Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo izgleda udarila kriza i na kapitaliste kada uzimaju iphone 8 pre iphone X

    Comment


    • Kupimo sebi Galaxy S8 i iPhone X i bole nas brige.

      Imamo i android i iOS.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Nema krize. Ne svidja mi se cener.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          Nije trend, ne mozes reci da je ekran od 4 inca bolji od ekrana od 5 inca. Pet inca je optimalna velicina kod gotovo svih proizvodjaca telefona. Ja preko telefona cesto pogledam i neku seriju, film, utakmicu, tako da mi je potrebniji veci ekran. A imam i vecu ruku, tako da u njoj sigurno ne izgleda kao cigla . Samsung je strasan posao napravio sa s8 sto se tice velicine telefona i ekrana. Uspeli su na telefon sa onim dimenzijama da ubace 5.8 inca ekran uz to uzi je i praktican za upotrebu i jednom rukom.

          Nema smisla uporedjivato andoid i iphone, to su dve razlicite platforme koje imaju i svoje prednosti i mane. Sve je stvar licnog ukusa. Ali ono sto iphone predstavlja kao iskorak u poslednjim godinama je stvarno apsurdno. Samo kad se setim predstavljanja iz prosle godine i onog odusevljenja da je iphone vodootporan .
          E jbg, Princoni, usporedba iosa i androida besmislena, a veličina ekrana je skroz opravdana tema za raspavu? Pa nemaju svi veliku ruku. Ja nisam rekao da je 4" bolji, već da je meni bolji. Ranije imao 5 i to je meni cigla, kako za ruku, tako i za džep. A gledanje bilo čega na ekranu manjem od 15" neću komentarisati. Mislim, nekad se nema izbora, al prije bih odabrao neku drugu aktivnost nego li nešto gledao na telefonu. Opet stvar ukusa.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Је л' после Стива Епл толико неспособан па представљају овакве ствари као новине?
            Jeste. Diskutovalo se ovde o tome. Novi Stiv je u nekoj drugoj prici, telefoni su mu poslic sa strane. Mada da se fokusira na tu pricu, sprcao bi i epl i kineze za 2-3 godine.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Uzet cu ja 8+ vjerovatno. Samo moram da skontam kolko ce da mi daju za ovaj moj 6s+
              samo 8+
              kriza, a?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Kakva crna kriza, ne svidja mi se cener i kraj.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • a dobro, nije los ni 8+
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Jeste. Diskutovalo se ovde o tome. Novi Stiv je u nekoj drugoj prici, telefoni su mu poslic sa strane. Mada da se fokusira na tu pricu, sprcao bi i epl i kineze za 2-3 godine.
                    Илон?

                    Comment


                    • Ovi admini samo po sarkazmu i cinizmu tuku, ostadosmo Princoni i ja bez uloge na forumu.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Илон?
                        Ko drugi
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          E jbg, Princoni, usporedba iosa i androida besmislena, a veličina ekrana je skroz opravdana tema za raspavu? Pa nemaju svi veliku ruku. Ja nisam rekao da je 4" bolji, već da je meni bolji. Ranije imao 5 i to je meni cigla, kako za ruku, tako i za džep. A gledanje bilo čega na ekranu manjem od 15" neću komentarisati. Mislim, nekad se nema izbora, al prije bih odabrao neku drugu aktivnost nego li nešto gledao na telefonu. Opet stvar ukusa.
                          Brate, ja ne znam koji si ti ranije imao telefon od 5 inca, ali ne sumnjam da je bio cigla. Zato se sada tezi da se sto veci ekran strpa u sto manji telefon pa se izbacuje dugme. E sad sto si ti razmazen pa ti treba 15 inca da bi odgledao tekmu, to je vec druga stvar

                          Comment


                          • Izvini, molim te, nisam ja 15" razmažen, već 40!
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • HTC se raspada, porazavajuci su im rezultati i bas se prica da je Google spreman da ih kupi ili barem kupi dio akcija i pomogne im da stane na noge. Ono sto je sigurno ako im ne pridje neki jaci igrac ili ako ih ne kupi propadaju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni View Post
                                Sve mogu da razumem, ali ovaj crni pravougaonik .

