Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da imam kojim slucajem S7, verovatno bi ga koristio do 2021., pod uslovom da potraje toliko, bice i tada dobar

    Comment


    • Originally posted by zdravkelja View Post
      Da imam kojim slucajem S7, verovatno bi ga koristio do 2021., pod uslovom da potraje toliko, bice i tada dobar [emoji3]
      Koristim s4 privatno i dalje, stavio Lineage, ranije i Cyanogenmod. Radi kao sat kad ima baterije, a zeza me sto ulaz gubi kontakt, pa mi 95% punjača ne radi. 2gb rama, ekran 5", jak procesor. Milina.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Sektasi!
        Dervisi Cuvari vatre
        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Mi Note 3 se sprda sa P Smartom, ali bukvalno

          Sve zavisi do koliko ces para da ides, kazi budzet pa cemo ti pomoci da nadjes najbolji moguci Saomi za te pare
          Da deluje bolje. Pa to je to otprilike. Moze i vise, ali mi je postao neki fetis da uzimam te srednjake koji pariraju (naravno koliko mogu) flagshipovima.

          Secam se onomad kad se OnePlusOne pojavio i kada su ga svi najavili kao najboljeg giant killera ever. Zamalo ga uzeh .
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Weltschmerz View Post
            Dosadio mi posle godinu dana korišćenja. Htelo bih da probam nešto novo. Od 2010 koristim Samsung telefone iz Galaxy serije, jedno vreme sam imao Note 3 i Note 4 sad bi da pređem u neki drugi tabor. Razmišljao ssm o Nokia 7 plus.
            Xiomi ne pratim toliko a vidim da ga ovde Vladan hvali na sva vrata pa reko možda može nešto pametno da mi preporuči.
            I meni je dosadio, ali mi je glupo da ga menjam posle godinu dana . Kod mene je to vise posledica sto mi je s8 bio prvi pik. Tada se cimao kako cu se snaci za zakrivljenim ekranom i potencijalnim padom i uzeo s7e jer je bio jeftiniji. Posto se ispostavilo da mi telefoni ne ispadaju iz ruke , ostaje zal za s8. Ono sto me je razocaralo kod s7e jeste baterija koja je dosta oslabila, tako da cu verovatno koristiti garantni list

            Comment


            • Na bateriju ti je garancija 12 meseci.

              Comment


              • Znam. Imam jos 2 meseca rok.

                Comment


                • Za par dana koriscenja, jedine negativne stvari koje sam nasla su da je svetlo za notifikaciju uvek belo (kod sonija to nije bio slucaj) i zna da mi se zaglupi wifi ali samo kod mene kuci, na poslu nemam taj problem, tako da to moram jos malo da testiram.

                  Takodje, imam neku aplikaciju runtastic pro, gde merim koliko predjem km kad setam Paka i ona nije dobro radila, nije dala dobru kilometrazu, ali to je mozda do mene, mozda nisam dobro podesila, a vec sam krenula u setnju i Pako bas nije imao strpljenja
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Zaboravio sam da napisem pre par dana (mozgi ne rabotaet ), @ Gagooo , Xaomi mozes da kupis/narucis preko (De)Amazona.

                    Comment


                    • Sta znate o nis-store.com???

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Sta znate o nis-store.com???
                        Deluje mi kao lepo urađen dropshiping sajt.

                        Comment


                        • Originally posted by MarkoNFL View Post
                          Deluje mi kao lepo urađen dropshiping sajt.
                          Edit: Kineski je.

                          Comment


                          • Bojana, cujem update, kako sluzi Saomi

                            Comment


                            • Konacno sam namestila sve kako treba, onaj MIUI stvarno ima milion opcija

                              Telefon je mnogo brz, sve radi savrseno fluidno, nije ni pomislio da stucne instalirala sam neke igrice (NFS, Asphalt, Subway surfers,...), cisto da vidim kako se ponasa i bukvalno sve savrseno radi mozda imaju neke jos zahtevnije, ali ja se ne igram toliko
                              Baterija moze da izdrzi 2 dana sa umerenim do slabijim koriscenjem, sa jacim koriscenjem bez problema izdrzi dan (ja sam trenutno na 4h SOTa i 50% baterije)
                              Slike po danu su odlicne, nebitno je cak da li je suncan dan ili oblacan, bas dobre fotografije pravi. Sto se tice slika kod low lighta, one jesu malo slabije, ali su skroz prihvatljive, makar meni u sledecem postu cu da ti okacim primere pa da vidis...
                              Posto on ima 2 kamere, kad se koristi ta druga, koja daje 2x opticki zum, tada su malo slabije slike, cak i po suncanom danu, tj. slabije su od ove glavne kamere.

                              Sto se tice mana, vec sam napisala za to belo led svetlo kod notifikacija, a koliko mi je Vladan rekao, tu nema pomoci, hardverski je tako namesteno.
                              I ja imam taj problem kod mog kucnog wifija, ali nikako da testiram kuci i telekomov modem, pa da utvrdim da li je samo do SBBa jer na poslu nemam nikakvih problema sa wifijem

                              ako te jos nesto zanima, pitaj
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • I primeri slika

                                Oblacan dan, glavna kamera i ova druga, sa 2x optickim


                                IMG_20180417_091204.jpgIMG_20180417_091208.jpg

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Suncan dan, a druge dve su sumrak

                                IMG_20180419_132142_HDR.jpgIMG_20180419_132148_HDR.jpgIMG_20180421_120704_073.jpgIMG_20180420_192939_HHT.jpg

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X