Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene je nagovorio na Iphone SE. Ajde sad što ne postoji konkurentan telefon te veličine sa sličnim performansama, a baš sam tako nešto tražio, nego što je to u svakom smislu pozudaniji i kvalitetniji uređaj od svakog androida kojeg sam predhodno imao ili probao, a bilo je i ovih, što bi u Hrvatskoj rekli, prejanica. Gomila sitnica koje su me kupile. Raspava je suluda, probao sam, ne ide. Al nakon iphone-a nikad više android!
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Ali zapoceli novu revoluciju, izbacili otisak prsta, otvaranje telefona preko lica sad traje tri sekunde, a ubacili nesto sto niko nema, double tap to wake. Oh wait, to Samsung i Saomi imaju godinama hahahahhah

      Samsung je miran dok mu je najveci konkurent ovakav, Note 8 je zgazio nove Ajfone

      Ali imaju to da prave od tebe majmuna i magarca, sad cak i bukvalno i opet ce ih ljudi kupovati, treba im skinuti kapu sto prodaju maglu i odlicno prolaze.
      sigpic

      Comment


      • To je to, brzo i jednostavno otkljucavanje telefona



        Sto ce zaninljivo da bude kod face recognitiona stavljanje i micanje naocara
        sigpic

        Comment


        • Ili skidanje/stavljanje šminke

          Mene ujutru majka ne može da prepozna, a ne neki telefon
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Double tap to wake je prvi uveo LG ako se ne varam.

            Dobar je telefon taj novi iphone ali jednostavno za manje novca ima podjednako dobrih telefona a za isti novac bolji samo sto mnogi to ne vide ili nece da vide. Jabuka je bitna

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Jeste li kad otvorili koji od tih telefona što nude iste brojke za manje para? Bacite jedan pogled na strukturu hardvera i sve vam bude jasno...

              Vladane, šta nekom ko hoće savremen telefon od 4 inča ponuditi kao alternativu Iphonu SE?
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Sad cemo da dodjemo do toga da je hardwer ono sto pravi bitnu razliku u ceni?

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Jeste li kad otvorili koji od tih telefona što nude iste brojke za manje para? Bacite jedan pogled na strukturu hardvera i sve vam bude jasno...

                  Vladane, šta nekom ko hoće savremen telefon od 4 inča ponuditi kao alternativu Iphonu SE?
                  Savremen telefon i 4 inca jednostavno ne idu zajedno

                  Comment


                  • Najjaci su oni koji kvalitet smartfona uporedjuju u tablici sa specifikacijama.
                    Vid der moj Xiomi ima 4gb a Ajfon 3... Ko da su tresnje u pitanju.
                    Ovakvo otkljucavanje pogledom nema ni jedan telefon. Kaze neko "pa to ima i Alcatel one touch za 100€". Pa sta da raspravljas s takvim covekom. Dajte neki Samsung/Xiomi/Huawei/LG star 5 godina, ako za 5 minuta ne istrokira 12 puta, ja zadovoljan.

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Najjaci su oni koji kvalitet smartfona uporedjuju u tablici sa specifikacijama.
                      Vid der moj Xiomi ima 4gb a Ajfon 3... Ko da su tresnje u pitanju.
                      Ovakvo otkljucavanje pogledom nema ni jedan telefon. Kaze neko "pa to ima i Alcatel one touch za 100€". Pa sta da raspravljas s takvim covekom. Dajte neki Samsung/Xiomi/Huawei/LG star 5 godina, ako za 5 minuta ne istrokira 12 puta, ja zadovoljan.
                      Evo ti moji Galaxy s3 i s4 stari 5 i 4 godine, ako nadjes jedan jedini bag ja ti kupim novi ajfon po želji.

                      Comment


                      • Ne, nema nijedan otkljucavanje pogledom, samo imaju iris scanner

                        Ali kapa dolje za Epl, bas kapa dolje, sto god kazu njihovi fanovi progutaju. Samo revolucija.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Najjaci su oni koji kvalitet smartfona uporedjuju u tablici sa specifikacijama.
                          Vid der moj Xiomi ima 4gb a Ajfon 3... Ko da su tresnje u pitanju.
                          Ovakvo otkljucavanje pogledom nema ni jedan telefon. Kaze neko "pa to ima i Alcatel one touch za 100€". Pa sta da raspravljas s takvim covekom. Dajte neki Samsung/Xiomi/Huawei/LG star 5 godina, ako za 5 minuta ne istrokira 12 puta, ja zadovoljan.
                          Jos pre pola godine imas s8 koji se otkljucava pogledom. Mada, po meni od otkljucavanja prstom nema bolje i sigurnije varijante.

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni View Post
                            Savremen telefon i 4 inca jednostavno ne idu zajedno
                            Zašto? Zato što trend određuje drugačije? Nije li to isti onaj potrošački mozak koji će iphone kupiti samo zbog jabuke? Ni 8" nije praktično za gledanje filmova i igranje ozbiljnih video igara. Za sve ostalo 4" je više nego dovoljno. Hoću reći, ako nekom odgovara cigla od 5,5" to je meni ok, al je isto tako 4 sasvim dovoljno.

                            Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Sad cemo da dodjemo do toga da je hardwer ono sto pravi bitnu razliku u ceni?
                            Bitnu razliku pravi u tome koliko je optimizovan za brojke koje mu stoje u specifikacijama, bateriju i koliko dobro zapavo koristi to što na papiru piše da ima.

                            Elem, ta furka da je iphone precjenjen je ispravna ako se uzme u obzir da je i Mbape precjenjen, audi posebno, patike starke i sve druge marke telefona. Ok, i ja sam prezirao apple i govorio da je za snobove itd, pa zbog nemogućnosti izbora odlučio da probam s tim. Sad zbog gomilu sitnih, pojedinačno nebitnih razloga moram reći IOS>android.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni View Post
                              Jos pre pola godine imas s8 koji se otkljucava pogledom. Mada, po meni od otkljucavanja prstom nema bolje i sigurnije varijante.
                              Stvarno to ima? Ja mislio Ajfon nam donosi tu revoluciju

                              Ali zato double tap to wake screen niko nema, garantujem.
                              sigpic

                              Comment


                              • Дабл тап има и мој Сони који је изашао пре 2 године, не само Шаоми и Самсунг

                                Comment

                                Working...
                                X