Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Mescini da ti je do njega. Probaj da ga ocistis (izduvas), a po mogucstvu probaj i sa drugim napajanjem.
    Probacu. ty!

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Mescini da ti je do njega.
      Mesecini je do njega? Ne kontam.

      Comment


      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
        Mesecini je do njega? Ne kontam.
        "Meni se čini" (do napajanja)
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • A pa sad vidim sta pise. Jbg iskrivljeno pismo se usadilo.

          Comment


          • Otišao sad u banku da platim režije, vidim red, reko ajde sačekaću.

            Kad ide čovjek iz obezbjeđenja, obavještava nas da je sistem pao, pa da malo sačekamo, ubrzo će proraditi.

            Iza mene bili neki ljudi srednjih godina (pretpostavljam da su muž i žena), i govori njemu žena: "Sinoć onaj vjetar duv'o pa im sistem pao".
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              Otišao sad u banku da platim režije, vidim red, reko ajde sačekaću.

              Kad ide čovjek iz obezbjeđenja, obavještava nas da je sistem pao, pa da malo sačekamo, ubrzo će proraditi.

              Iza mene bili neki ljudi srednjih godina (pretpostavljam da su muž i žena), i govori njemu žena: "Sinoć onaj vjetar duv'o pa im sistem pao".
              Orao pao.

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Otišao sad u banku da platim režije, vidim red, reko ajde sačekaću.

                Kad ide čovjek iz obezbjeđenja, obavještava nas da je sistem pao, pa da malo sačekamo, ubrzo će proraditi.

                Iza mene bili neki ljudi srednjih godina (pretpostavljam da su muž i žena), i govori njemu žena: "Sinoć onaj vjetar duv'o pa im sistem pao".
                Ne pamtim kada sam zadnji put stajao na salteru da platim nesto - koristim elektronsko placanje od kuce (e-banking).
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Ja sam još old school.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Lazio u PES 2018... Perverzija. Milinka, Seno, Nani, Ćiro, Felipe...

                    Comment


                    • I ja obožavam sa njima da igram, bas fina ekipica.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Sad sam ubio druga a dugo ga dobio nisam. Uvek sam igrao sa Atletikom, Viljarealom, eventualno Totenhem. Ali Lazio je nešto drugo. Basta prešao igricu. Pojeo je i Rašforda, i Sanžeza i El Šaravija, protiv svih je igrao top. i Milinka i Seno dao sam par top golova, x faktor Nani definitivno.

                        Volim kad nadjem tako ekipu. Prošli PES mi Fiorentina i Lion legli samo tako.

                        A npr da uzmem Real otkinuo bi me svako, mnogo mi smor da igram sa njima pogubim se.

                        Comment


                        • Ja sam isto Lyon cepao na 17. Sa Lakazetom I Fekirom, Atletiko mi nesto nikako ne lezi na igrici. Meni je West Ham brutalno legao na poslednja dva PESA. Kidam redom sa njima.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Da, da upravo taj Lyon. I Marsej je bio ok sa Gomisom. Ja uvek igram sa takvim timovima, ili Španci ili Italijani, zbog original dresova i jer su mi Englezi divljaci pa kao gde njih da uzimam.

                            Skok igra neutralisana u odnosu na 2017, mnogo više dolazi do izražaja individualni kvalitet igrača. Šut poboljšan maksimalno, pre van 16 nije moglo da se šutne lepo.

                            Comment


                            • Ja igram sa Man Utd Career mode u Fifa 18. Ne znam sta se desava sa transferima, ali uspeo sam da kao slobodne agente posle prve sezone dovedem Ozila, Sanceza i Barklija, a posle druge Kokea i Rojsa. Inace, preporucujem da se odmah kupi De Ligt iz Ajaksa, za dve sezone mi je napredovao cak 7 poena. Sto se PESa tice, igra li ko Master Ligu, kakva je?
                              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                              Comment


                              • Ne, ja to iskljucivo igram sa ortacima, nisam igrao single player sigurno 10 godina.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X