                                Nema nam nesto Denija, da od njega cujemo i nesto pozitivno o ovom uredjaju
                                Okej su, telefoni, svakako napredak u odnosu na sedmicu, ali ja sam rekao i pre, a govorim i sada, svake godine menjati telefon pogotovo iPhone i nema smisla, zato sto i nije neki skok koji ces osetiti, nego tek posle dve godine. Kamere su iste (mogu oni pricati da su improved, ali to je to, isti senzor, mozda je obrada drugacije malo i sw poboljsanje)
                                Originally posted by Ves View Post
                                Mene je nagovorio na Iphone SE. Ajde sad što ne postoji konkurentan telefon te veličine sa sličnim performansama, a baš sam tako nešto tražio, nego što je to u svakom smislu pozudaniji i kvalitetniji uređaj od svakog androida kojeg sam predhodno imao ili probao, a bilo je i ovih, što bi u Hrvatskoj rekli, prejanica. Gomila sitnica koje su me kupile. Raspava je suluda, probao sam, ne ide. Al nakon iphone-a nikad više android!
                                Jesi se pokajao? Ljudi moraju da koriste bar par meseci da bi stekli nesto i videli kako to radi. Ne moraju da razmisljaju o Google servisima koji samo cekaju da odrade auto update i pojedu bateriju, a ti ne znas sta je. Sto je najveca fora, to je Google-ov glavni proizvod na telefonu i to im ne radi, svaka druga verzija.
                                Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                                Sad cemo da dodjemo do toga da je hardwer ono sto pravi bitnu razliku u ceni?
                                Originally posted by Vladan View Post
                                Ali zapoceli novu revoluciju, izbacili otisak prsta, otvaranje telefona preko lica sad traje tri sekunde, a ubacili nesto sto niko nema, double tap to wake. Oh wait, to Samsung
                                Samsung nikad nije imao dt2w.
                                Originally posted by Vladan View Post
                                Pa bolje da cute o hardveru jer im Samsung proizvodi i prodaje cpu i i ekrane



                                Apple GPU
                                Apple ISP
                                Apple Video encoder

                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Uzet cu ja 8+ vjerovatno. Samo moram da skontam kolko ce da mi daju za ovaj moj 6s+
                                Ja bih pre uzeo X zbog OLED-a, ali ne bih nista osetio kad bih presao sad, a i ne isplati mi se, tako da sledece godine kad srede senzore, da me lepo ocita
                                Originally posted by bici View Post
                                Jeste. Diskutovalo se ovde o tome. Novi Stiv je u nekoj drugoj prici, telefoni su mu poslic sa strane. Mada da se fokusira na tu pricu, sprcao bi i epl i kineze za 2-3 godine.
                                Ocajni su, bukvalno, Stiv je bio jedan jedini, ovo kad bi ih video kako rade, poubijao bi ih sve.


                                __________________________________________________ ______________

                                Nista nije novo neki kazu. Okej.

                                AR Kit? Ima neki drugi telefon ili sa nekim drugim uredjajem? Nema. Koriscenje Ikea npr aplikacije i postavljanje troseda ili dvoseda, lampe u sobi i sve to da vidis sa senkama kako izgleda je nesto out of this world.

                                Ovo obavezno procitati https://iso.500px.com/heif-first-nail-jpegs-coffin/
                                Em kvalitet, em manje zauzima mesta.

                                Portret mod koji je doveden na novi nivo sa 8+ i X, da se bira osvetljenje kao u studio, kao i ceo portret mod, Apple krenuo, ostali samo kopiraju.


                                Softverski i hardverski departman im je na visokom nivou, jednostavno im to niko ne moze osporiti.

                                Comment

                                Working...
                                X