Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene ne interesuje muzika da je slusam da se uzivim.

    Nema zica, kad pricam na telefon, odlicno se cuje.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Ser Deni ® View Post
      Imas instalirano, samo sto nije preko google play-a jer je integrisano u sistem. Nema nista da se iskljucuje, on sam radi autoupdate zbog svega ostalog da bi i stariji telefoni bili upgrade-ovani, a ne samo novi. Nemas novu verziju androida, ali imas google play servise, koji su esencijalni za rad android telefona.

      Tako da kad vidis nekad da ti baterija kratko traje, videces da su servisi medju glavnim potrosacima, tako da ces znati da ti google satire bateriju

      Kad otvoris app drawer, naci ces google settings, to su servisi, samo ih nemas u Google Play-u
      Imam samo neki beaming service i gear. Imam i 31 aplikaciju za azuriranje, tako bar kaze google play. Ne moze kratko da traje baterija od 3600 mAh

      Comment


      • Vi ovde diskutujete o Ajfonovima, dok ja ozbiljno razmisljam da angazujem Sony Ericsson w810i kao rezervni fon mom Huaweiiu Y6 compact II. Bruka osecaj u slusalicama kod tih walkman telefona. A o bateriji, izdrzljivosti i jednostavnosti ne treba trositi reci.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Mene 3310 i dalje sjajno sluzi. Mozes i glavu nekom da olupas, a da ne brines da ce se sjebati telefon.
          Pa to ja pričam. Ukusi i potrebe ljudi su različiti. Tebi kao moderatoru je potreban neki multifunkcionalan uređaj koji pored ostalog može poslužiti i za samoodbranu. Ne trpe ljudi autoritete, još samo treba da te neko sačeka u kakvom zamračenom haustoru. E kad se samo sjetim koliko sam strepio onih par dana.
          Last edited by Ves; 13-09-17, 17:01.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • https://www.instagram.com/p/BY_EFsxFzZZ/

            Objasnio covek

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Aj pošalji mi to gde oćeš, ako možeš jer ne mogu nigde da nadjem?
              Brate samo guglaj: ime provajdera(orion, beotelnet, telenor...) + bez ugovorne obaveze
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Mene 3310 i dalje sjajno sluzi. Mozes i glavu nekom da olupas, a da ne brines da ce se sjebati telefon.
                1611 - mo`s juga upaliti na kablove
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Vi ovde diskutujete o Ajfonovima, dok ja ozbiljno razmisljam da angazujem Sony Ericsson w810i kao rezervni fon mom Huaweiiu Y6 compact II. Bruka osecaj u slusalicama kod tih walkman telefona. A o bateriji, izdrzljivosti i jednostavnosti ne treba trositi reci.
                  Meni je, sto se slika i ostalog tice najbolji bio Sony Ericsson K800i: extra blic, Carl Zeiss sociva, baterija izdrzljiva k`o da Kamaza tera, ne trazi update svakih 5 minuta....
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    1611 - mo`s juga upaliti na kablove
                    Zar to nisu bila zlatna vremena? Secam se da je moj komsija jedan takav nosio sa sobom kad krene u drva, da se javi zeni kad krene kuci pa da ona metne serpu na sporet da se podgreva pasulj. Ziva istina. E, danas joj iz sume salje emoji...
                    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                    Comment


                    • Originally posted by Carcosa View Post
                      Zar to nisu bila zlatna vremena? Secam se da je moj komsija jedan takav nosio sa sobom kad krene u drva, da se javi zeni kad krene kuci pa da ona metne serpu na sporet da se podgreva pasulj. Ziva istina. E, danas joj iz sume salje emoji...
                      Imao sam ga davne 2000-te, mrcina od telefona: hvata signal na 5 km unaokolo. Posle sam imao 8800. (Matrix), gomilu Simensa, Soni Eriksona i Samsunga
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • 8800 sam imao u vise verzija i to mi je i dan danas omiljeni telefon

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Ups...pogresan topić
                          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                          Comment


                          • Potpuno nepotrebno postojanje ovog telefona, ko ga kupi nije normalan. Cijena ista kao RN4x, barem tri puta je gori.



                            Jos jedan telefon koji nema razloga da postoji, jos kosta oko 300 eura



                            Ovo je vec jako lijepo za slicnu cijenu za koju LG prodaje onu sramotu od telefona



                            Dobar budzetski i cijena odlicna, oko 150 eura.



                            Problem kod dva poslednja telefona je sto koriste MTK cpu, pa je trajanje baterije veoma slabo
                            sigpic

                            Comment


                            • Zamisli platis telefon 'iljadu eura, a on ima manje od 2000 mah bateriju

                              http://www.gsmarena.com/iphone_8_and...news-27268.php
                              sigpic

                              Comment




                              • Nije loš ovaj S7E, ali secka. Nedopustivo za 500e.

                                Kamera malo bolja od iP7, najviše brz auto fokus, a i snimanje videa bolji zvuk, baterija bolja za 20% (taman da se osvrnem na ovo Vladanovo o baterijama, a S7E ima skoro duplo veću bateriju što znači da Android ima smešnu optimizaciju). Ekran sjajan, tu nema premca. Samo jbg kad vidiš da gubi frejmove telefon koji je čist, stavljen poslednji softver, jasno je sve.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X