Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahah

    Vlajko, sta kazes za mi6, i neki drugi predlog za do 400-450 eura... Gledao sam i Huawei P20 lite, i on mi je dobar

    Comment


    • Vladan je ponosan na tebe Bojana.

      Originally posted by Ser Gagi View Post
      neki drugi predlog za do 400-450 eura
      Samsung A8 2018, Samsung S7 Edge.
      Last edited by Tarantula®; 16-04-18, 14:12.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Nedeljama me nagovara, nije bilo lako da me privoli u sektu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Samo Samsung.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Hahah

            Vlajko, sta kazes za mi6, i neki drugi predlog za do 400-450 eura... Gledao sam i Huawei P20 lite, i on mi je dobar
            Nikad nisam bio za te lite verzije, to su ok telefoni ali mozes gotovo uvijek da uzmes za iste ili slicne pare bolje telefone kod konkurencije. Mi 6 je flagship, samim tim to je glavni uredjaj kompanije, znaci ima top podrsku i ima top specifikacije i tu nema greske, plus ima odlicnu cijenu.

            Posto si u Njemackoj rece vjerovanto mozes doci do Mi Mix 2S za 500 eura, a to bi svakako bila moja preporuka. JWilliams zivi vec dvije nedelje sa Mi Mix 2 kao daily driverom i odusevljen je, i izgledom i performansama. A uporedjivao ga je sa S9 i naravno na kraju je S9 bolji ali kosta duplo vise, i sem kamere nema jasne razlike. 2S ima bolju kameru od obicne Mi Mix 2.

            Moje preporuke mimo Saomija bi bile One Plus 5T i Essential Phone (Essential PH-1) ako ih mozes naci tu do 400-500 eura. EP kapiram da mozes. 5T ne znam mozs li naci za te pare, ali je najbolji odnos cijena-kvalitet sigurno i ubica flagshipova.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              za ovih godinu dana sam regrutovao solidnu Saomi armiju, ali polako, bice nas dosta vise.
              Nista ti to, a ni ti... ne vrede dok mene ne privolis, privuces, regrutujes

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ti bi trebala vec danas da se sklonis od te tempirane bombe i postanes dio mi master race, ali kako oces

                Gagi P10 je isto fenomenalan telefon, i cijena ti odgovara. E sad Bojana se lomila izmedju njega i Mi6, kod nje je na kraju presudio cpu i baterija, kao i 6 gb rama, ali je kamera na strani Huaveija.
                sigpic

                Comment


                • P10 je prelep telefon, posebno onaj zeleni ali i Mi 6 je podjednako lep

                  Ja sam se zestoko dvoumila izmedju ta 2, ali na kraju su mi baterija i performansse ipak bitnije od kamere. Kamera na P10 jeste bolja, ali i Mi6 ima odlicnu kameru.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ne treba meni mnogo kamera, bitnije su mi specifikacije.

                    Comment


                    • Mi6 je onda za tebe, ne bi me cudilo da ga tamo nadjes za 350 eura.

                      Samo isto obrati paznju sa koliko ces rama i kolikim storeageom, imas verzije 4-64 i 6-128

                      Ako pak neces flagship nego budzetski mozes da uzmes A1, brdo ga ljudi ima na forumu, ili 5 Plus ako biras miui prije stock androida, ili pak da sacekas 5 Pro.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Mi6 je onda za tebe, ne bi me cudilo da ga tamo nadjes za 350 eura.

                        Samo isto obrati paznju sa koliko ces rama i kolikim storeageom, imas verzije 4-64 i 6-128

                        Ako pak neces flagship nego budzetski mozes da uzmes A1, brdo ga ljudi ima na forumu ili pak da sacekas 5 Pro.
                        Znam,video sam. Trazicu naravno taj sa 6GB RAMa.

                        Kad sam bio pre neki sat u Expertu bilo je i tog Mi A1, oko 200 eura(plus minus 20), cini mi se. Ali trazicu MI 6, velika je razlika, a spreman sam dati oko 400 eura, kao i pre skoro 2 i po godine za LG G3, ipak je flagship.

                        Comment


                        • Je l ima nešto do 5 inča da ponudi Šomi? Mada mi je i to mnogo, al da ne jurim dlaku u jajetu. Na prvom mestu baterija, pa sve ostalo
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by Nerealan View Post
                            Je l ima nešto do 5 inča da ponudi Šomi? Mada mi je i to mnogo, al da ne jurim dlaku u jajetu. Na prvom mestu baterija, pa sve ostalo
                            Ode i ti u Saomi klan.

                            Comment


                            • Originally posted by Nerealan View Post
                              Je l ima nešto do 5 inča da ponudi Šomi? Mada mi je i to mnogo, al da ne jurim dlaku u jajetu. Na prvom mestu baterija, pa sve ostalo
                              Redmi 4 (4X).
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Gagi, imas i verziju 6/64, kod nas je ima, ali ta verzija je 350/360 evra, a ova jaca je 400.

                                z3 compact using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X