Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Jedan je Saomi, jos malo pa godina dana, drzi duze od africke sljive
    Koji bese ti model imas?

    Comment


    • Redmi Note 4X Snapdragon 625 cpu
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Obavezno postavi sliku kad ga pazariš.
        Podrazumeva se.

        Comment


        • Nevolje u raju?
          Ming-Či Kuo očekuje da će Apple prekinuti sa iPhone X proizvodnjom zbog slabe potražnje


          Prema navodima Ming-Či Kua, glavnog analitičara kompanije KGI Securities, Apple iPhone X nije baš toliko prodavan uređaj kako se kompanija iz Kupertina nadala da će biti. Tokom prvog tromesečja 2018. godine, iPhone X će biti na granici od 18 miliona prodatih primeraka, što je veoma malo za Apple standarde. Takođe, ovo je dosta ispod onoga što su brojni analitičari prognozirali (20 do 30 miliona prodatih iPhone-a).

          Za drugo tromesečje 2018. godine, Ming-Či Kuo predviđa da će Apple prodati oko 13 miliona iPhone X modela. Na lošu prodaju će najviše uticati duži ciklus zamene uređaja u Kini. Takođe, dizajn uređaja je još jedna stvar koja odbija kupce od iPhone X modela. Pored ovoga, tržište Kine, od kojeg naviše zavise rezultati iPhone prodaje, je naviknuto na pristupačne Android uređaje, što je još jedan od razloga koji sprečavaju Apple dominaciju na ovom tržištu.

          Sve ovo uverava Kua da će Apple prestati da proizvodi iPhone X tokom leta 2018. godine i da će se fokusirati isključivo na novu iPhone liniju. Ove jeseni se očekuju 6.5-inčni OLED i 6.1-inčni LCD modeli, koji će zameniti aktuelne iPhone X i iPhone 8/8 Plus telefone.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Toliko drzi i na mom Samsungu Nexus, a evo 3 godine ga imam.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Best buy Android do 200€? Razmišljao sam o Xiaomi Redmi Note 4x, ali nešto je stariji model, pa se omišljam. Najbitnija stvar kod telefona mi je fluidnost i stabilnost pri radu i da nema mnogo bloatware-a. Kamere, manje-više tu i tamo opalim koju fotku, nisu presudne.
              Last edited by Grunf; 31-01-18, 17:11.

              Comment


              • Jel iko imao iskustva sa telefonom Korejskim replikma?
                Prije svega mislim na Samsung galaxy S8+. 185eura.

                A i na kraju krajeva pitanje je jel kopija il replika.

                Comment


                • Originally posted by Dule Krtola View Post
                  Jel iko imao iskustva sa telefonom Korejskim replikma?
                  Prije svega mislim na Samsung galaxy S8+. 185eura.

                  A i na kraju krajeva pitanje je jel kopija il replika.
                  Samsung je juznokorejska firma.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Dal je realno da se na S8 edge preslikala igrica na display i sad kad je u normalnom modu na home screenu pokazuje u kutu kolko ima healtha neki igrac i dal to upada u garanciju?

                    Comment


                    • Moze li neko da mi preporuci slusalice za PC sa kvalitetnim mikrofonom?

                      Comment


                      • https://www.head-fi.org/

                        Comment


                        • Zasto mi se povremeno iskljuci monitor? Ne u smislu da nestane slika, vec bas iskljuci, pa moram fizicki sa strane da pritisnem dugmence da bih ga ukljucila opet?

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Zasto mi se povremeno iskljuci monitor? Ne u smislu da nestane slika, vec bas iskljuci, pa moram fizicki sa strane da pritisnem dugmence da bih ga ukljucila?

                            tt
                            Zato sto je prso
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ma ti si prso [emoji14]
                              De si bre Dusane?

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Moj na primer ne moze da se ugasi (monitor) .... otislo ono dugmence i sta god mu radio ne mogu da ga ugasim - evo vec 10ak godina - osim ako fizicki ne iscupam iz struje
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X