Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam, ne svidja mi se nesto X pretjerano. Vidjet cu jos, da li mi se isplati puknut 300 dolara vise.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment




    • Objasnio, a najjaci su kako nece kapacitet baterije da otkriju, 2700 mah ako bude da pjevaju fanovi
      sigpic

      Comment


      • Mene 3310 i dalje sjajno sluzi. Mozes i glavu nekom da olupas, a da ne brines da ce se sjebati telefon.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Postoji li neki net da se uzme a da ne mora ugovor na godinu dana? Ne mogu da uzmem na godinu dana jer ću biti 6-7 meseci u stanu, a ne mogu više ugovore i da plaćam a ne koristim.

          Comment


          • Kako Deni potura lazne price. Postoji opcija da se auto update iskljuci

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Kako Deni potura lazne price. Postoji opcija da se auto update iskljuci
              Postoji??? Dje??? Da nije settings, auto update apps, do not auto update? Mozda onda i dalje updatuje google apps? Treba to provjeriti
              sigpic

              Comment


              • Udji u Google play i pokazi mi Google play services da ti je instaliran Screenshot.


                Kvalkom kasni samo 3 godine, eto kakav napredak http://androidmarvel.com/2017/09/11/...s-geekbench-4/






                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Postoji li neki net da se uzme a da ne mora ugovor na godinu dana? Ne mogu da uzmem na godinu dana jer ću biti 6-7 meseci u stanu, a ne mogu više ugovore i da plaćam a ne koristim.
                  Ima de oces bez ugovorne obaveze. Samo sto je skuplje
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Гледам нешто око Шаоми Ми Микс 2, нема улаз за слушалице колико сам схватио, је л' то истина?

                    Изгледа да да, Влајко шта је ово..
                    Last edited by Победа; 13-09-17, 16:01.

                    Comment


                    • Aj pošalji mi to gde oćeš, ako možeš jer ne mogu nigde da nadjem?

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Postoji??? Dje??? Da nije settings, auto update apps, do not auto update? Mozda onda i dalje updatuje google apps? Treba to provjeriti
                        Bas tako

                        Originally posted by Ser Deni ® View Post
                        Udji u Google play i pokazi mi Google play services da ti je instaliran Screenshot.
                        Nemam to instalirano
                        Last edited by Lion; 13-09-17, 16:00.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Гледам нешто око Шаоми Ми Микс 2, нема улаз за слушалице колико сам схватио, је л' то истина?

                          Изгледа да да, Влајко шта је ово..
                          Da, da, nema ni Mi6, mnogo glupo, audio jack je meni prvom mnogo vazan
                          sigpic

                          Comment


                          • Apple-ovi air pods su najjace slusalice koje su izumljene.

                            Znaci ja sam prvi rondao sto su ukinuli, al kad sam probao air pods, nerealno.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni View Post
                              Bas tako

                              Nemam to instalirano
                              Imas instalirano, samo sto nije preko google play-a jer je integrisano u sistem. Nema nista da se iskljucuje, on sam radi autoupdate zbog svega ostalog da bi i stariji telefoni bili upgrade-ovani, a ne samo novi. Nemas novu verziju androida, ali imas google play servise, koji su esencijalni za rad android telefona.

                              Tako da kad vidis nekad da ti baterija kratko traje, videces da su servisi medju glavnim potrosacima, tako da ces znati da ti google satire bateriju

                              Kad otvoris app drawer, naci ces google settings, to su servisi, samo ih nemas u Google Play-u

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Apple-ovi air pods su najjace slusalice koje su izumljene.

                                Znaci ja sam prvi rondao sto su ukinuli, al kad sam probao air pods, nerealno.
                                Ne postoje slusalice pod broj jedan koje mogu da se mjere sa audio tehnica slusalicama, a pod broj bezicne nikad nece biti bolje od zicnih.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X