Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Zasto mi se povremeno iskljuci monitor? Ne u smislu da nestane slika, vec bas iskljuci, pa moram fizicki sa strane da pritisnem dugmence da bih ga ukljucila?

    tt
    Mozda imas duha u kuci koji ti gasi monitor na to dugme.Ja ne vidim drugo objasnjenje.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Moj na primer ne moze da se ugasi (monitor) .... otislo ono dugmence i sta god mu radio ne mogu da ga ugasim - evo vec 10ak godina - osim ako fizicki ne iscupam iz struje


      Hahaha..dobro tvoj "problem" je ocigledan.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Zasto mi se povremeno iskljuci monitor? Ne u smislu da nestane slika, vec bas iskljuci, pa moram fizicki sa strane da pritisnem dugmence da bih ga ukljucila opet?

        tt
        Meni se povremeno pojača brightness sam od sebe. Ili se menu uključi sam.

        Verujem da je neki kvar u samim dugmićima/tipkama. Meni je star monitor, pa verujem da starost ima veze sa otkazivanjem ili poremećajem dugmića.

        Ako to postane sve češće, ja bih ga odneo kod majstora.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Zasto mi se povremeno iskljuci monitor? Ne u smislu da nestane slika, vec bas iskljuci, pa moram fizicki sa strane da pritisnem dugmence da bih ga ukljucila opet?

          tt

          Vreme je za nov monitor ili da prikljucis comp na TV.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Pokušaš na "seljački" način - taj monitor stavi na drugi računar da vidiš jel se isto dešava.
            Ako je i tamo isti slučaj pizdekni ga u kontejner

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Zasto mi se povremeno iskljuci monitor? Ne u smislu da nestane slika, vec bas iskljuci, pa moram fizicki sa strane da pritisnem dugmence da bih ga ukljucila opet?

              tt
              Meni to liči na Božji znak
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Samsung krenuo putevima jabuke i izbacuje s9 koji je isti kao i s8

                Comment


                • Ne znam koji se k*rac desava sa mojim laptopom, ali ne ocitava diskove Ubacim dvd i pocne da "sega" i posle nekoliko sekundi stane... pa onda opet pokusa da ocita cd i opet stane... A i sad svako malo kad sam napr na forumu ili radim bilo sta drugo mi se pored strelice pojavi ikonica cd-a kao da ocitava neki disk ono brate, wtf sta ocitava kad nema cd-a unutra?? A kad ima onda nece...

                  Pomagajte Naletio danas na neki collector edition Firefly-a i nameracio se da odgledam makar prvi cd, kad ono oces k*rac...

                  Comment


                  • Mora se tu novi čitač kupovati, nema druge.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Ne znam koji se k*rac desava sa mojim laptopom, ali ne ocitava diskove Ubacim dvd i pocne da "sega" i posle nekoliko sekundi stane... pa onda opet pokusa da ocita cd i opet stane... A i sad svako malo kad sam napr na forumu ili radim bilo sta drugo mi se pored strelice pojavi ikonica cd-a kao da ocitava neki disk ono brate, wtf sta ocitava kad nema cd-a unutra?? A kad ima onda nece...

                      Pomagajte Naletio danas na neki collector edition Firefly-a i nameracio se da odgledam makar prvi cd, kad ono oces k*rac...
                      Probaj vatiranim stapicem da mu ocistis socivo i duni malo u njega da odleti prasina.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Treba mi program koji ce da hardcoduje titl, ali i da mogu da stavim onu crnu liniju kao pozadinu titla (valjda se to zove opaque box) i sve to za .mkv fajl
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Treba mi program koji ce da hardcoduje titl, ali i da mogu da stavim onu crnu liniju kao pozadinu titla (valjda se to zove opaque box) i sve to za .mkv fajl
                          Zadnji put sam to radio sa programom Format Factory
                          https://format-factory.en.softonic.com/
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Pokusala sam, ali nesto nisam uspela, moracu malo detaljnije onda da pogledam
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Pokusala sam, ali nesto nisam uspela, moracu malo detaljnije onda da pogledam
                              Ako nece da instalira, probaj da skines odavde
                              http://www.pcfreetime.com/formatfact...hp?language=en
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • hvala
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X