Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Promašili ste temuloša kamera - ne vidi se paučina.

    Comment


    • Ja da zivim u takvom stanu, dolazio bih na forum svake prestupne godine i imao bih gomilu obaveze tokom radne nedelje+vikendom partijanje uz burbon.

      Ne bih ni stigao da pratim sport jer bih bio u drugim drustvenim krugovima.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        mnogo su beli zidovi




        genijalan telefon, baterija i dalje odlicno drzi iako sam ga kupila 2015. u maju, za sve ovo vreme se samo jednom zaglupeo, samo jednom sam morala da ga resetujem
        kad budem kupovala sledeci telefon, Sony ce definitivno biti prvi izbor
        I meni Sony posle 2 godine radi vrhunski, prebrz je jednostavno. Neću ga menjati još neko vreme, a ne znam je l' vredi opet uzimati Sony, ne svidjaju mi se ovi novi modeli. Z serija je vrhunska bila.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          I meni Sony posle 2 godine radi vrhunski, prebrz je jednostavno. Neću ga menjati još neko vreme, a ne znam je l' vredi opet uzimati Sony, ne svidjaju mi se ovi novi modeli. Z serija je vrhunska bila.
          Jos uvek ne razmisljam o novom telefonu, ali cu prvo gledati Sony, pa ako mi se kod njih nista ne bude svidelo, onda cu ici dalje
          I kad sam kupila ovaj, prvo sam gledala HTC, ali nijedan nije zadovoljavao sve moje uslove i onda sam otkrila z3 compact
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Suvise moderno, sivo i kockasto.
            Zato je kuhinja crveno bela.

            Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
            Last edited by Marija81; 01-10-17, 17:24.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • 566Mhz, 15 GB HDD, 64 MB RAM. Bio skup ko i crna zemlja.

              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Kupio brat Grunding LED 102 cm
                Za keš 320e, a na rate 355e.
                Garancija 2 godine.

                IMG_20171002_192500.jpg

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • @Tarantula

                  Moj laptop je ipak jaci. Compaq Armada. 4gb hdd, procesor pojma nemam koji je, ali mislim da je ram 32mb. Ima i infrared. I dan danas sljaka sa Windowsom 98. Secam se svojevremeno kad sam bio 6. razred, niko nije mogao da nosi kompjuter u vikendicu za prvi maj, pa kao ajde ja cu taj laptop. Zakacimo fles od cini mi se 8gb (duplo vise od interne memorije) i pojacalo i sa njega pustanmo preko winampa. Treba mu cirka 30 minuta da ucita sve pesme, ali onda leti. Kako nije crkao tad, pojma nemam.
                  sigpic

                  Comment


                  • Moji poceci bejahu na ovome u vreme kad je bio "mlad"
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Moj stariji brat od strica je imao, pa se secam kao kroz maglu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Moj stariji brat od strica je imao, pa se secam kao kroz maglu
                        Za razliku od onih sajdzija na Komodoru - ovo prikacis na bilo koji kasetofon i ucitas igricu.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Komodora se vec dobro secam i nerviranja kad igrica preskoci kod ucitavanja, pa mora sve ponovo
                          a ova danasnja deca kliknu, pokrenu igru za 2 sekunde i to im je sporo
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Mi imali, mislim da je bio pentium 1.

                            Ostala samo ova igrica od njega

                            IMG_20171002_211535.jpg

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Flash moje mladosti.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X