor od $500 i duplo skupljeg od $1000, ali nekome ko zivi od toga je ta razlika sasvim razumna i prihvatljiva.
              Ja imam KRK Rokit 5 i za moje potrebe prezadovoljan sam odnosom cene i kvaliteta, mada vidim i da mnogi pro producenti koriste upravo ovaj par monitora. Ali eto, kao sto kazes, da bih dobio primetljivo kvalitetniji zvuk, morao bih da dam 4-5 puta vise novca.
              Upravo o tome i pričam, kad uđeš u taj svet prestaje logika i sam određuješ granicu do koje ideš. Slično je i sa telefonima, zato su besmislene rasprave šta treba kupovati, jer na kraju balade to i srce odlučuje ne samo mozak.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Koliki ti je budzet, sta si koristio do sad, za sta ti treba telefoin, je li ti bitna kamera i tako
                Pa sa ovog sajta, koji je valjda kao za Srbiju, moze i do tih 30 000 koji je najskuplji posle onog od 80.

                Kamera da je okej, baterija me najvise zanima, muziku slusam stalno, plus coc i tako to.

                EDIT: Za sada ne vidim neki od 50 000 da ima kod nas, mada bih isao do neke cene oko 50k. Al po sajtu videh samo da imaju do 30k, sto je opet okej.
                Last edited by Seoski Terminator; 13-06-18, 20:36.

                Comment


                • Pazi ako ces da ides do 50k ,a to je koliko, 400-430 eura? Ti onda lagano mozes da uzmes Saomijev flagship, e sad tu ako ih nema ima ih na kp i to uz garanciju od godinu dana, ja bih ti onda preporucio da ides po Mi Mix 2S koji mozes naci za 460 eura. Sto eura manje ti je Mi6 sto bi bila moja sledeca preporuka, pa onda Mi Note 3 koji je na kp 280 eura. Prva dva su ti flagship, Mi Note je mid range, a sve ovo sto imas na ovom sajtu je budzet, sem tog istog Mix 2S koji je bezobraznih 80k, od tih na sajtu idi ili po Redmi Note 5 ili po Mi A1, Note 5 je bolji izbor, a A1 je stock android, ali sad izlazi A2 pa je bolje sacekati onda jos malo, cijena ce biti isto oko 30-35k vjerovatno. N5 ima bolji cpu i ima bolju kameru, izbor ti je onda manje vise lak.

                  Ipak cijene su stvarno tu jako bezobrazne, ja sam moj uzeo preko ali ekspresa i proslo je godinu dana i nisam imao nikakav problem, ti preko kp imas garanciju godinu dana, mislim da ti je to mnogo bolja varijanta, a MiX 2S je prava bombona i ima nenormalan hardver za te pare. Klasicne killer specs
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma nas mlate generalno sa cenama opasno. Covek treba ustekati lovu i izadji do neke normalne zemlje i kupiti sta ti treba.

                    Mislim da cu poceti sa 5com, necu odmah oberucke uci u sektu.

                    Hvala.

                    EDIT : A videcu da narucim preko Ali-a, dosta jeftinije.
                    Last edited by Seoski Terminator; 13-06-18, 20:58.

                    Comment


                    • Seoski, ja imam mi6, uzela sam preko kp i prezadovoljna sam
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • To je fenomenalan uredjaj, budzet sa mid range spec





                        Problem je samo ta cijena, tu ga placas 253 eura i to 3-32gb verziju, na kp ti je ista ta verzija 200 eura, a verzija sa 4-64gb je 225 eura.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Ma nas mlate generalno sa cenama opasno. Covek treba ustekati lovu i izadji do neke normalne zemlje i kupiti sta ti treba.

                          Mislim da cu poceti sa 5com, necu odmah oberucke uci u sektu.

                          Hvala.

                          EDIT : A videcu da narucim preko Ali-a, dosta jeftinije.
                          Pogledaj u Logic shop, oni su najjeftiniji kod nas koliko znam, isto godinu dana garancija. Tu smo uzeli Ljuba i ja. Ko zna koliku carinu bi ti naši udarili preko Ali-a ako ideš, ali baš sumnjam da bi ti jeftinije ispalo. Redmi Note 5 od 64GB ti je 215e tamo.

                          Comment


                          • Hvala dobri ljudi.

                            Bojana jesi se zaljubila u Mi?
                            Last edited by Seoski Terminator; 14-06-18, 08:35.

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Hvala dobri ljudi.

                              Bojana jesi se zaljubila u Mi?
                              jesam

                              Ali ozbiljno, slobodno kupi preko kp, preko njih par koji imaju samo pozitivne komentare i oni daju garanciju obicno u nekom servisu. Ovaj kod koga sam ja kupila daje godinu dana garanciju u nekih par servisa po celoj Srbiji, a istu tu garanciju sam videla i kod nekih prodavnica gde je telefon bio skuplji.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Sad samo da sacekam platu sledeceg meseca i odmah da uzmem ovaj Redmi Note 5 64GB.

                                Ako ga slucajno ne razbijem, trajace on fino, osim ako ne pregori zbog coc-a.

                                @ Bojana, tek kad smo se razisli ja se setio da te Vladan navukao, i zaboravio skroz da te pitam za telefon.

                                Comment

                                Working...
                                X